fbpx
A A
A A

Specialūs pasiūlymai:

Pasaulinės vandens dienos proga

Mėgaukitės vandens pramogomis

Vandes parkas Druskininkuose

Vandens parkas dovanoja 22% nuolaidą visų tipų ir trukmių vandens pramogų erdvės (C) bilietams*!

Jūsų laukia tropinis karštis, vaiskaus žydrumo baseinai, palmių paunksmės ir nesibaigiančios pramogos: sūpuokitės jūros bangų baseine, plaukite pasroviui ar prieš srovę sraunioje upėje, nugalėkite visas baimes įspūdinguose čiuožimo kalneliuose, sušildykite kūną ir sielą kaitriose pirtyse ir įsisukite į nesibaigiančių linksmybių sūkurį.

*Svarbu: akcijos nuolaida nesumuojama su kitomis vandens parke patvirtintomis nuolaidomis, negalioja „Gera dovana” bilietams. Nuolaida galioja kovo 21-25 dienomis. Bilietus vandens pramogoms įsigysite atvykę į Druskininkų vandens parką, čia esančiose kasose. Bilietai iš anksto nėra rezervuojami.

vanduo juosta

Atsipalaiduokite mineralinio vandens voniose

Druskininkų gydykla dovanoja 22% nuolaidą visoms mineralinio vandens vonioms**.

Druskininkų gydykla – tai šiuolaikinių technologijų, šimtametės kurortologijos patirties ir tradicijų asmens sveikatos priežiūros įstaiga, teikianti ambulatorinės sveikatos priežiūros paslaugas. Mineralinio vandens vonios yra puiki proga atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, sumažinti stresą, įtampą ar nuovargį. Po procedūros neskubėkite, pasimėgaukite ramybe poilsio kambaryje, pasigrožėkite žiemos sodu. Maloniai kviečiame pasilepinti! Procedūrų aprašymus ir kainas rasite čia.

**Svarbu: akcijos nuolaida nesumuojama su kitomis gydykloje patvirtintomis nuolaidomis, negalioja beta.lt ir noriunoriunoriu.lt pasiūlymams. Nuolaida galioja kovo 21-25 dienomis.

vanduo juosta

Lepinkitės mineralinio vandens procedūromis

„Amberton Green SPA Druskininkai” dovanoja 10% nuolaidą vandens procedūroms

„Amberton Green SPA Druskininkai”, vienintelis Miego SPA Šiaurės Europoje, kviečia pasimėgauti vandens terapija. Panirkite į perlinę vonią ir išbandyti unikalios kombinacijos vaistažolių. Išbandykite unikalią sveikatingumo plūduriavimo terapiją Thermo-Spa, seanso metu pajusite nesvarumo būseną, tarsi „gulėjimą debesyse“. Vandens gydomoji galia slypi kiekviename laše! Procedūrų aprašymus ir kainas rasite čia.

Svarbu: akcijos nuolaida nesumuojama su kitomis patvirtintomis nuolaidomis. Nuolaida galioja 21-25 dienomis.

vanduo juosta

Pajuskite vandens harmoniją kūnui ir sielai

Amberton Green SPA baseinas

Apsilankymas baseinų ir pirčių komplekse už specialią kainą

Vienintelis baseinų ir pirčių kompleksas, dirbantis visą parą Druskininkuose – „Amberton Green SPA Druskininkai” kviečia į poilsio oazę, kurioje lauks jauki vandens erdvė, 2 pirtys, sūkurinė vonia bei lauko terasa prie baseino. Apsilankymas tik 18Eur/asm.

Svarbu: speciali kaina nesumuojama su kitomis patvirtintomis nuolaidomis. Speciali kaina galioja 21-25 dienomis.

vanduo juosta

Ragaukite sveikatos šaltinių vandenį

Grand SPA biuvetė Druskinikuose

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“, tęsdamas šimtametes Druskininkų sveikatinimo tradicijas, rekomenduoja natūralų, tyrą, iš 264 m gylio išgaunamą vidutinės mineralizacijos (10,5 g/l) mineralinį vandenį, išsaugojusį natūralias gydomąsias savybes. Atgaukite jėgas ir pailsėkite čia pat biuvetėje ant įrengtų suolelių. Taip pat galėsite pasivaikščioti po išpuoselėtą vidinį kiemelį bei pažaisti lauko šachmatais. Užsukite į kompleksą, esantį pačiame Druskininkų centre, adresu V. Kudirkos g. 45.

Svarbu: lauko biuvetė bus atidaryta kovo 21-27 d.

Visit Druskininkai