Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

ADMINISTRACIJA

RENGINIŲ KALENDORIUS

 
 

 


 

 

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Aktualijos

Leipalingio kapinėse galimai palaidotas pulkininkas leitanantas J. Vikus -Kazimieraitis

Gegužės 7 dieną  Leipalingio seniūnijoje posėdžiavo Druskininkų savivaldybės administracijos direktorės įsakymu patvirtinta Laikinoji palaikų perkėlimo, laidojimo vietos įamžinimo arba pažymėjimo komisija. Posėdyje dalyvavo Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro, Lietuvos politinių kalinių ir tremtinių sąjungos, Kultūros paveldo departamento, Lietuvos kariuomenės Sausumo pajėgų Juozo Lukšo mokymo centro, Nacionalinio visuomenės sveikatos centro, VU Medicinos fakulteto, Druskininkų kultūros centro, Leipalingio progimnazijos ir Leipalingio seniūnijos atstovai. 
1991 metais Leipalingyje buvo atlikti archeologiniai tyrimai, kurių metu buvo rasti ir ekshumuoti 32 ginkluoto antisovietinio pasipriešinimo dalyvių palaikai, kurie yra palaidoti Leipalingio kapinėse. Posėdyje buvo išsakytos nuomonės, kad vieni iš palaikų gali būti Pietų Lietuvos partizanų vado plk. ltn. J. Vitkaus-Kazimieraičio. Jo artimieji ir visuomeninės organizacijos išreiškė pageidavimą surasti plk. ltn. J. Vitkaus -Kazimieraičio palaikus. Susirinkusi komisija nutarė pritarti ekshumuoti visų 32 ginkluoto antisovietinio pasipriešinimo dalyvių palaikus bei atlikti genetinius tyrimus siekiant juos identifikuoti.

 

Vasario 16-osios šventė Leipalingyje

 

Vasario 16-osios šventė Leipalingio miestelyje  prasidėjo nuo Jovaišių ir Leipalingio  bendruomenių narių, kurie sėdo į vėliavomis ir tautine atributika papuoštas transporto priemones ir pasveikino kaimo bendruomenes jas aplankydami.  Jaunimas uždegė žvakeles ant savanorių kapų. Visi 12 val. susirinko Šv.  Mišioms Leipalingio bažnyčioje, šventiniam vėliavos pakėlimui prie Nepriklausomybės paminklo ir himno giedojimui. Šventiniame renginyje dainas dainavo etnografinis ansamblis ,,Serbenta“, sveikinimo žodį tarė Leipalingio seniūnijos seniūnas Antanas Krancevičius, bendruomenės pirmininkė Žaneta Krivonienė, mero patarėjas Aivaras Kadziauskas, LŪS Druskininkų padalinio pirmininkas Antanas Vailionis. Po oficialaus renginio  didelis būrys žmonių susirinko prie dvaro žygiui į Jovaišių kaimą. Muziejaus darbuotoja Laima Žukauskaitė papasakojo apie dvarą ir paslaptingus parko rūsius. O prie Seiros upelio  žygeivių laukė laužas, skani sriuba ir skambios dainos. 

 

Leipalingio seniūnijos ūkininkų susitikimas su žemės ūkio ministru 

 

         Š. m. vasario pirmą dieną Leipalingio miestelio laisvalaikio salėje įvyko susitikimas su žemės ūkio ministru Giedriumi Surpliu ir jį lydinčia delegacija. Ministras papasakojo žemės ūkio ateties prognozes smulkiems ūkininkams ir stambiems ūkiams, apie kaimo plėtros 2014-2020 m. paramos priemones ir paragino jomis pasinaudoti, supažindino su melioracijos parama, papasakojo apie naujoves pieno sektoriuje, atsakė į ūkininkų klausimus. Į ūkininkų klausimus atsakinėjo ir su ministru atvykę svečiai -Nacionalinės mokėjimo agentūros direktorius E. Bėrontas, VĮ Žemės ūkio informacijos ir kaimo verslo centro direktorius S. Puodžiukas, VMVT veterinarijo sanitarijos skyriaus patarėjas G. Čereška,  ŽŪM 1-ojo ES paramos skyriaus vyr. specialistas T. Švilpauskas ir kt. Susirinkimo pabaigoje ministras įteikė padėkos raštus Leipalingio seniūnijos jauniesiems ūkininkams-Mantui Nevuliui, Andriui Milevičiui, Mariui Sikorskui, broliams Justinui, Juliui ir Vaidui Pilveliams, ilgametei LŪS Druskininkų padalinio pirmininkei Petronei Sigitai Radvilavičienei.

