Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

ADMINISTRACIJA

RENGINIŲ KALENDORIUS

 
 

 


 

 

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Planuojami projektai

 

1. Kultūros ir kongresų rūmų įrengimas Druskininkuose

Viena iš svarbiausių Druskininkų, kaip tarptautinio kurorto, siekiančio pristatyti visos Lietuvos kultūros tendencijas vis didėjančiam užsienio lankytojų srautui, problema – mieste nėra modernaus daugiafunkcinio kultūros ir konferencijų komplekso, kuriame galima būtų organizuoti tarptautinius koncertus, teatrų ir kino festivalius, vystyti kitas tarptautinio lygmens veiklas.

Druskininkų savivaldybė numačiusi centrinėje miesto dalyje skirti sklypą Kultūros ir kongresų rūmams įrengti. Rūmai būtų naudojami įvairaus lygio kultūriniams bei dalykiniams renginiams organizuoti. Čia galėtų vykti tarptautiniai įvairaus žanro festivaliai, muzikos koncertai, spektakliai, parodos, suvažiavimai, simpoziumai, konferencijos, kongresai ir kt. Numatyta pastatyti naują apie 8000 kv. m pastatą. Jame būtų įrengta universali apie 1500 vietų koncertų ir konferencijų salė, repeticijų, kino salės, vertimo į užsienio kalbas patalpos, parodų bei ekspozicijų erdvės ir kitos tokio lygio objektui eksploatuoti būtinos patalpos. Moderniame komplekse būtų įdiegta šiuolaikinė garso ir vaizdo įranga. Įvertinus kurorte jau esančią pramogų, sveikatingumo paslaugų, maitinimo, apgyvendinimo infrastruktūrą Druskininkuose atsirastų dideles tarptautines galimybes ir perspektyvas turinti bazė.

 
 

Kultūros centro vizualizacija

 
 
  


2. Jūros po stogu įrengimas

Druskininkų savivaldybė, siekdama didinti tarptautinį Druskininkų kurorto konkurencingumą bei skatinti atvykstamąjį ir vietos turizmą, numatė įgyvendinti jūros po stogu projektą. Projekto metu numatoma išplėsti Druskininkų vandens pramogų parką įrengiant būdingą Baltijos jūros kraštovaizdžiui dirbtinį jūros paplūdimį. Šiame paplūdimyje būtų mineralinio vandens jūros bangų baseinas, smėlio paplūdimio zona, medinių lentučių pasivaikščiojimo takai, kaitinimosi natūraliuose saulės spinduliuose zona ir kt. Paplūdimio zonoje taip pat numatoma integruoti Lietuvos pajūriui būdingą augmeniją. Taip pat planuojama įrengti aktyvaus poilsio zoną, kurioje, kaip įprasta tikrame paplūdimyje, būtų paplūdimio tinklinio aikštelė.

 

3. Druskininkų aerodromo atnaujinimas ir plėtra

Druskininkų savivaldybė siekia skatinti atvykstamąjį ir vietinį turizmą sudarant geresnes susisiekimo sąlygas su kurortu ir sukuriant palankesnes sąlygas aktyviam poilsiui. Atnaujinus Druskininkų aerodromą būtų sudaryta galimybė, ypač užsienio, turistams atvykti į kurortą oro transportu ir didinti kurorto teikiamų aktyvaus poilsio paslaugų įvairovę vystant aviaturizmą.Vertinkite: Balsų skaičius: 0
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.