fbpx
A A
A A

Turizmo dienų

specialus pasiūlymas

Amberton Green Spa Druskininkai kviečia pamiršti stresą!

Iš miesto pabėgti į kurorto ramybę ir už savęs palikti chaotišką ritmą bei lekiančias mintis dabar dar lengviau!

Pasinaudok išskirtiniu pasiūlymu – gauk -40% nuolaidą šioms procedūroms:

HUBER® 360 Evolution– yra naujausios kartos koordinacijos lavinimo sistema, skirta giliųjų raumenų, sausgyslių ir raiščių stiprinimui. Stovint ant judančios platformos atliekami įvairūs pratimai, kurių paskirtis nukreipta į esamos patologijos gydymą ir reabilitaciją. HUBER technologija leidžia saugiai sustiprinti paviršinius ir giliuosius raumenis, taip pat mobilizuoja sąnarius, modifikuoja kūno sudėjimą, taiso laikyseną ir gerina koordinaciją.


HYPOXICO® – tai išskirtinė išretinto oro terapija, leidžianti ypatingai aktyvinti medžiagų apykaitos procesus, stiprinti fizinę ištvermę bei pagerinti bendrą savijautą.
Deguonis yra būtinas gyvybės palaikymui ir visų gyvų organizmų egzistavimui. Jūros lygyje esančioje aplinkoje deguonis sudaro 21 proc. Ramybės būklėje esančių suaugusių žmonių normalus arterinio kraujo įsotinimas deguonimi (SaO2) jūros lygyje yra 96–98 proc. Kylant aukščiau jūros lygio, mažėja atmosferos slėgis, o kartu ir kraujo įsotinimas deguonimi. Dešimtmečiais gydytojai ir epidemiologai pastebi neginčijamą faktą – mažesnį daugelio paplitusių lėtinių ligų atvejų dažnį tarp nuolatinių aukštikalnių gyventojų.
Amberton Green SPA Druskininkai suteikia galimybę terapijos metu nusikelti į kalnų aukštumas. Treniruotės HYPOXICO kambaryje pagerina fizinius rezultatus, sustiprina raumenų funkcijas ir padidina deguonies pernešimą bei suvartojimą organizme. Visų teigiamų fiziologinių reakcijų, susijusių su HYPOXICO derinys, tiek jūsų protui, tiek kūnui suteiks intensyvaus atjaunėjimo pojūtį. Kiekviena sesija atgaivins, energizuos ir suteiks pasitenkinimo likusia dienos dalimi.


Virtualios realybės treniruočių sistema ICAROS Pro – šiuolaikinių technologijų ir klasikinės kineziterapijos derinys. Sistema stiprina liemens ir viršutinės kūno dalies raumenis bei pagerina koordinaciją, pusiausvyrą ir refleksus. Treniruotėms atlikti pasitelkiami interaktyvūs virtualios realybės žaidimai, kurie judesio terapiją paverčia nepakartojamu nuotykiu.

DOVANA – KINEZITERAPEUTO KONSULTACIJA

Nuolaida galioja rugsėjo 27 – spalio 1 dienomis.

APSILANKYKITE MŪSŲ SVETAINĖJE

Visit Druskininkai