        


 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018-09-07

Druskininkų savivaldybės administracijos Leipalingio seniūnijos kandidatai į seniūnaičius

 

Seniūnaitija

(priklausantys kaimai)

Kandidatai į seniūnaičius

Rinkimų data, laikas ir būdas

Rinkimų vieta

Avirio (Leipalingio mstl., Leipalingio, Veršių, Savanorių k.)

 


Saulius Valentukonis

 

2018-09-10

 17.00-19.00 val.

Apklausa

Leipalingio laisvalaikio salė

Alėjos g.3, Leipalingio miestelis

Bilso (Diržų, Lipliūnų, Gerdašių, Krivinių, Guronių, Mizarų, Sventijansko, Baltosios Ančios, Kaziulių, Didžiasalio, Dulgininkų, Černiauskų, Vilkanastrų, Butelionių k.)

 


Alma Vilčinskienė

Jurgita Cimakauskienė

 

2018-09-11

 17.30 val.

Susirinkimas

Bilso bendruomenės namai

Alyvų g.15, Didžiasalio kaimas

Klonio (Ricielių, Ringeliškės, Snaigupės, Miciūnų, Liepiškių, Janavo, Guobinių, Degėsių, Raudonikių, Gailiūnų k.)

 


Eimantas Mazaliauskas

Tadas Zakarackas

 

2018-09-12

 17.00 -19.00 val.

Apklausa

Ricielių bendruomenės namai,

Ežerėlio g.2, Ricielių kaimas

Seiros  (Jovaišų, Kamorūnų, Tautėnų, Druskininkėlių, Saltoniškės, Mažonių, Vileikių, Paseirės, Radvilonių, Stračiūnų, Šaulėnų, Brazdžiūnų, Panemunės, Voverių, Cimaniūnų, Zasciūniškės, Drapalių, Vaikšnoriškės, Margų, Karalinavo k.)

 


Rasa Martinonytė

 Agnė Adamina

 

 

 

 

2018-09-13

 17.30 val.

Susirinkimas

Stračiūnų bendruomenės namai

Žaliamiškio g.32, Stračiūnų kaimas

 

 

 

2018-08-24

SKELBIAMI DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS 

LEIPALINGIO IR VIEČIŪNŲ SENIŪNIJŲ SENIŪNAIČIŲ RINKIMAI

                       Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 33 straipsnio 3 dalimi ir Druskininkų savivaldybės tarybos 2017 m. sausio 27 d. sprendimu Nr. T1-13 „ Dėl Druskininkų savivaldybės seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašo patvirtinimo “ II skyriaus nuostatomis skelbiami eiliniai seniūnaičių rinkimai.

 -        Kandidatą į seniūnaičius turi teisę  rinkti nuolatiniai seniūnaitijos gyventojai deklaravę gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje.

-        Kandidatu į seniūnaičius gali būti pilnametis seniūnaitijos gyventojas, deklaravęs gyvenamąją vietą toje seniūnaitijoje, kurioje jo kandidatūra siūloma į seniūnaičius.

-        Kandidatus į seniūnaičius gali siūlyti tik tos seniūnaitijos, kurioje renkamas seniūnaitis, gyventojai, deklaravę gyvenamąją vietą toje seniūnijoje (vieną kandidatą gali pasiūlyti ne mažiau kaip 5% seniūnaitijos gyventojų), bendruomeninės organizacijos.

