fbpx
A A
lt
A A
lt

XI Pasaulio Lietuvių sporto žaidynės

Druskininkuose 2022

Druskininkai – sveikatinimo, poilsio, aktyvaus gyvenimo būdo ir išskirtinių pramogų sostinė visus metus.  Kiekvienas žino, kad čia dera šimtametės sveikatinimo tradicijos ir naujausios technologijos, ramus poilsis ir pramogų šėlsmas. O ar žinote, kokia stiprybė ir galia slypi Druskininkų gamtoje? Keturi ypatingi gamtos elementai – tai unikali gamtos dovana ir terapija Jums! Čia rasi naują save!

Sveiki atvykę Druskininkus!

 

XI PASAULIO LIETUVIŲ SPORTO ŽAIDYNĖS LIEPOS 14-17d. PROGRAMA

PROGRAMA IR ŽEMĖLAPIS.

Liepos 14d., ketvirtadienis

Pramogų aikštės scena (Vilniaus al. 24)
10.00 Jungtinė Karalystės dviratininkų komandos išlydėtuvės į kelionę aplink Lietuvą. Kartu
vyksta Lietuvos dviratininkė iš Italijos Edita Pučinskaitė.
20.00 val. VšĮ SŪRŪS VĖJAI pristato lietuvišką tradicinę vakaronę. Trukmė – 1 val. Su šokėjais, liaudies
muzikantais, dainininkais, žaidimais, autentiška dzūkiška kalba.

Liepos 15 d., penktadienis

18.00 val. Šv. Mišios (Druskininkų Švč. Mergelės Marijos Škaplierinės bažnyčia).
19.30 val. Teatralizuota eisena „Aš-Lietuva“ 250 m. ilgio Lietuvos Vėliavos nešimas.

Pramogų aikštės scena (Vilniaus al. 24)
20.00 val. Atidarymo ceremonijos pradžia.
21.00 val. 15 d. dienos žaidynių nugalėtojų apdovanojimai.
22.15 val. Vido Bareikio koncertas.
23.30 val. DJ pasirodymas, šviesų ir lazerių šou.

Liepos 16 d., šeštadienis

Pramogų aikštės scena (Vilniaus al. 24)
12.00 – 18.00 val. atsispaudimų nuo žemės 6 val. rekordo siekimas.
19.00 val. Giunter Percussions koncertas.
20.00 val. 16 d. žaidynių nugalėtojų apdovanojimai.
20.45 – 23.00 val. DJ pasirodymas.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai (Vilniaus al. 7)
17.00 val. Mokslinė konferencija „Pasaulio lietuvių sporto istorija ir ateities vizija“.

Liepos 17 d., sekmadienis

Pramogų aikštės scena (Vilniaus al. 24)
14.00 val. 17d. žaidynių nugalėtojų apdovanojimai.
14.50 val. Uždarymo ceremonijos pradžia.
15.25 val. Atlikėjų pasirodymas.

Viešbutis Europa Royale Druskininkai (Vilniaus al. 7)
12.00 val. Pasaulio lietuvių sporto forumas.

RENGINIAI DRUSKININKUOSE LIEPOS 14 - 17 D

Informacija pildoma ir atnaujinama.

Liepos 14 d.
14-15 val. Druskininkų JUC ir galimybių jaunimui pristatymas. Aktualu jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Registracija bit.ly/3zZOOwb
18.00 val. Jaunimo improvizacija „Milžinkapis“ pagal V. Krėvės kūrybos motyvus (Jaunimo užimtumo centras, Veisiejų g. 17)
20.30 val. Legendinės grupės „Rondo“ koncertas (Restoranas-muzikinis klubas „Kolonada“)

Liepos 15 d.
14-15 val. Druskininkų JUC ir galimybių jaunimui pristatymas. Aktualu jaunimui nuo 14 iki 29 metų. Registracija bit.ly/3zZOOwb
15.00 val. Ekskursija pėsčiomis „Po mylimus Druskininkus“
20.00 val. Evgenya Redko. Piano. BILIETAI (Tech Spa Terasa, V. Kudirkos g. 33).

Liepos 16 d.
8.00 val. Joga su Luku K. Dineikos sveikatingumo parke. Organizatorius Druskininkų visuomenės sveikatos biuras. 
15.00 val. Ekskursiją pėsčiomis „Druskininkai – sveikatos šaltinių miestas“.
17.00 val. Teatralizuota ekskursija „Mineralinis miestelis“. | Ekskursija nemokama
19.00 val. Ansamblio „Giunter Percussion“ koncertas „Interzone“ | Druskininkų pramogų aikštė
20.00 val. Andrius Mamontovas. Akustinis. BILIETAI (Tech Spa Terasa, V. Kudirkos g. 33).

