fbpx

Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

A A
A A

Margiausia pavasario šventė:

Įsupk Velykas Druskininkuose

Su pavasario spinduliais ir vėjo gūsiais į mūsų namus ir širdis ateina margiausia pavasario šventė – Šv. Velykos. Nors vėl laikinai uždaromos durys, Druskininkai atveria langus ir kuria įstabią pavasario šventę, kuri pakylės vilčiai ir naujam džiaugsmui, dar stipresnei bendrystei savo šeimose ir vietinėse bendruomenėse.
Šv. Velykos Druskininkuose bus kupinos malonių netikėtumų, muzikos garsų, žaismingų pramogų, kvies įsisūpuoti virš debesų ir pasinert į stichijų šėlsmą. Įsupkime Velykas Druskininkuose, patirkime emocijų pliūpsnį ir ištieskime rankas pavasariui!

 

Velykos Druskininkuose

Balandžio 2-5 d.

ŽĖRINTYS PAVASARIO KERAI

Vieta: Gydyklų parko muzikinis fontanas, Vilniaus al. 7.

Fantastiška tradicinio Velykų margučio transformacija:

Virš fontano iškils Lietuvoje dar neregėta milžiniška velykinė instaliacija, simbolizuojanti gamtos virsmą. Į beribes aukštumas iškilęs didingas, prabangus, visomis spalvomis tviskantis neįtikėtino dydžio margutis, lydimas svajingų muzikos garsų, pažadins pilve drugelius ir sukels magišką pavasario atgimimo svaigulį.

Netikėta ir fantastiška tradicinio Velykų kiaušinio transformacija atims žadą: šildantys saulės spinduliai pagaliau ištirpdys ledo apvalkalą ir paskleis auksu žėrinčius pavasario kerus, kurie kiekvienam susuks galvą! Neabejojame, kad reginys išjungs smegenis, nustums į šoną mažmožius, sugriaus ribas ir įkvėps atgimti. Išskraidins į kitą pasaulį ir sukels jausmų audras.

Muzikinis Fontanas Velykų instaliacija

ĮSUPK SAULĖS SUPYNES

Įvairios Druskininkų vietos
Svaiginantis skrydis ore, veidu į saulę, kai ausyse girdi švilpiantį vėją ir atsiduri vienoje iš esminių visatos stichijų – vėjo valdžioje. Sūpynės kaip viesulas kelia aukštyn ir nuneša dvasią link debesų. Sūpynių parkas bus įkurdintas prie Muzikinio fontano, o sekdami žemėlapį, įvairiose Druskininkų vietose rasite dar per 40 sūpynių. Supkitės, atsiduokite skrydžiui, išsilaisvinkite!

Sūpynių žemėlapis

PABUDINK ŽALTĮ, AUKSO KARŪNA VAINIKUOTĄ

Vieta: Gydyklų parkas prie muzikinio fontano.
Gydyklų parke rasite lovelių margučių ridenimui. Parungtyniaukite su šeimos nariais, juk tą, kuriam pavyks margutį nuridenti toliausiai, sėkmė lydės visus metus, o tas, kuris surinks daugiausia margučių, visus metus bus linksmas ir laimingas. Ir nesigraužkite, jei kiaušinis bežaidžiant suduš – šitaip bus išlaisvintos jame slypinčios galios, kurios gelbsti žmogų visus metus. Pasinerkite į žaidimą, linksminkitės ir pramogaukite!

Ridenk margučius gydyklų parke

Balandžio 4 d. (sekmadienis)

ŠEIMŲ ORIENTACINĖS „IŠJUDINK VELYKAS“

Vieta: Velykinis Druskininkų miestas, 10-17 val.
Leiskis į Velykinę kelionę po Druskininkus! Nuotykių kupiname orientaciniame žaidime šeimoms lauks nepamirštami nuotykiai. Registruok komandą, sekmadienį išsilukštenk iš lovos ir išridenk savo šeimą į Velykų miestą! REGISTRACIJA IR DAUGIAU INFORMACIJOS – bit.ly/isjudink-velykas

Šeimų orientacinės Druskininkuose

MINKLĖ ORIENTACINIŲ DALYVIAMS (užduotis Nr. 8)

SKAMBANČIOS KURORTO ERDVĖS

Vieta: miesto gatvės, skersgatviai, pėsčiųjų takai, parkai, Druskonio ežero pakrantė, 15-17 val.
Nuostabią Velykų popietę Muzikuojantis autobusiukas su jame gyvai grojančiais ir dainuojančiais atlikėjais skleis ypatingą nuotaiką, siųs dainingus linkėjimus bei šventinius sveikinimus. Širdis virpins saksofonisto Tomo Čiukausko spalvingos improvizacijos, o R&R (Ronatos ir Rūtos Kotrynos) dueto romantiškas ir kartu uždegantis šėlsmas privers judėti muzikos ritmu. Sušilkite, atgykite, sprogdinkite gerą nuotaiką!

Skambantys Druskininkai

 

PRAKALBINTI DRUSKININKAI

Vieta: įvairios Druskininkų vietos.
Ar žinote, kad kurortas kupinas spalvingų ir nepamirštamų istorijų? Tau jis prabyla vaizdais, spalvomis ir potyriais, o gidai, kurie prakalbina miestą, jo detales ir žmones, istoriją ir tradicijas perteikia kūrybiškai, pažadindami smalsumą.
Prisilieskite prie kurorto paslapčių su gidais:
Ramunė Sadauskienė, registracija mob. 8 610 36 450
Birutė Matusevičienė | Plepi ponia Druskininkuose mob. 8 655 58 180.
Ekskursijos mokamos, kaina sutartinė.

Prakalbinti Druskininkai

Kitos pramogos:

„PAPUOŠTAS GAMTOS" KONKURSAS

VIRTUALIOS VELYKŲ PAMOKOS IR PRAMOGOS (Menų kalvė):

VIRTUALIOS VELYKŲ PAMOKOS IR PRAMOGOS:

Verbos rišimas su floriste Rasa Dambrauskaite (Leipalingis).
Sertifikuotos amatininkės Laimos Saviščevienės (Merkinė) virtuali verbų paroda.
Velykinio vainiko ir dekoracijų kūrimas su floriste Rūta Kazakevičiene (Druskininkai).
Fotografijų konkursas „Gražiausias velykinis margutis”.

Visos pramogos ir renginiai rengiami laikantis COVID-19 saugumo prevencijos reikalavimų.

Visit Druskininkai