-        Siūlymai su kandidato sutikimu teikiami raštu seniūnijos, kurios aptarnaujamoje teritorijoje sudaryta seniūnaitija, seniūnui.

-         Kandidatų į seniūnaičius registracija prasideda po rinkimų datos paskelbimo ir baigiasi likus 3 kalendorinėms dienoms iki rinkimų. Nuo 2018-08-24 iki 2018-09-06 d. 17.00 val.

-        Kandidatų į seniūnaičius sąrašas paskelbiamas savivaldybės interneto svetainėje, viešai savivaldybės ir seniūnijos patalpose, skelbimų lentose .

-        Rinkimai laikomi įvykusiais, jeigu rinkimuose dalyvauja ne mažiau kaip 5 procentai seniūnaitijos gyventojų, turinčių teisę rinkti seniūnaitį. Neįvykus rinkimams, pakartotiniai rinkimai organizuojami ne vėliau kaip po 2 mėnesių.

  SENIŪNAIČIŲ RINKIMŲ GRAFIKAS

 

LEIPALINGIO SENIŪNIJA

Seniūnaitija

Rinkimų būdas

Rinkimų data ir laikas

Rinkimų vieta

Avirio

Apklausa

2018-09-10

17.00-19.00 val.

Leipalingio laisvalaikio salė

Alėjos g.3, Leipalingio miestelis

Bilso

Susirinkimas

2018-09-11

17.30 val.

Bilso bendruomenės namai

Alyvų g.15, Didžiasalio kaimas

Klonio

Apklausa

2018-09-12

17.00 -19.00 val.

Ricielių bendruomenės namai,

Ežerėlio g.2, Ricielių kaimas

Seiros

Susirinkimas

2018-09-13

17.30 val.

Stračiūnų bendruomenės namai

Žaliamiškio g.32, Stračiūnų kaimas

 

 

VIEČIŪNŲ SENIŪNIJA

Seniūnaitija

Rinkimų būdas

Rinkimų data ir laikas

Rinkimų vieta

Raigardo seniūnaitija

 

Susirinkimas

 

2018-09-10

18.00 val.

Švendubrės bendruomenės namuose

Švendubrės g. 37, Švendubrė

Ratnyčėlės seniūnaitija

Apklausa

 

2018-09-11

16.30-18.30 val.

Jaskonių Naujasodės kaimų bendruomenės namuose, Jaskonių g. 21, Jaskonys

Neravų seniūnaitija

 

Apklausa

2018-09-12     16.30-18.30 val.

Neravų bendruomenės patalpos, Gojaus g. 7, Neravai

Ilgio seniūnaitija

 

Apklausa

 

2018-09-13      16.00 – 19.00 val.

Viečiūnų bendruomenės centras, Jaunystės g. 17, Viečiūnai

 

Druskininkų savivaldybės  seniūnaičių rinkimo ir atšaukimo tvarkos aprašas

 Dėl išsamesnės informacijos galima kreiptis į:

Leipalingio seniūniją, Alėjos g. 30, LT-67279 Leipalingio mstl., Leipalingio seniūnija, Druskininkų savivaldybė, tel. (8 313) 43 360.

Viečiūnų  seniūniją, Jaunystės g. 17, LT 66492,Viečiūnų mstl., Viečiūnų seniūnija, Druskininkų savivaldybė, tel. (8  313) 47 917, ( 8  313) 47 919

 

