fbpx
A A

Informacija

apie miestą

Šiame puslapyje siekiame surinkti vienoje vietoje visą informaciją, kuri gali būti reikalinga Jums planuojant kelionę į Druskininkus arba apsistojant mūsų kurorte. Jeigu ieškote daugiau informacijos, pabandykite pasinaudoti nuorodomis žemiau. Jeigu norėtumėte, kad atsirastų papildoma, Jūsų nuomone svarbi informacija apie Druskininkus, praneškite mums apie tai information@druskininkai.lt. Ačiū už bendradarbiavimą!

Spauda

Visą įdomiausią informaciją apie Druskininkus, renginių programas, nuolaidas turizmo paslaugoms, skelbimus ir daug nuotraukų rasite vietiniame kurorto laikraštyje „Mano Druskininkai“. Skaityti laikraštį galite interneto puslapyje www.manodruskininkai.lt. Visos įdomiausios žinios skelbiamos laikraščio profilyje socialiniame tinkle Facebook: @ManoDruskininkai. Spausdintų laikraščio kopijų galima gauti miesto prekybos centruose, Kautros informacijos centre.

Druskininkų savivaldybės naujienos

Kviečiame susipažinti su svarbiausiomis savivaldybės naujienomis puslapyje www.druskininkusavivaldybe.lt/ arba savivaldybės paskyroje socialiniame tinkle Facebook: @Druskininkų savivaldybė. Savo klausimus rūpimais reikalais siųskite elektroniniu paštu info@druskininkai.lt.

Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

Tam, kad pažintis su kurortu būtų lengva ir maloni, kviečiame pasinaudoti Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro paslaugomis. Mūsų paskyrose Facebook (@Druskininkai.Kurortas) ir Instagram (We Love Druskininkai), taip pat naudodamiesi grotažymėmis #Druskininkai, #WeLoveDruskininkai, #KochamyDruskienniki rasite daug nuotraukų, video medžiagos ir aktualios informacijos apie kurortą.

Tiek administracijos patalpose Gardino g. 3, tiek padalinyje Čiurlionio g. 65 gausite nemokamą miesto žemėlapį, dviračių takų maršrutus bei visą reikalingą informaciją, kurios Jums nepavyko rasti internete ar leidiniuose.

Mūsų telefonai tai +370 313 60800 ir 51777, laiškus rašykite information@druskininkai.lt.

Druskininkų kultūros centro renginiai

Druskininkų kultūros centras rūpinasi viešų miesto renginių organizavimu. Jo puslapyje www.druskininkukulturoscentras.lt rasite artėjančių renginių kalendorių, informaciją apie amatų muges ir projektus.

Druskininkų sporto centro renginiai

Jeigu ieškote informacijos apie varžybų rungtis ir sporto infrastruktūros nuomos kainą, užsukite į www.druskininkusc.lt.

Visit Druskininkai