fbpx
A A
A A

Stovykla "Druskininkų ambasadoriai"

Stovyklos Kaina: 70 Eur
Amžius: 8-12 m.
Trukmė: Liepos 5 – Liepos 9
Vieta: Druskininkų Jaunimo užimtumo centre
Vietų skaičius: 15


Aktualu Druskininkų gyventojams, registruotiems Druskininkuose: Druskininkų miesto savivaldybė, miesto gyventojų vaikams, dieninėms stovykloms skiria 100 Eur krepšelį, kurį galima panaudoti dvejoms stovykloms po 50 Eur, arba 100 Eur vienai naktinei stovyklai.


SUŽINOK kaip kelių trobų kaimas virto kurortu ir kur važiavo pirmieji autobusai? Kur buvo ferma, gaminusi kumysą ir kodėl Druskininkuose niekas nemirdavo? Kuo ypatinga Druskininkų gamta? PAŽINK  savo miestą ir PRISTATYK  jį svečiams.

Druskininkus tyrinėsime muziejuose, laipiodami UNO parke, maudydamiesi Vijūnėlės ežerėlyje, keliaudami ir važiuodami traukinuku. PATIRK nepamirštamą nuotykį!

Registracija į stovyklą

Norėdami užsiregistruoti į stovyklą, prašome kreiptis į stovyklos vadovą. Registracija iki birželio 28 dienos.

Kontaktai:

Jūratė Stulpinienė – Tel.: 868251252

Stovyklos Programa

Kaip kelių trobų kaimas virto kurortu ir kur važiavo pirmieji autobusai? Kur buvo ferma, gaminusi kumysą ir kodėl Druskininkuose niekas nemirdavo? Kuo ypatinga Druskininkų gamta? Pažink savo miestą ir pristatyk jį svečiams.

1 diena

Ekskursija Druskininkų senamiestyje – įdomybės ir paslaptys: dingę Druskininkai, Grožio šaltinio magija, Dineikos parkas, kumyso ferma. Pramogos Druskininkų UNO parke.

2 diena

Lankymasis muziejuje „Girios aidas”. Sužinosime, kodėl geniui, stuksenant medį, neskauda galvos, koks žvėrelis savo vaikams įrengia atskirus kambarius ir ką  reiškia ryškios spalvos gamtoje. Maudysimės Vijūnėlės ežere ir pramogausime Vijūnėlės parke!

3 diena

Druskininkų legendos. Nuo M.K. Čiurlionio muziejaus iki Raigardo slėnio. Žygis pėsčiomis, piknikas gamtoje (kepsime dešreles lauže). Švendubrė ir Velnio akmuo.

4 diena

Vila „Linksma” – miesto muziejus. Lankymasis Turizmo ir verslo centre. Ekskursija po miestą traukinuku. Maudysimės ežere.

5 diena

Įžymūs Druskininkų žmonės. Komandinis  savo ekskursijos plano rengimas ir pristatymas. Stovyklos uždarymo vakaronė prie Alkos tvenkinio.

Pastabos: Programa gali keistis dėl oro sąlygų. Edukacijos ir užsiėmimai vyks lauke.

Apie stovyklos vadovą

Jūratė Stulpinienė

Foto Galerija

Visit Druskininkai