fbpx

Apie mus rašo

pasaulio spauda

Ką sako Druskininkų svečiai

Ištisus metus Druskininkai gauna tūkstančius gražių atsiliepimų ir padėkų iš savo svečių. Nuolat tobulinamos ir plečiamos kurorte teikiamos paslaugos – taip stengiamasi  patenkinti visų savo klientų poreikius: nuo mažų iki didelių. Čia atostogauja šou pasaulio garsenybės, šunų mylėtojai, džiazo mėgėjai, Instagramo žvaigždės… Gydytojai, menininkai, studentai, sportininkai, lenktynininkai, verslininkai – visiems Druskininkai suteikia galimybę atsipalaiduoti, pailsėti, pasveikti. O kas gali būti brangiau už atgautas jėgas, sveikatą?

Kelionė to verta

„Važiuoju kiekvienais metais pasisveikatinti, atgauti jėgas. Liuks. Mes ten vykstame iš Šiaulių, bet ta ilga kelionė to verta“. Danguolė, Šiauliai, Lietuva.

Gerai žinome, kur sugrįšime…

„Šį miestą įsimyli kiekvienas, kuris jame apsilanko. Esame be galo dėkingi visiems miesto gyventojams už nuostabias atostogas. Dvi savaites mes gyvenome čia supami ramybės, grožio ir rūpestingumo. Kvėpavome tyru oru ir grožėjomės miesto ir apylinkių grožiu! Ir dabar mes išvažiuojame, o miestas dar labiau puošiasi ir ruošiasi kurortinio sezono atidarymui. Kaip sako miesto svečiai: „tai perlas“, „pasakiška vieta“, „gėlytė prie gėlytės“, „žemės rojus“. Mums liūdna ir nesinori išvažiuoti, bet mes jau gerai žinome, kur sugrįšime ateinančioms atostogoms, nes „tik tiems, kas nebuvo Druskininkuose, visur gerai“ Elena ir Jevgenij Kudinov, Maskva, Rusija.

Atvažiuojame kaip namo

„Nuostabu! Esame čia jau šeštą kartą ir kiekvieną kartą Druskininkai patinka mums vis kitaip. Keliaujame su kemperio priekaba nuo 1976 m., o šis miestas siūlo geras procedūras SPA centruose. Kitais metais vėl grįšime čia kaip namo“. Leo Halonen, Suomija

Puikus kurortinis miestas

„Jei norite pasimėgauti tingiomis atostogomis, atvažiuokite į šį puikų kurortinį miestą. Miestas siūlo įvairias SPA procedūras, mineralinio vandens šaltinius, parkus, poilsio zonas, restoranus, įspūdingą slidinėjimo trasą po stogu, ekskursijas Nemunu, paplūdimius ir nepaprastai plačius dviračių takus. Mums patiko apgyvendinimas #IngaVacationHouse. AČIŪ.“ Judīte, Latvija

Geriausių Europos kurortų dešimtuke

„Druskininkai iš tikrųjų priklauso geriausių Europos kurortų dešimtukui. Smagu, kad daug žmonių kalba lenkiškai arba bent jau supranta. Mieste daug prabangių viešbučių ir sanatorijų. Pačiame senamiestyje geriau palikti mašiną ir eiti pasivaikščiot. Kurortas yra tarp miškų, kuriuose auga spygliuočiai ir lapuočiai. Jei tik pasitaiko saulėta diena, yra nuostabu.“ Svečias iš Lenkijos

 

Apie Druskininkus Lietuvos spaudoje:

Kurortas: ką veikti Druskininkuose žiemai dar nesibaigus. Chilluva.lt, 2017 vasaris

Jei ledas vis dar neištirpo, nepamiršk įsimesti į bagažinę pačiūžų…

Skaitykite daugiau

Apie Druskininkus – iš užsieniečių ir lietuvių lūpų: verta išgirsti. Lietuvos rytas, 2018

Trims dienoms pailsėti į Druskininkus penkiasdešimt Kaliningrado verslininkų ir įmonių vadovų su šeimomis atlydėjusi  „Baltma turs“ turizmo agentūros vadybininkė Lidija Ščerbina vietas viešbutyje „Grand SPA Lietuva“ užsakė dar vasarį, o dėl dviračių nuomos, kad visiems užtektų susitarė prieš du mėnesius.
Skaitykite daugiau

Ką veikti Druskininkuose: sniegas vidurvasary, nuotykiai ir gera dozė adrenalino! Makaliaus Lietuva, 2018

Poilsis Druskininkuose – tai ne tik plūduriavimas baseine, masažai ir burbuliukai aromatinėse voniose. Čia yra daugybė pramogų aktyvaus laisvalaikio mėgėjams! Jei ieškai, ką įdomaus Druskininkuose nuveikti, Makaliaus Lietuva komanda paruošė tau gerų patarimų.