 LEIPALINGIO SENIŪNIJOS SENIŪNAIČIŲ SUEIGA


         Leipalingio seniūnijoje kovo 16 dieną vyko  išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurioje dalyvavo visi seniūnaičiai ir bendruomenių pirmininkai. Seniūnas Antanas Krancevičius pristatė Leipalingio seniūnijos 2017 metų veiklos ataskaitą bei 2018 metų veiklos planą. Pasidžiaugė nuveiktais darbais: sudėtu šaligatviu, išasfaltuotu privažiavimu ir padaryta automobilių stovėjimo aikštele prie Seirijų gatvės Nr. 13 namo; padaryta automobilių stovėjimo aikštele prie Melioratorių g. 10 namo; pradėta  gatvių apšvietimo rekonstrukcija Liepų ir Kaštonų gatvėse Leipalingio miestelyje; atliktų darbų dalimi Alėjos gatvės rekonstrukcijos; atnaujintomis vaikų žaidimo aikštelėmis; pasodintais skroblais Seirijų gatvėje; suremontuotu ir perdažytu Nepriklausomybės paminklu Leipalingio miestelyje;  įrengtomis patalpomis jaunimui; suremontuota kelio atkarpa Stračiūnai – Barzdžiūnai, įrengiant asfaltą ir padarytu privažiavimu prie bendruomenės namų su apšvietimo įrengimu, taip pat daugeliu kitų kiekvieną dieną atliekamų darbų, kurių dėka Leipalingio miestelis ir kaimai tampa patrauklūs ir saugūs gyventi ir dirbti.

Seniūnas supažindino  su numatomais atlikti  2018 metais darbais, pristatė kelius, gatves, kurie numatomi tiesti, rekonstruoti ar remontuoti, taip pat apšvietimo tinklų renovacijos ir plėtros darbus, atsakė į seniūnaičiams ir bendruomenės pirmininkams aktualius klausimus.

Druskininkų savivaldybės centralizuoto vidaus audito skyriaus vedėjas Algimantas Petrauskas visiems susirinkusiesiems pateikė išsamią informaciją  apie esminius korupcijos bruožus, korupcijos modelius, kovos su korupciją pagrindus, korupcijos mažinimo kryptis.

 

 KVIEČIAMA IŠPLĖSTINĖ SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

2018 metų kovo 14 dieną 15 val. Leipalingio dvaro patalpose kvieičiame seniūnaičius ir bendruomeninių organizacijų atstovus į išplėstinę seniūnaičių sueigą.

DARBOTVARKĖ.

1. Dėl 2017 metų veiklos ataskaitos.

Pranešėjas  Antanas Krancevičius.

2. Dėl 2018 metų veiklos plano.

Pranešėjas  Antanas Krancevičius.

3. Dėl korupcijos prevensijos.

Pranešėjas Algimantas Petrauskas.

4. Einamieji klausimai.


Atkurtai Lietuvai 100 

 

Vasario 16 dienos šventė prasidėjo 100 varpų dūžiu iš Leipalingio Šv. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčios varpinės. Susirinkusius ir šventiškai  nusiteikusius žmones pasveikino Leipalingio seniūnijos bendruomenių atstovai, suorganizavę įspūdingą automobilių virtinę su plevenančiomis vėliavomis ir širdingais sveikinimais. Šv. mišių metu buvo pašventinta Lietuvos vėliava, kuri buvo iškilmingai pakelta prie Nepriklausomybės paminklo visiems susirinkusiems giedant Lietuvos himną. Skambėjo svečių sveikinimai, ansamblio ,, Serbenta" ir Akvilės Ambrasiūnaitės dainos, buvo padėtos gėlės žuvusiems už Lietuvos laisvę, Leipalingio kapuose uždegtos žvakutės ant savanorių kapų. Leipalingio seniūnas įteikė Lietuvos vėliavą Antanui Dudzinskui už tautiškumo puoselėjimą. Šventės metu Valstybės sienos tarnybos Varėnos rinktinės Kapčiamiesčio užkardos pareigūnai pristatė turimą techniką, ginkluotę, kinologai surengė pasirodymą su tarnybiniais šunimis, vaišino kareiviška koše ir arbata. Didelio susidomėjimo sulaukė Alytaus Didžiosios Kunigaištienės Birutės ulonų būrio kariai, kurie pristatė karinę techniką ir ginkluotę.

