Druskininkų savivaldybės apdovanojimai
2005 2010 2011 2014 2018
 
Spausdinti
 
English

Savivaldybės biudžetinė įstaiga  
Vilniaus al. 18, LT-66119.
Druskininkai
Tel. (8 313) 55 355,
Faks. (8 313) 55 376
Duomenys kaupiami ir saugomi
Juridinių asmenų registre,
kodas 188776264
PVM mok. kodas LT100008196411

Ričardas Malinauskas
Druskininkų savivaldybės meras

 

ADMINISTRACIJA
 

RENGINIŲ KALENDORIUS
Naujienų prenumerata

Įveskite savo el.pašto adresą ir
gaukite mūsų naujienas pirmieji

Savivaldybė Meras Taryba
Pradžia


Savivaldybės naujienos
Sakartvelo jaunimui – geroji Lietuvos ir Lenkijos patirtis

 

Konferencijoje dalyvavo NJRKA valdybos nariai: Rokiškio rajono jaunimo reikalų koordinatorius Gediminas Kriovė, Druskininkų jaunimo reikalų koordinatorius Juozas Kazlauskas, Birštono jaunimo reikalų koordinatorė Žaneta Židonienė, Alytaus miesto jaunimo reikalų koordinatorė Dalia Kavolynienė, Mažeikių rajono jaunimo reikalų koordinatorė Alvyda Purauskytė, Politikos tyrimų ir analizės instituto vadovas, projekto ekspertas Marius Ulozas ir projekto vadovė Viktorija Gaspariūnaitė.

 

Druskininkų jaunimo atstovai savo patirtimi dalijasi su kitų šalių kolegomis.

Praėjusią savaitę Druskininkų savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorius, Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos (NJRKA) valdybos narys Juozas Kazlauskas dalyvavo baigiamojoje projekto „Jaunimo politikos vystymosi palaikymas savivaldybių lygmeniu Sakartvele“ (Supporting the Development of Youth Policy on Municipal Level in Georgia) konferencijoje Batumyje, Sakartvele.

 

 Vykdantysis projekto partneris – Sakartvelo Respublikos švietimo, mokslo, kultūros ir sporto ministerija. Projekto tikslas – dalintis gerąja patirtimi jaunimo politikos įgyvendinimo srityje vietos lygmeniu bei parengti darbo su jaunimu gaires skirtas Gruzijos jaunimo darbuotojams.

 Konferencijos metu buvo ne tik pristatyti projekto rezultatai, bet ir jaunimo politikos rekomendacijos Sakartvelo savivaldybėms. Projekto metu vykusiuose mokymuose projekto dalyviai analizavo įvairias jaunimo politikos praktikas, jaunimo darbuotojai ir jaunimo lyderiai dalyvavo pažintiniuose vizituose ir praktiniame darbo stebėjime (job shadowing days) Lietuvoje ir Lenkijoje. Buvo dalintasi geraisiais savo regiono jaunimo politikos pavyzdžiais, mokymų dalyviai simuliavo jaunimo reikalų tarybos sudarymo ir veikimo procesus.

 Projekto metu buvo ne tik tobulintos Sakartvelo jaunimo darbuotojų ir lyderių kompetencijos, tačiau Lenkijos ir Lietuvos pavyzdžiu Sakartvelo savivaldybėse sukurtos dvi struktūros, atstovaujančios jaunimo interesus ir skatinančios sprendimų priėmimą – jaunimo tarybos ir tarpinstitucinio bendradarbiavimo platformos. Ekspertų komanda parengė darbo su jaunimu gaires, skirtas Sakartvelo savivaldybių jaunimo darbuotojams. Taip pat sukurta internetinė mokymosi platforma, kurioje talpinama visa su jaunimo darbuotojų darbu susijusi aktuali informacija. Tiek darbo su jaunimu gairės, tiek internetinė mokymosi platforma buvo parengtos atsižvelgiant į projekto partnerių šalių pasiūlymus ir rekomendacijas, gautas tarptautinių mokymų, pažintinio vizito ir praktinių darbo stebėjimų metu.

 Konferencijoje sudarytų darbo grupių metu kalbėta ir apie vizitą Druskininkų jaunimo užimtumo centre (JUC), kuris jame apsilankiusiems Sakartvelo atstovams paliko didelį įspūdį – JUC buvo pateiktas kaip geriausias matytas jaunimo centro pavyzdys Europoje infrastruktūros ir darbuotojų profesionalumo atžvilgiu.

 

 

 

Atgal Spausdinimo versija Archyvas

   Išplėstinė paieška
Prisijungimas gyventojams

 
 

 


 

 

 
Administracijos darbo laikas

Pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 8.00 iki 15.00 val.
Pietų pertrauka: 12-12:45 val. 

Asmenų prašymų ar skundų priėmimo valandos:
Pirmadienį – trečiadienį nuo 7.00 val. iki 17.00 val.
Ketvirtadienį nuo 8.00 iki 17.00 val.
Penktadienį nuo 7.00 iki 15.00 val.

 
Kaip mus rasti?
Susisiekite su mumis
Tel. (8 313) 55 355, 51 517
Faks. (8 313) 55 376
info@druskininkai.lt

 

Visos teisės saugomos. © Druskininkų savivaldybės administracija.
Kopijuoti, dauginti, platinti galima tik gavus raštišką Druskininkų savivaldybės administracijos sutikimą.
Sprendimas: Idamas, Naudojama Smartweb sistema.