21.00 val. Diskoteka „Neon Party“ 14-29 metų jaunimui (Jaunimo užimtumo centras, Veisiejų g. 17). 

Kitus renginius vykstančius kurorte, galite rasti ČIA

PAŽINKITE DRUSKININKUS

Pažinkite Druskininkų istorinį paveldą ir šiuolaikinį meną mūsų muziejuose ir edukacinėse programose. Profesionalūs Druskininkų gidai pasiruošę keliauti su Jumis.

Ekskursijos su gidais

Liepos 15 d. 15.00val. Ekskursija „Po mylimus Druskininkus“ kartu su gide Plepi Ponia Druskininkuose apsilankysite viename kurorto senamiesčio kvartale.
Kaina – 5 €/asm. Trukmė – 1,5 val. Būtina išankstinė registracija tel. nr. +370 655 58180
Daugiau informacijos apie gidę Plepi Ponia Druskininkuose ČIA.

Liepos 15 d. 14.00 val. Edukacinė programa „Prabangiausias – rankų darbo atvirukas“. Dailininkės dirbtuvėje išbandysite kelis akvarelės liejimo būdus ir sukursite savo atviruko kompoziciją.
Kaina – 15 €/asm. Trukmė – 2 val. Būtina išankstinė registracija tel. nr. +370 696 03580 arba užpildyti registracijos formą ČIA.
Daugiau informacijos ČIA.

Liepos 16 d. 15.00 val. ekskursiją pėsčiomis „Druskininkai – sveikatos šaltinių miestas“. Apžvalginė ekskursija kurorto senamiestyje – mineralinio miestelio istorijos raida nuo 17 a. vidurio.
Kaina – 10 €/asm. Trukmė – 2 val. Būtina išankstinė registracija tel. nr. +370 686 36639
Daugiau informacijos apie RETRO Druskininkai ekskursijas ir gidę Lilijaną Stepanovienę ČIA.

Liepos 16 d. 17.00 val. Teatralizuota ekskursija „Mineralinis miestelis“.
Tai romantiškas, puošnus pasivaikščiojimas po 19 amžiaus Druskininkus. Ekskursijos pradžia – prie Druskininkų savivaldybės (Vilniaus al. 18)
Ekskursija nemokama. Trukmė – 1,5 val. Informacija tel. nr. +370 615 89454

Daugiau informacijos apie „Gidų artelę“ ČIA.

Daugiau apie Druskininkų gidų paslaugos rasite ČIA.

Druskininkų miesto muziejus

Pagrindinėje Druskininkų gatvėje, vaizdingoje Druskonio ežero pakrantėje sunku nepastebėti nuostabaus grožio pastato, tapusio kurorto vizitine kortele – Druskininkų miesto muziejaus, dar kitaip vadinamo vila „Linksma“.  Kviečiame apsilankyti šiame Valstybės saugomame kultūros objekte, kur įrengta nuosekli kurorto istorijos ekspozicija, sukaupta Druskininkų ikonografinė ir archyvinė medžiaga.

Pasaulio lietuvių sporto žaidynių lankytojams su Dalyvio kortele įėjimas NEMOKAMAS.

Lynų kelias

Unikali „Lynų kelio“ pramoga, kurios metu galite apžvelgti Druskininkus iš paukščio skrydžio. Patirkite nuostabią kelionę vieninteliu Lietuvoje, visus metus veikiančiu lynų keltuvu!

 

Dviračių takai

Druskininkuose įrengta daugiau kaip 60 km dviračių takų – jais keliaudami galėsite grožėtis nuostabia kurorto gamta bei aplankyti lankomiausias kurorto vietas. Druskininkų dviračių takai driekiasi ne vien po miestą. Norintiems tęsti kelionę po kurorto apylinkes pateikiame keturis pagrindinius dviračių maršrutus.

Ekskursijos Nemuno upe

Gaivinantis pasiplaukiojimas katamaranu su šeima Nemunu – tai smagus nuotykis ir galimybė pasinerti į Druskininkų istoriją bei apžiūrėti žinomiausius kurorto objektus. Plaukdami garlaiviu „Druskininkai“ galėsite stebėti Nemuno vingius, pajusti Lietuvos gamtos grožį bei aplankyti Liškiavoje esantį baroko stiliaus sakralinės architektūros ansamblį.

Daugiau pažintinių pramogų rasite ČIA.

DRUSKININKAI SU VAIKAIS

Atvykote į Pasaulio lietuvių žaidynes su vaikais? 