 


 

 

Mūsų savivaldybės ūkininkai dalyvavo Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos konferencijoje ir Lietuvos ūkininkų suvažiavime

Š.m. sausio 30 dieną Trakuose įvyko Lietuvos nederlingų žemių naudotojų asociacijos (LNŽNA) narių, suvažiavusių iš viso krašto, konferencija, kurioje buvo pareikštos galutinės pastabos ir reikalavimai dėl naujausios nepalankių ūkininkauti žemių žemėlapio redakcijos. Aistros dėl šio žemėlapio verda beveik dešimt metų, žemdirbiai reikalauja, kad būtų įvestos trys nederlingų žemių kategorijos: iki 32 balų didelio nepalankumo, 32-34 balai - vidutinio nepalankumo, 34-36 balai atitiktų mažo nepalankumo žemes ir, kad esamą žemėlapį sudarytų ne tik pagal seniūnijas, bet sumodeliuotų kadastrinių vietovių lygiu. Žemdirbiai vieningai reikalavo, kad būtų užtikrintos lėšos nederlingų žemių kompensacinėms išmokoms, kad išmokų dydžiai vietovėse, kuriose esama gamtinių ar kitų specifinių kliūčių iki 2020 metų nebūtų mažinamos o nuo 2020 metų išmoka siektų 200 eurų už hektarą. Šiandienai į nepalankių žemių žemėlapį yra įtrauktos 52 seniūnijos.

Vasario 9 dieną Druskininkų savivaldybės ūkininkai dalyvavo Jonavoje vykusiame Liwetuvos ūkininkų suvažiavime, kuriame dalyvavo ministras pirmininkas S. Skvernelis, žemės ūkio ministras B. Markauskas europarlamentaras B. Ropė, seimo nariai ir svečiai. Aptarta daug aktualių Lietuvos ūkininkams klausimų, virė aštrios diskusijos, europarlamentarui Broniui Ropei įteiktos peticijos ,, Sąjungoje, kurioje visi lygūs, negali būti antrarūšių ūkininkų!".Artėjant Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui

Vasario 16-oji – pati reikšmingiausia Lietuvos istorijos data. 1918 metais įkurta nepriklausoma moderni piliečių valstybė, kurią turėjo valdyti demokratiškai išrinkta valdžia, ir kartu simboliškai atgaivinta senojoje Lietuvoje (1253–1795 metai) puoselėta Lietuvos valstybingumo tradicija. 2018 m. vasario 16 d. švęsime modernios Lietuvos gimimą. Ši data lyg tiltas sujungia 1253 m. liepos 6 d. gimusią senąją Lietuvą ir 1990 m. kovo 11 d. atkurtą nepriklausomą Lietuvą. 

Leipalingio seniūnijoje susirinkę įstaigų ir bendruomenių atstovai svarstė, kaip organizuoti ir sutelkti seniūnijos gyventojus, buriančioms masinėms iniciatyvoms, stiprinančioms pasididžiavimą Lietuva –tai Vasario 16-ajai, Kovo 11 -osios, Liepos 6-osios iniciatyva „Tautiška giesmė“ aplink pasaulį“. Taip pat aptarė visus metus seniūnijoje vykstančių renginių organizavimą ir bedrą visų indėlį į juos.Kalėdų laukimas


KONKURSAS  ,,METŲ ŪKIS 2017"


Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet, Druskininkų savivaldybėje vyko konkursas ,,Metų ūkis 2017". Komisija, patikrinusi ūkius ir suvedusi rezultatus, konkurso ,,Metų ūkis2017"  pirmąją vietą nutarė skirti Zitai ir Kęstučiui Vaikšnorams, antrąją vietą Virginijai ir Gitanui Krancevičiams, trečiąją vietą Aistei ir Mariui Sikorskams. Nugalėtojus pasveikino ir vertingus prizus bei padėkas įteikė Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas bei Seimo narys Zenonas Streikus.

