fbpx
A A

Pasivaikščiok meilės maršrutu

Druskininkai kviečia į pasimatymą

Šį maršrutą kviečiame įveikti pėsčiomis, kartu į parankę įsikibus savo antrajai pusei! Maršrutas driekiasi per legendomis ir romantiškais jausmais apipintas vietas, kur ištisus metus galima pajausti meilės dvelksmą.

 

  1. MEILĖS SALA. Ne veltui pirmuoju numeriu žymime Meilės salą. Tai viena gražiausių legendų apie meilę tarp dviejų širdžių, kurių plakimą pasiglemžė Nemuno upė. Meilės sala galite pasigrožėti nuo Nemuno kranto atodangos, kurią galite pasiekti pėsčiųjų taku palei krantinę.
  2. M. K. ČIURLIONIO NAMAI. Ši vieta ne apie Sofijos ir Mikalojaus meilę, tačiau apie meilę tarp kūrėjo ir jo kūrybos. Būtent Druskininkuose M. K. Čiurlioniui užgimė ypatingi jausmai tam, kas dabar džiugina mūsų ausis ir akis.
  3. AMŽINOS MEILĖS MEDIS. Turbūt nėra nei vieno druskininkiečio, kuris nežinotų kas yra „lenktas berželis”. Tai turbūt vienintelis medis Lietuvoje, kuris gali pasigirti esantys tūkstančiuose fotografijų su jaunavedžių poromis. Šio berželio arka simbolizuoja meilės amžinybę, todėl turbūt daugelis porų pradėjusios bendrą gyvenimą prie šio berželio, po daugelio metų grįžta šalia jo atgaivinti prisiminimus.
  4. VILA „LINKSMA”. O tai yra vieta, kuri ne ką mažiau atsilieka nuo „Amžinos meilės medžio” pagal aplankiusių jaunavedžių skaičių. Tai yra populiariausia civilinių santuokų vieta Druskininkuose. Ah, ir kiek šie vilos laiptai matė kaukšančių šventinių batelių, kiek gi vilos skliautai matė meilę užtvirtinančių bučinių.
  5. DRUSKININKŲ BAŽNYČIA. Ši raudonoji miesto pažiba išleidžia į pasaulį daugybę meile apsvaigintų porų. Ne veltui čia saugoma ir šv. Valentino relikvija ir būtent vasario 14 d. šalia šio šventojo relikvijos poros yra kviečiamos atnaujinti savo santuokos ir meilė įžadus.
  6. PAMINKLAS „KARŪNOS”. Paminklas „Karūnos“ yra skirtas karališkajai porai: paskutiniajam jogailaičiui Žygimantui Augustui ir jo antrajai žmonai, didžiajai gyvenimo meilei, Barborai Radvilaitei. Paminklas pastatytas Nemuno krante, Gydyklų parke, ir simbolizuoja dviejų kaimyninių valstybių kurortinių miestų, Augustavo ir Druskininkų, bendradarbiavimą.
  7. GROŽIO ŠALTINIS. Šio šaltinio atsiradimo legenda taip pat siejasi su meile. Kunigaikštis sumedžioto sakalo nėrė tiesiai į Nemuną, tačiau ilgą laiką jam neišnyrant, jo mylimoji belaukdama ant kranto pravirko sūriomis ašaromis. Tačiau galiausiai kunigaikštis išniro į vandens paviršių ir parplaukė į mylimosios rankas.
  8. LENKTAS TILTELIS. Šiuo metu vis dar vyksta tiltelio rekonstrukcijos darbai, tačiau jis jau atviras pasivaikščiojimams. Visi tiltai ir tilteliai simbolizuoja ryšį, nes amžiams sujungia du atskirtus pasaulius, todėl šis tiltelis yra svarbus ir meilės simbolis. Daugelis ką tik susituokusių porų čia atvyksta užtvirtinti savo meilės saitus, tam kad dviejų žmonių pasauliai susijungtų meilės tiltu amžinam gyvenimui.

PARSISIŲSK ŽEMĖLAPĮ Į TELEFONĄ

Visit Druskininkai