fbpx
A A
A A

Druskininkų kurortui

230 metų

Didžiausias ir populiariausias Lietuvos kurortas – Druskininkai – šiais metais mini savo 230 metų jubiliejų. Būtent prieš tiek metų Lietuvos ir Lenkijos karalius Stanislovas Augustas Poniatovskis paskelbė šia vietovę gydomąja. Per tą laiką Druskininkai augo, keitėsi ir šiandien yra sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus. Kiekvienas žino, kad čia dera šimtametės sveikatinimo tradicijos ir naujausios technologijos, ramus poilsis ir pramogų šėlsmas, o jubiliejiniais metais laukia gimtadienio maratonas, kuris padovanos daug įspūdžių ir gausybę renginių.

Be įspūdingų ir gausybės jubiliejinių renginių, miesto paslaptis atskleis teminės gidų ekskursijos, lauks atlikėjų ir grupių pasirodymai, o miesto turizmo ir verslo objektai pasitiks su gimtadienio pasiūlymais.

Druskininkų verslininkai ir įstaigos gimtadienio proga paruošė jums specialių pasiūlymus bei kviečiame atvykti į kurortą švęsti kartu!

Visi keliai veda į Druskininkus švęsti gimtadienio!

#sveikatoskurortas230

 

GIMTADIENIO RENGINIŲ PLANAS

Kiekvienais metais Druskininkų kurorte organizuojama vis daugiau švenčių ir renginių. Šiais, 2024 metais, svečius džiugins jau visų pamėgtos ir neatsiejama Druskininkų tradicija tapusios šventės bei nauji renginiai. Nepraleisk renginių jubiliejiniais metais, kurie išsiskirs savo unikalumu ir magišku skaičiumi 230!


NUSIŲSK LINKĖJIMUS IŠ KURORTO 💌

Apsilankyk Druskininkų turizmo informacijos centre, gauk NEMOKAMAI atvirlaiškį ir nusiųsk linkėjimus draugams iš gimtadienį švenčiančio kurorto! 

♥ Atvirlaiškius rasi čia: M. K. Čiurlionio g. 60  arba Gardino g. 3
♥ Pašto dėžutės kurorte: Ateities g. 1, Eglės g. 1, Gardino g. 1, Gardino g. 36, M. K. Čiurlionio g. 111, Merkinės g. 7. Žemėlapis

Dėmesio nemokamų atvirlaiškių kiekis ribotas. Paskubėkite!


 

VERSLŲ PASIŪLYMAI

Druskininkų verslininkai kurorto 230 gimtadienio proga paruošė jums specialių pasiūlymų  – kviečiame pasinaudoti!

Vandens parkas

Visą birželio mėnesį lankytojams bus dalinamos 23 proc. nuolaidos kortelės (perka bet kokį bilietą, gauna kortelę) kitam apsilankymui, kuris turi įvykti nuo liepos 1 iki gruodžio 20 dienos imtinai.

♥ KUR: Druskininkų vandens parkas
⏱ Pasiūlymas galioja: 2024.06.01 – 2024.06.30

 

Lynų kelias

Lynų kelias

Lynų kelyje nuo balandžio 1 dienos iki paskutinės metų dienos KASDIEN dviem lankytojams nusišypsos laimė mokėti už bet kokį bilietą 230 centų. Tie laimingieji keleiviai bus atrinkti atsitiktine tvarka.

♥ KUR: Lynų kelias
⏱ Pasiūlymas galioja: iki 2024.12.31

Gimatadienio desertas

Miško samanose, kaip tikruose Dzūkijos miškuose pasislėpęs mėlynių uogų kalnas, pagardintas tikrais druskos kristalais. Desertui gaminti naudojamos tik aplink Druskininkus esančiuose miškuose surinktos mėlynės ir dilgėlės. Ragaukite šį pyragėlį pas mus kasdien iki metų pabaigos už ypatingą kainą tik 230 euro centų!

♥ KUR: Druskininkų vandens parke, Aqua restoranas-picerija
⏱ Pasiūlymas galioja: iki 2024.12.31


Smaližių oazė. Paragaukite firminių spurgyčių tik už 230 euro centų!

♥ KUR: Viešbučio „Regina“ restorane
⏱ Pasiūlymas galioja: 2024.06.01 – 2024.06.30

230 džiaugsmo valandų kurorte!

Druskininkų kurortas švenčia 230 metų gimtadienį ir dovanoja 230 džiaugsmo valandų kurorte!

Daugiau informacijos jau labai greitai. Sekite naujienas  FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

Visit Druskininkai