Mūsų krašto ūkininkai lapkričio 17 dieną buvo pagerbti ir apdovanoti Kauno kultūros ir sporto centre  ,,Girstutis" vykusiame iškilmingame renginyje, kurį organizavo Lietuvos ūkininkų sąjunga. Iš 455 Lietuvos ūkių, dalyvavusių konkurse, 120 tapo nugalėtojais. Nugalėtojams buvo įteiktos lašo formos pūsto stiklo statulėlės, pripildytos saujele žemės. Apdovanojimus įteikė Žemės ūkio ministras Bronius Markauskas, Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmantas ir UAB ,,Biržų Žemtiekimas" vadovas Saulius Silickis.


SENIŪNAIČIŲ SUEIGA

 

Rugsėjo 6 dieną vyko išplėstinė seniūnaičių sueiga, kurioje dalyvavo visi Leipalingio seniūnijos seniūnaičiai ir bendruomenių pirmininkai, seniūnas. Buvo aptarta :

Dėl Druskininkų savivaldybės Tarybos sprendimo „Dėl nevyriausybinių organizacijų ir bendruomeninės veiklos stiprinimo 2017-2019 metų veiksmų plano įgyvendinimo   2.3 priemonės „Remti bendruomeninę veiklą savivaldybėse“ įgyvendinimo Druskininkų savivaldybėje aprašo patvirtinimo.

Dėl Druskininkų savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymų  2017-04-10  Nr. V35-21 ir 2017-05-25 Nr.V3-516 „Dėl vietos gyventojų apklausos organizavimo“ vykdymo, planuojant keisti savivaldybės gyvenamųjų vietovių ribas.

Dėl Gyvūnų laikymo Druskininkų savivaldybės gyvenamosiose vietovėse taisyklių reikalavimų laikymosi.

Dėl valstybinės Maisto ir Veterinarijos tarnybos direktoriaus įsakymo 2017m. rugpjūčio 18d. Įsakymo B1-517„ Dėl afrikinio kiaulių maro židinių Druskininkų savivaldybės Leipalingio seniūnijos Stračiūnų kaime “.

Seniūnaičiai pasiūlė savo seniūnaitijų gražiausiai tvarkomas sodybas Druskininkų savivaldybės organizuojamam daugiabučių ir individualių gyvenamųjų namų aplinkos tvarkymo konkursui ,, Mano Žalias kiemas 2017".

Buvo aptarti seniūnaičiams ir bendruomenės pirmininkams aktualūs klausimai. 

 

 


GRĮŽTANT Į PRAEITĮ 

Lietuvos žydų bendruomenė inicijuoja projektą, kuris padėtų įamžinti žydų holokausto aukų bei egzekucijos vietas. Lietuvos gyventojų ir rezistencijos tyrimo centras atlieka tyrimą, kuris padės nustatyti tikslesnes egzekucijų vykdymo vietas bei holokausto aukų vardus ir pavardes. 2017 m. rugsėjo 7 dieną šio projekto atstovai lankėsi Leipalingyje ir apžiūrėjo Leipalingio miestelio žydų žudynių vietą. Leipalingio žydų žudynės vyko 1941 m.rugsėjo 11 dieną. 1957 m.  atlikus ekshumaciją dvejose duobėse buvo rasta156 žmonių palaikai.


ONINIŲ ŠVENTĖ ,,SUGRĮŽKIM, PABŪKIM DRAUGE PO GIMTINĖJE ŽYDINČIOM LIEPOM''

Liepos 29 dienos vakarą Leipalingio dvaro kieme šurmuliavo jau tradicine tapusi Oninių šventė. Į šventę susirinko didelis būrys miestelio, seniūnijos gyventojų ir svečių. Šventė prasidėjo duonos garbinimo apeigomis, vyko Onų  pagerbimo ceremonija, kurioje dalyvavo 22 Onutės. Vaikai žiūrėjo jiems rodomą spektaklį ir pūtė muilo burbulus. Visus linksmino Leipalingio meno kolektyvai, liaudiškos muzikos kapela ,, Simnyčia", solistės Gintarė Čmukaitė-Jasionienė ir Akvilė Ambrasiūnaitė,  dainininkas bei dainų kūrėjas Edmundas Kučinskas, vyko šventinė prekyba.

