fbpx
A A
A A

Draugų Stovykla

Stovyklos Kaina: 153 Eur
Amžius: 10-16 m.
Trukmė: Rugpjūčio 9 – Rugpjūčio 13 d.
Vieta: Druskininkai
Vietų skaičius: 15 (Vietų nebeliko)


Aktualu Druskininkų gyventojams, registruotiems Druskininkuose: Druskininkų miesto savivaldybė, miesto gyventojų vaikams, dieninėms stovykloms skiria 100 Eur krepšelį, kurį galima panaudoti dvejoms stovykloms po 50 Eur, arba 100 Eur vienai naktinei stovyklai.


5 dienų vaikų vasaros poilsinė kūrybinė – meninė stovykla „ Druskonio vaikai“. Svajonės pildosi prie jūros. Vasaros stovykla (4 dienos) prie sūriosios Baltijos jūros, Šventojoje  Druskonio vaikams! Mėgausimės fantastišku pajūrio oru, mokinsimės nusiraminti ir pajausti vėją, saulę, kopas… Sportuosime, kursime, dainuosime, daug keliausime, aplankysime „Jūrų muziejų“, delfinariumą, Klaipėdos miestą, Kretingą, botanikos sodą. Stovykloje vaikams suteikiam galimybė ne tik pakeisti aplinką, susipažinti su naujais žmonėmis, bet ir pasiilgti namiškių. Stovykloje stovyklautojai bus užimti  visą parą, gyvenama pagal iš anksto sudarytą dienotvarkę ir programą.

Stovyklautojai  savo individualius gebėjimus atskleis piešdami ant  smėlio, ant jūros nugludintų akmenukų, statydami smėlio pilis. Grįžę po poilsio prie jūros atostogų refleksija prie gimtojo Druskonio ežero: žaidimai, komandinės užduotys…Mes pasirūpinsime, kad  vaikai atostogas leistų įdomiai, prasmingai ir smagiai. Juk atostogos tam ir skirtos, kad būtų linksma, gera ir įsimintina.

Registracija į stovyklą

Laisvų vietų nebeliko

Stovyklos Programa

Pirmadienis: Išvykimas į Šventąją. Susipažinimas su stovyklavimo aplinka. Vadovai su kiekvienu vaiku susipažįsta atskirai, o vadovas, asmeninių užsiėmimų metu, siekiant pažinti vaiką ir atskleisti jo sugebėjimus, tuo pačiu ir sau išsikelia tikslus. Pasisveikinimas su jūra.( komandinės užduotys). Linksmosios estafetės prie jūros, saulės palydėjimas.

  Antradienis: Išvyka į Klaipėdą, apsilankymas delfinariume, jūrų muziejuje. Pasivaikščiojimas po Klaipėdos senamiestį. Vakaro talentų šou.

  Trečiadienis: Išvyka į Palangą. Gintaro muziejaus lankymas, relaksacinis laikas parke, ant Palangos tilto, maudynės jūroje. Vakaro diskoteka, madų šou.

  Ketvirtadienis:  Smėlio pilių statymas, piešiniai ant smėlio, ant akmenėlių. Atsisveikinimas su jūra. Išvykimas.

  Penktadienis:  Refleksija, stovyklos aptarimas. Komandiniai žaidimai.

Apie stovyklos vadovus

Nijolė Zdančiuvienė – ,,Gelbėkit vaikus“ dienos centro vaikų priežiūros specialistė, turinti 15 m. vaikų vasaros stovyklų organizavimo patirtį

Alvydas Zdančius – ,,Gelbėkit vaikus“ dienos centro socialinis darbuotojas

Monika Zinkevičiūtė -,,Gelbėkit vaikus“ dienos centro savanorė, slaugytoja, 4 m. savanoriauja vasaros stovyklų metu.

Foto Galerija

Visit Druskininkai