fbpx
A A
A A

Stovykla "Atradimų pasaulis"

Stovyklos Kaina: 143 Eur
Amžius: 9-15 m.
Trukmė: Birželio 28 – Liepos 2
Vieta: M.K. Čiurlionio g. 92, Druskininkai
Vietų skaičius: 15 (Vietų nebeliko)


Aktualu Druskininkų gyventojams, registruotiems Druskininkuose: Druskininkų miesto savivaldybė, miesto gyventojų vaikams, dieninėms stovykloms skiria 100 Eur krepšelį, kurį galima panaudoti dvejoms stovykloms po 50 Eur, arba 100 Eur vienai naktinei stovyklai.


Atradimų pasaulis“ tai 5 dienos kupinos nuotykių, gamtos, žaidimų, susitikimų, naujų žinių, išbandymų, juoko, judesio, sporto, pramogų, draugų ir NAUJŲ ATRADIMŲ…Tai pažintinė, patyriminė stovykla, kurios metu vaikai ugdys ir puoselės meilę bei rūpestį gamtai, aplinkosaugai, gilins bendrąsias ir įgis naujų žinių apie mus supančią aplinką. Keturias stovyklos dienas vaikai praleis kaimo turizmo sodyboje  prie Avirio ežero. Kiekviena diena- tai nauji atradimai, ne tik mus supančioje aplinkoje, bet ir savo asmenybėje. Stovyklos metu vaikai mokysis išgyventi gamtoje, keliaus į žygį su orientacinėmis užduotimis, mokysis savarankiškai įsirengti miške būstinę, pagal užuominas rasti paslėptą lobį. Išmoksime elgtis ir orientuotis miške, žaisime aktyvius sportinius žaidimus, rungtyniausime,  išmoksime atpažinti medžius, augalus, gyvūnus, o vakarais, prie laužo, ir naktipiečių gardžių nepamiršime. Meninė stovyklos dalis: vaikai savo emocijas ir įspūdžius perteiks dailės / tapybos arba molio lipdymo (pasirinktinai) darbeliais, kurie vaikams liks kaip prisiminimas apie stovyklą.   O kur dar kitos pramogos – kas vakarą vis kitos! Vakarėliai, diskotekos, karaoke ir kt. Stovykloje stovyklautojai bus užimti  visą parą, gyvenama pagal iš anksto sudarytą dienotvarkę ir programą.

Stovyklos kulminacija- išvyka į Dubingių žirgyną .Relaksacija su žirgais, mini zoo sodo lankymas, žaidimai ir poilsis žirgyno aplinkoje. Stovyklos metu maitinimas 3 kartai per dieną, + priešpiečiai, naktipiečiai

Registracija į stovyklą

Norėdami užsiregistruoti į stovyklą, prašome kreiptis į stovyklos vadovę.

Kontaktai:

Nijolė Zdančiuvienė – Tel.:861882369

Stovyklos Programa

Pirmadienis: Išvykimas į kaimo turizmo  sodybą. Susipažinimas su stovyklavimo aplinka. Vadovai su kiekvienu vaiku susipažįsta atskirai, o vadovas, asmeninių užsiėmimų metu, siekiant pažinti vaiką ir atskleisti jo sugebėjimus, tuo pačiu ir sau išsikelia tikslus. Pasisveikinimas  Aviriu. Komandų prisistatymas. (komandinės užduotys). Linksmosios estafetės. Vakaro diskoteka.

Antradienis:Orientacinės varžybos, veikla gamtoje, turistinis žygis paežere. Madų šou. 

Trečiadienis: Vilnos vėlimo edukacija. Sportinės varžybos.Vakaro diskoteka, karaoke vakaras.

Ketvirtadienis:  Molio dirbinių edukacija, tapymas iš natūros. ( grupinis darbas). Stalo žaidimai.Konkursas ,,Atspėk augalus“- komandinis darbas.

Penktadienis:  Išvyka į Dubingių žirgyną. Edukacija su žirgais. Refleksija, stovyklos aptarimas. Atsisveikinimas.

Visos veiklos vykdomos pagal numatytą dienotvarkę.

Apie stovyklos vadovus

Nijolė Zdančiuvienė – ,,Gelbėkit vaikus“ dienos centro vaikų priežiūros specialistė, turinti 15 m. vaikų vasaros stovyklų organizavimo patirtį.
Alvydas Zdančius –  dienos centro socialinis darbuotojas
Monika Zinkevičiūtė – ,,Gelbėkit vaikus“ dienos centro savanorė, slaugytoja, 4 m. savanoriauja vasaros stovyklų metu.

Foto Galerija

Visit Druskininkai