 

 

 

 

JAUNIMO LAISVALAIKIS VASARĄ

       Druskininkų JUC organizavo mobilaus darbo susitikimą su Leipalingio jaunimu Leipalingio miestelio jaunimo patalpose, kurios yra Leipalingio laisvalaikio salės 2 aukšte, Alėjos g.3. Susitikimo metu nestigo kvapą gniaužiančių akimirkų ir emocijų – žaidžiant socialinį-psichologinį vaidmenų žaidimą „Vilkolakiai" ir kitus iš komforto zonos priverčiančius išeiti žaidimus, laikas prabėgo akimirksniu! 
 

 

SVEIKATOS STOTELĖ LEIPALINGYJE 

           Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras tęsdamas projektą - ,,Sveikas miestas II“, liepos mėnesį organizavo ,,Sveikatos stotelę“ Leipalingio dvare. ,,Sveikatos stotelės“ metu Leipalingio bendruomenės nariams visuomenės sveikatos specialistai atliko kūno masės analizę, teikė pirmosios pagalbos teorines ir praktines žinias, konsultavo sveikatos stiprinimo ir išsaugojimo klausimais. Visi norintys galėjo nemokamai pasimatuoti gliukozės ir cholesterolio kiekį kraujyje. Taip pat aplankiusieji ,,Sveikatos stotelę“ išbandė girtumą imituojančius akinius, ,,pasimatavo“ nutukimą imituojančią liemenę bei susipažino su šiaurietiškojo ėjimo technika.

 

 

 

 

 

Seniūnaičių sueiga


Š.m. kovo 29 dieną Leipalingio seniūnijoje vyko seniūnaičių sueiga. Joje dalyvavo visi išrinkti seniūnaitijų seniūnaičiai - Žaneta Krivonienė, Eimantas Mazaliauskas, Antanas Vailionis, Alma Vilčinskienė, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, Druskininkų policijos komisaras Vidmantas Kondrackis, bendruomenės pareigūnas Edgaras Suchanekas, seniūnas Antanas Krancevičius. Seniūnas pristatė praeitų metų seniūnijos ataskaitą ir 2017 metų veiklos programą, su seniūnaičiais aptarė bendruomenėms aktualius klausimus. Seniūnaičiai uždavė jiems aktualius klausimus vicemerui, komisarui, bendruomenės pareigūnui.


 


Leipalingio bendruomenė paminėjo Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dieną


Kovo 11 dienos šventę leipalingiečiai pradėjo dalyvaudami Šv. mišiose, kurias aukojo Leipalingio parapijos klebonas Paulius Marčiulionis, ir minėjimu prie paminklo, žuvusiems kovose už Lietuvos nepriklausomybę. Minėjimas prasidėjo himno giedojimu ir vėliavos pakėlimu. Sveikinimo žodį tarė  Leipalingio seniūnas A. Krancevičius, muziejininkė L. Žukauskaitė, kuri papasakojo istoriją apie paminklą ir jame pavaizduotą simboliką, Leipalingio pagrindinės mokyklos mokinukai deklamavo eilėraščius. Po minėjimo visi rinkosi į Leipalingio laisvalaikio salę, kur buvo apdovanoti tradicinio šaškių - šachmatų turnyro, skirto Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienai paminėti, nugalėtojai. Po apdovanojimų daugelis leipalingiečių patraukė į Leipalingio dvarą, kur Leipalingio pagrindinės mokyklos mokinukai su mokytoja Leonora Mockevičiene parodė etnografinę programą ,,Dovana Lietuvai".

 

 
Leipalingio Dvare vyko imaginacinių portretų paroda ,, Viduramžių Lietuvos viešpačiai"Vertinkite: Balsų skaičius: 0
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.