fbpx

Joga

Klasikinė joga – tai gyvenimo būdas žemėje. Tai atgaiva Tavo kūnui ir sielai! Užsiėmimo metu vyksta Aštanga, Ha-Tha, Kundalini, Ing, Jang, Ajangar jogos pamokos. Reguliari jogos praktika ūgdo sąmoningumą ir ryžtingumą bei žmogaus gebėjimą teisingai pasirinkti. Per jogą žmogus susigrąžina sveiką, lankstų, patogų kūną, prisipildo gyvybinės jėgos, grįžta gyvenimo džiaugsmas, atranda pusiausvyrą psichine prasme, realiau ir optimistiškiau vertina gyvenimo situacijas bei priima sprendimus. Nuraminti prota ir džiaugtis ramybe savyje yra kiekvieno einančio jogos keliu tikslas. Kol nėra kūno laisvės, proto laisvė neįmanoma.
Kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį 17:30 val.
Užsiėmimo trukmė 1,5 val. 

Karštoji joga – tai serija jogos pozų, vadinamų asanomis, atliekamų 37 laipsnių temperatūros ir 45 proc. drėgmės aplinkoje. Tai 26-osios Ha-Tha jogos asanos bei du kvėpavimo pratimai. Asanos atliekamos tam tikra tvarka, kai viena asana paruošia kūną kitai. Taip sustiprinama kiekviena kūno dalis, o pratimų nuoseklumas didina deguonies kiekį kūne. Tai turi įtakos toksinų ir šlakų išvalymui iš organizmo. Karštoji jogaišskirtinė tuo, kad: * šiltoje aplinkoje užtikrinamas saugumas ir apkraunamos visos organizmo sistemos – stiprinami raumenys, kaulai, širdies ir kraujagyslių bei kvėpavimo sistemos, gerėja medžiagų apykaita, kūnas atsistato net po įsisenėjusių traumų ir neleidžia atsirasti naujoms, veikia kaip antidepresantas, stabdomas ląstelių senėjimas, gerėja dėmesio koncentracija.
Kiekvieną penktadienį 18:00 val.
Užsiėmimo trumkmė 1,5 val. 

Nirvana fitness gimė iš vis didėjančio supratimo apie kvėpavimo svarbą ir jo poveikį mūsų gyvenimui. Nirvana fitness parodo, koks yra svarbus kvėpavimas ypač kvėpuojant diafragma pratęsiant iškvėpimą ir įveda į didesnį sąmoningumą. Sąmoningas kvėpavimas – tai ramybės, palaimos būsenos vartai.
Nirvana užsiėmimo metu skambanti muzika įveda į meditacinę, tekėjimo būseną. Kvėpavimas gilus, ramus, optimalus. Ląstelės užpildomos papildomu deguonies kiekiu. Kūnas giliai panardinamas dinamiškuose judesiuose. Įsivaizduok, kad esi visiškai ištirpęs tame, ką darai. Laikas sustoja. Šioje būsenoje nėra jokios dvejonės, streso, baimės, vidinės savikritikos. Tai gilus vidinės ramybės fondas. Tai Nirvanos būsena.
Nirvana – tai efektyvus priešnuodis perkrautoms ir neprodutyvioms mintims, kurios sujaukia kiekvieną mūsų egzistencijos sekundę. Nirvanos metu išmokstama sureguliuoti greito tempo realybę. Padidinamas dėmesys ir gilus buvimas, sukuriamas ramybės ir susikoncentravimo efektas. Šalinamos chroninės ligos optimizuojant deguonies ir anglies dvideginio apsikeitimą. Nirvana fitness – tai tobula muzikos, kvėpavimo ir judesio kombinacija.
Kiekvieną trečiadienį ir sekmadienį 18:00 val.
Užsiėmimo trukmė 1 val.

 

 

  • Grožis
  • Mankštos
Visit Druskininkai