fbpx

Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

A A
A A

Atvirų durų diena Druskininkuose

Druskininkų turizmo dienų metu įstaigos ir muziejai kviečia atvykti į vykstančias atvirų durų dienas. Nepraleiskite progos susipažinti su įstaigos darbu, pamatyti kaip vyksta meninis procesas iš arti ar pasigrožėti muziejų eksponatais.

Visi turizmo gurmanai į Druskininkus!

Druskininkų sportininkų rengimo centras (rugsėjo 24 d.)

Rugsėjo 24 d. kviečiame į atvirų durų dieną LSC sporto komplekse „Druskininkai“

14:00-15:00 – Sporto komplekso pristatymas vaikams ir moksleiviams
18:00- Sporto komplekso pristatymas suaugusiems

Miško muziejus "Girios aidas" (rugsėjo 24 d.)

Artėjant turizmo dienų savaitgaliui Druskininkuose, linkime visiems gerai pailsėti ir smagiai praleisti laiką kurorte esančiame informaciniame centre „Girios aidas“. Čia tikrai patiks ir suaugusiems ir patiems mažiausiems. Visi norintys galės apžiūrėti ekspoziciją miško muziejaus viduje, pasivaikščioti skulptūrų parke, bei aplankyti dekoratyvinių augalų taką. Lankytojų patogumui, mėgstantiems iškylauti, visame parke gausu staliukų ir pavėsinių, o mažųjų laukia žaidimų aikštelė. Rugsėjo 24 dieną kviečiame apsilankyti ir ekspozicijos salėje pažiūrėti edukacinį filmuką „Paukščių balsai“. Registracija nebūtina. Kviečiame ne tik gerai praleisti laiką, bet ir pabūti arčiau gamtos grožio.

Amatų centras "Menų kalvė" (rugsėjo 25 d.)

12–16 val. ATVIRŲ DURŲ DIENA MEISTRŲ DIRBTUVĖSE
Amatų centras „Menų kalvė“ “ (M. K. Čiurlionio g. 27)

M. K. Čiurlionio namai-muziejus ir V. K. Jonyno galerija (rugsėjo 26 d.)

Rugsėjo 26 d. paskutinį mėnesio sekmadienį, Druskininkuose įsikūrę žymiausio Lietuvos dailininko ir kompozitoriaus M. K. Čiurlionio namai-muziejus bei išskirtinio talento grafiko, tapytojo, skulptoriaus ir vitražisto V. K. Jonyno galerija, kviečia apsilankyti nemokamai. Aplankę muziejų bei galeriją turėsite galimybę susipažinti su menininkų kūriniais bei apžiūrėti memorialines erdves. Taip pat jūsų laukia keičiamų parodų salėse eksponuojamos parodos: Elmos Šturmaitės akvarelių paroda „Naujas aqua dialogas Druskininkuose“, V. K. Jonyno galerijoje (Turistų g. 9);  Adelberto Nedzelskio kūrybos paroda, M. K. Čiurlionio namuose-muziejuje (M. K. Čiurlionio g. 35). Lankytojų laukiame nuo 11 val. iki 16 val.

 

Visit Druskininkai