fbpx

Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

Druskininkai su vaikais

2019.05.07

Pagaliau atėjo ta ilgai laukta diena, ir jūs važiuojate atostogauti į Druskininkus su visa šeima. Galima būtų atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka, bet… Atostogos su vaikais – tai ne tik džiugus momentas, tačiau ir nemažas iššūkis. Kaip padaryti, kad visi būtų laimingi? Kaip atplėšti vaikus nuo išmaniųjų telefonų ekrano ir patirti bendrų nuotykių? Kas pasirūpins vaikais, jeigu norėsite skirti laiko sau?

Pradėkime nuo pačių mažiausių. Būtent jiems sukurtas vienas didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centras „O kas čia?“. Nuo Piratų salos iki Fėjų dvaro – viskas čia kviečia kelionei į vaikų svajonių pasaulį. Vaikais rūpinasi animatoriai, persirengę žinomų pasakų herojais.

Dar daugiau atrakcijų – Druskininkų vandens parko vaikų erdvėje. Vaikams čia paruošti baseinai su „jūros“ vandeniu (druskingumas apie 17 g/l) ir speciali garinė pirtis. „Šeimos su vaikais mūsų parke ras daug veiklos mažiesiems: įkurta dviejų aukštų erdvė, kurioje yra trys nusileidimo kalneliai, skirti patiems mažiausiems, veikia kaskados, yra „beždžionių“ tiltas, urvų, baseinas su jūros smėliu ir šeimai pritaikyta pirtis „Karakum“. Joje siūlome programą su citrusinių vaisių ir egzotiškais kvapais bei programėlę vaikams“, – sako Druskininkų vandens parko vadovas Edmundas Antanaitis. Tėveliai gali pramogauti kartu su vaikais arba užsisakyti vaikų priežiūros paslaugą.

3-12 metų vaikai laukiami „DruFunPark“ atrakcionų parke, kurį rasite „Snow Arenoje“. Keturiuose žaidybiniuose lygmenyse vaikai gali saugiai dūkti kiek tik jėgos leidžia: čia įrengtos čiuožyklos, labirintai, batutas, rogučių kalniukus, karuselė, bokštas, laiptai bei tiltukai… Vaikus prižiūri auklės.

Vaikas trykšta energija taip, kad jį sunku suvaldyti? Laikas išbandyti nuotykių parką UNO. Mažiems lankytojams čia sukurtos atskiros trasos ir kliūtys tarp medžių. Patys galite ramiai įveikti suaugusiųjų trasas: jūsų vaikus visą laiką stebės instruktoriai.

Mažesnę, nemokamą laipiojimo ir žaidimų aikštelę rasite Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

Jei nepasisekė su oru ir ieškote pramogų po stogu, užsukite į „Illusion rooms“ arba Apverstą namą ir pažinkite optinės iliuzijos pasaulį. Šios pramogos bus įdomesnės vaikams nuo 6 metų.

Tėvelius su mažais vaikais kviečia ir linksmas Druskininkų traukinukas, kuris keliauja per gražiausias kurorto vietas.

Taip kurortą pamatyti galima keliaujant ekologišku elektromobiliu Ecotours.

Paskraidyti Druskininkų, visus metus veikiančiomis Druskininkų „oro linijomis”,  Lynų kelias.

Vyresniems vaikams ir paaugliams siūlome:

Žinoma, tai ne visos paslaugos ir pramogos, kurias Druskininkai gali pasiūlyti vaikams. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau – skambinkite į mūsų Turizmo ir verslo informacijos centrą.

Visit Druskininkai