Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

A A
A A

Pokyčiai „Eglės sanatorijoje“ nuo kovo 16 d.

Siekiant maksimaliai suvaldyti COVID-19 viruso plitimą Lietuvoje, LR Vyriausybė nuo kovo 16 d. skelbia šalyje karantiną. Vadovaudamiesi Vyriausybės nutarimu dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo Nr. 207, informuojame, kad nuo kovo 16 d. „Eglės sanatorijoje“ keičiasi klientų priėmimo tvarka ir iki kovo 30 d. (karantino laikotarpiu) įsigalios tam tikri sanatorijos veiklos pakitimai.
  • Karantino laikotarpiu į „Eglės sanatoriją“ galės atvykti tik tie klientai, kuriems yra skirta Valstybinės ligonių kasos stacionari reabilitacija (reabilitacija II) ir kuriems paslaugos nesuteikimas galėtų lemti neįgalumą. Visi šie atvykę klientai bus apgyvendinami po vieną.
  • Iki kovo 30 d. klientai nebus priimami pakartotinei reabilitacijai, palaikomajai reabilitacijai ir ambulatorinei reabilitacijai.
  • Nuo kovo 16 d. iki kovo 30 d. „Eglės sanatorijoje“ nebus teikiamos sanatorinio gydymo programų, poilsio programų, nakvynės ir kitos paslaugos.
  • Sanatorijoje veikiančios kavinės, parduotuvės ir kitos paslaugos karantino metu veiklos nevykdys.
  • „Eglės sanatorija“ iki kovo 30 d. nesuteiks paslaugų sanatorijoje negyvenantiems asmenims.
  • Šiuo metu visi „Eglės sanatorijoje“ esantys klientai turi galimybę nenutraukti ir iki suplanuotos datos tęsti savo viešnagę sanatorijoje bei naudotis gydomąsias programas sudarančiomis procedūromis.
  • Karantino laikotarpiu „Eglės sanatorijos“ klientų lankymas yra draudžiamas.
  • Taip pat draudžiama gydymo metu išvykti iš sanatorijos savaitgaliui namo ir vėliau tęsti gydymą „Eglės sanatorijoje“.

„Eglės sanatorija“ jau dabar imasi visų įmanomų priemonių, kad tiek procedūrų, tiek maitinimo metu būtų užtikrintas maksimalus sanatorijoje gyvenančių klientų saugumas. Pagal anksčiau įsigaliojusį Vyriausybės nurodymą, sanatorijoje šiuo metu neveikia baseinų ir pirčių kompleksai, nevyksta grupiniai užsiėmimai ir yra atliekamos tik individualios procedūros.

Užtikriname, kad visos patalpos „Eglės sanatorijoje“, kaip ir iki šiol, taip ir toliau bus papildomai vėdinamos nustatytais laiko intervalais. Paviršiai, tokie kaip stalviršiai, durų rankenos, laiptinių turėklai, liftai bei jų valdymo mygtukai ir kt. yra papildomai ir dažniau nei įprastai dezinfekuojami specialiomis priemonėmis.

„Eglės sanatorijos“ veiklos pokyčiai bus taikomi iki numatytos karantino pabaigos, kovo 30 d., arba iki kitos LR Vyriausybės patvirtintos datos.

Informacija telefonu +370 313 60220 arba el. paštu druskininkai@sanatorija.ltbirstonas@sanatorija.lt