 Skaitykite daugiau

Kur pavalgyti Druskininkuose: kavinės ir restoranai didžiausiame Lietuvos kurorte! Makaliaus Lietuva, 2018

Planuoji ilsėtis Druskininkuose ir ieškai geros vietos skaniai pavalgyti? Šiame kurorte lankiausi ne kartą ir turiu sukaupęs nemažai patarimų, kur pavalgyti ar užkąsti galima ne tik sočiai, gurmaniškai, bet ir nebrangiai.

Skaitykite daugiau

Lankytinos vietos. Makaliaus Lietuva, 2018

Ką veikti Druskininkuose: sveikatos šaltiniai, romantika ir vaizdai, verti atviruko!

Skaitykite daugiau

15 idėjų, ką veikti Druskininkuose. Etaplius.lt, 2018 liepa

Ką pamatyti Druskininkuose: lynų kelias ir kitos lankytinos vietos. KurDabar.lt, 2018 rugpjūtis

Druskininkai visiems asocijuojasi su ramybe, vandens procedūromis ir poilsiu gamtoje. Tačiau miestas per pastarąjį dešimtmetį taip atsinaujino, kad čia traukia ne tik svečiai iš Lietuvos, bet ir užsienio turistai puikiai atsiliepia apie atsigaunantį Lietuvos kurortinį miestą.

Skaitykite daugiau

Tradiciniai dzūkų valgiai. Lietuvos rytas, 2018 gruodis

Patiks ne tik dzūkams: pyragėliai su grybais pagal seniausios Druskininkų giminės receptą.

Skaitykite daugiau

 

Druskininkų vandens parko pirtys. Lietuvos rytas, 2018 gruodis

Kaip turiningai praleisti tarpušventį. 15 minučių, 2018 gruodis

Dalis lietuvių didžiąsias šventes linkę praleisti ne namie, o kuriame nors Lietuvos kurorte.

Skaitykite daugiau

Ekstremalus sveikatinimas Druskininkuose. Emedicina, 2019 sausis

Nuo – 160 iki + 110 laipsnių! Išskirtinis ir ekstremalus sveikatinimas laukia Druskininkuose.

Skaitykite daugiau

Narcizų šventė Druskininkuose. 15 minučių, 2019 kovas

Pagrindinis šventės akcentas – Vijūnėlės parke žiedus skleidžiantys apie pusė milijono narcizų – japoniškų sakurų fone.

Skaitykite daugiau

Tortų turnyras. Lietuvos rytas, 2019

Tęsdami „100 tortų Lietuvai“ renginio tradiciją šiemet Druskininkuose organizuojame pirmąjį Lietuvoje „Tortų turnyrą“, kuriame savo profesionalumu ir kūrybiškumu dalinsis konditerininkai profesionalai ir mėgėjai.

Skaitykite visą straipsnių seriją

Labiausiai fotografuojamos Druskininkų vietos: nuo istorinių pastatų iki slaptų gamtos kampelių. Lietuvos rytas, 2019 m.

Šiais laikais, kai vis daugiau keliautojų nekelia kojos iš namų neapsiginklavę fotoaparatu ar bent jau išmaniuoju telefonu, bene kiekvienas turistus traukiantis miestas galėtų pateikti savo labiausiai fotografuojamų objektų sąrašą. Ne išimtis – ir tūkstančius svečių kasmet pritraukiantys Druskininkai, kur tikrai nestinga vietų „lyg iš atviruko“

Skaitykite daugiau

Ypatingame Lietuvos kampelyje – pramogos, kurios prilygsta užsienio kurortams. Lietuvos rytas, 2019 m.

Tai buvo pirmasis kartas, kai baseine prabuvome 9 valandas ir nenorėjome jo palikti. Per tą laiką patyrėme ir išbandėme daugybę dalykų – giluminio nardymo pamokas, daugiau nei iki 100 laipsnių karščio įkaitintą pirtį su rokenrolo muzika, privačias garines pirtis suaugusiems ir medaus bei šokolado procedūras.

Skaitykite daugiau

Poilsis su vaikais: ką veikti nuvykus į Druskininkus. 15 min. 2019 m.

Kaip teigia patys druskininkiečiai, užtikrinti visapusiškai turiningą poilsį su šeima bet kuriuo metu laiku jau seniai yra vienas pagrindinių kurorto tikslų – reta įstaiga šiame mieste neturi veiklų, paslaugų ar pramogų, tinkančių tiek suaugusiems, tiek vaikams, o apgyvendinimo įstaigos skiria daug dėmesio, kad tėvų poreikius atitiktų vaikų priežiūros kambariai ir profesionalių auklių paslaugos.
Skaitykite daugiau

Druskininkų renginiai ir naujienos. WeLoveLithuania.com

Ši skiltis nuolat papildoma pranešimais apie Druskininkų renginius, naujienas, lankytinus objektus

Skaitykite daugiau

Visit Druskininkai