Druskininkų vandens parkas

Daug atrakcijų rasite Druskininkų vandens parko vaikų erdvėje. Vaikams čia paruošti baseinai su „jūros“ vandeniu (druskingumas apie 17 g/l) ir speciali garinė pirtis. „Šeimos su vaikais mūsų parke ras daug veiklos mažiesiems: įkurta dviejų aukštų erdvė, kurioje yra trys nusileidimo kalneliai, skirti patiems mažiausiems, veikia kaskados, yra „beždžionių“ tiltas, urvų, baseinas su jūros smėliu ir šeimai pritaikyta pirtis „Karakum“.

 

Vaikų pramogų parkas „O kas čia?“

Daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems. Magišku meniu viliojanti kavinė su joje įsikūrusia trolių palėpe. Troliai – žavingos išvaizdos ir linksmo būdo naujieji draugai, kurie žada nuotykius, kokių jau seniai neregėjote! Dievina skristi oro balionu, laižydami trolių šokoladinius šaukštelius.

Nuotykių parkas „UNO“

Vaikas trykšta energija taip, kad jį sunku suvaldyti? Laikas išbandyti nuotykių parką UNO. Mažiems lankytojams čia sukurtos atskiros trasos ir kliūtys tarp medžių. Patys galite ramiai įveikti suaugusiųjų trasas: jūsų vaikus visą laiką stebės instruktoriai.

 

Pažintinis Druskininkų traukinukas

Tėvelius su mažais vaikais kviečia ir linksmas Druskininkų traukinukas, kuris keliauja per gražiausias kurorto vietas. Taip kurortą pamatyti galima keliaujant ekologišku elektromobiliu Ecotours.


Vyresniems vaikams ir paaugliams siūlome:

STOVYKLOS VAIKAMS DRUSKININKUOSE

 

Registruojantis į stovyklą reikalinga nurodyti informaciją apie stovyklautoją: vaiko vardas ir pavardė; šalį bei kalbą, kuria (-omis) vaikas kalba; vaiko amžių; dieną, kurią norite rezervuoti; pažymėti, jeigu vaikas yra vegetaras ar veganas. Visa informacija apie stovyklą bus išsiųsta el. paštu užsiregistravusiems dalyviams.

SPECIALŪS PASIŪLYMAI ŽAIDYNIŲ DALYVIAMS

 

Informacija ruošiama.

KULINARINIS PAVELDAS DRUSKININKUOSE

Lietuviai mėgsta tradicinius patiekalus iš bulvių, grūdų ir mėsos. Populiariausi mūsų regiono patiekalai – šaltibarščiai, cepelinai, skilandis ir šakotis. Regioninės virtuvės restoranuose taip pat rasite bulvinių arba grikinių blynų su grietine, silkės su grybų padažu, žirnių su kiaulės koja, keptos duonos su česnakais. Ir, aišku, alaus arba giros iš nuosavo bravoro.

Etno dvaras kviečia pasimėgauti kulinarijos paveldo sertifikuotais lietuviškos virtuvės patiekalais, paragauti autentiškų valgių, būdingų didžiausiems Lietuvos etnografiniams regionams. Paragaukite ir įvertinkite šviesųjį, tamsųjį ir kvietinį nepasterizuotą, nefiltruotą „Druskininkų Dvaro Alų“,  pagamintą mūsų alaus bravore. Mėgaukitės Lietuvos kulinarinio paveldo patiekalais jaukioje senovinio lietuviško dvaro aplinkoje.

Restoranas „Romnesa“ – vieta, kur verta užsukti skaniai pavalgyti ir aplankyti vienintelį pasaulyje šakočių muziejų. Restoranas yra Europos kulinarinio paveldo narys, kviečiantis  paskanauti tradicinių europietiškų ir lietuviškų patiekalų.

Pažinkite Dzūkijos kulinarinį paveldą apdovanojimą už lietuviškų tradicijų puoselėjimą pelniusioje kavinėje „Senasis Nemunas“. Lietuviškų nacionalinių patiekalų kavinėje galėsite paskanauti silkės spanguolių padaže, įvairių bulvinių patiekalų – dzūkiškų vaišių, grybais įdarytų kukulių, taip pat grybų patiekalų: voveraičių su spirgučiais, baravykų grietinės padaže ir kitų, Dzūkijos regionui būdingų valgių. Siūlome paragauti ir lietuviškos pilstomos giros ar kitų tradicinių gėrimų.

Išsirinkite tobulą vietą pietums, vakarienei arba tiesiog kavos puodeliui čia.

Visit Druskininkai

Powered by

Powered by

Powered by

20 % nuolaida vandens parko bilietui

 

Kvapą gniaužiantis skrydis nusileidimo kalneliais, jūros bangos, upės srovė, iš uolų tekančio krioklio šniokštimas, pavėsis po palme, atpalaiduojančios vandens srovės ir burbuliukai… Skamba tarytum svajonė, tiesa? Įsitikinę jos realumu, kelkitės į pirčių pasaulį: čia įvairių šalių tradicijas teskiria keli žingsniai, jungiasi karštis ir ledas, mainosi eterinių aliejų ir vantų kvapai. Visa tai galite rasti ir išbandyti Druskininkų vandens parke. Dirbame kasdien nuo 10 valandos ryto.

Pasiūlymas galioja: liepos 13 – 18 dienomis, Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams su Dalyvio kortele.

Kontaktai pasiteiravimui/rezervacijai: +370 313 52338

Daugiau informacijos rasite čia: www.aquapark.lt

Powered by

Speciali kaina nakvynei dviem „MEDEA apartamentuose“

 

Specialus pasiūlymas XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams – nakvynė DVIEM „MEDEA apartamentuose“ su pusryčiais, baseino ir pirčių pramogomis tik už 100 Eur.

Pasiūlymas galioja: liepos 14 – 18 dienomis Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams ir jų šeimos nariams rezervuojant tiesiogiai.

Kontaktai pasiteiravimui/rezervacijai: +370 613 50881 arba el. paštu sales@upa.lt

Daugiau informacijos rasite čia: www.upa.lt

Powered by

Skriskite Druskininkų oro linija penktadaliu pigiau!

 

Visus metus veikiantis Lynų kelias Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Dešimtviečiai keltuvai iš Lynų kelio stotelės prie Druskininkų vandens parko į kitą Nemuno pusę, prie žiemos pramogų rojaus Snow arenos, daugiau nei tūkstančio metrų atstumą 45 metrų aukštyje Jus nuskraidins per beveik 8 minutes. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą. Pasimatykime Lynų kelyje, Druskininkų oro linijoje! Jums su PLŽ akreditacijos pažymėjimu bus taikoma 20 proc. nuolaida kelionei į abi puses (įprasta bilieto kaina 6 €, kaina Jums su nuolaida 4.8 €)

Pasiūlymas galioja: liepos 13 – 18 dienomis, Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams su Dalyvio kortele

Kontaktai pasiteiravimui/rezervacijai: info@lynukelias.lt, +370 620 49351

Daugiau informacijos rasite čia: www.lynukelias.lt

Powered by

Specialus pasiūlymas restorane „Upa“

 

Restoranas „Upa“ kviečia sočiai ir gardžiai papietauti ar pavakarieniauti (švediškas stalas) po 15 Eur/asm. arba patiekalus išsirinkti iš meniu.

Pasiūlymas galioja: liepos 14 – 18 dienomis Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams ir jų šeimos nariams rezervuojant tiesiogiai.

Maistą galite užsisakyti ir išsinešimui tel. +370 694 96242

Daugiau informacijos rasite čia: www.upa.lt

Powered by

Sveikatinimo programos ATOKVĖPIS” ir KLASIKA”

 

Dienos sveikatinimo programa „Atokvėpis” (Trukmė 90 min) Kaina 25€/ 1 asm.

 • FMR gydytojo konsultacija prieš procedūrą (15min.) 1kartas;
 • Haloterapija (30 min. trukmė) 1 kartas;
 • Mineralinė perlinė vonia (15 min. trukmė) 1 kartas;
 • Mineralinio vandens gėrimas ir poilsis poilsio kambaryje (30 min);
 • Chalatas ir šlepetės;

Dienos sveikatinimo programa „Klasika” (Trukmė 120 min) Kaina 49€/ 1 asm.

 • FMR gydytojo konsultacija prieš procedūrą (15min.) 1kartas;
 • Klasikinis nugaros masažas (30 min. trukmė) 1 kartas;
 • Haloterapija (30 min. trukmė) 1 kartas;
 • Mineralinė perlinė vonia (15 min. trukmė) 1 kartas;
 • Mineralinio vandens gėrimas ir poilsis poilsio kambaryje (30 min);
 • Chalatas ir šlepetės;

Pasiūlymas galioja: liepos 13 – 18 dienomis, Pasaulio lietuvių sporto žaidynių dalyviams ir jų šeimos nariams.

Kontaktai pasiteiravimui/rezervacijai: 8 313 52824

Daugiau informacijos rasite čia: www.grandspa.lt

Powered by