fbpx

Druskininkų kempingas

Keturių žvaigždučių, 200 vietų kempingas Druskininkų mieste, šalia Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centro.

Teritorijoje yra 10 stacionarių kempingo namelių. Viename namelyje gali apsigyventi 2-6 asmenys. Kempingo nameliuose rasite: 2-3 kambarius, virtuvę su visa reikalinga buitine įranga bei virtuvės reikmenimis, patalynę, rankšluosčius, wc, dušus, tv. Kiekvienas namelis nuomojamas tik vienai šeimai ar vienos kompanijos atstovams, taigi niekas netrukdys jūsų poilsio.

10-yje namelių lengvai sutilps didesnė kompanija asmenų, taigi Druskininkų kempingas puikiai vaikų, sportininkų stovykloms ar kitoms didesnėms grupėms kurios ieško ekonomiško apgyvendinimo.

Kempingo teritorijoje rasite 40 specialiai suplanuotų ir pritaikytų aikštelių tiek palapinėms, tiek kemperiams pasistatyti. Kiekviena aikštelė turi įvadus prisijungti prie elektros ir vandens tinklų. Aikštelių plotas nuo 60 iki 100 kv/m. 30 procentų aikštelės sudaro kieta danga, kur patogiai galima pasistatyti automobilį, kemperį ar prikabinamą namelį, likusi erdvė užsėta žole, kurioje patogu statyti palapinę, staliukus, savo atsivežta pavėsinę ar kitą inventorių patogiam poilsiui.

Druskininkų kempingo teritorijoje rasite bendrą virtuvę su visa reikalinga buitine įranga maisto gaminimui, stalo indus, puodus, keptuves. Kempinge rasite ir bendro naudojimo dušus, wc , šalia registratūros veikia Wi-Fi ryšys.
Aktyvaus sporto mėgėjai gali naudotis paplūdimio tinklinio ir paplūdimio teniso aikštelėmis. Specialioje grill-zonoje galima išsikepti sau patinkantį patiekalą čia įrengtuose lauko židiniuose ir mėgautis kempingą supančia gamta, vakarus leidžiant čia pat įrengtose lauko pavėsinėse.

Visai šalia Druskininkų kempingo rasite K. Dineikos sveikatingumo parką kuriame gausu pasivaikščiojimo takų, veikia pirtis su kaskadinėmis maudyklomis, aerojonoterapijos paviljonas, vaikų žaidimo aikštelė, o miesto centrą, Druskininkų vandens parką, miesto Gydyklą ar kitus turistinius objektus pasieksite vos per 10 minučių kelio pėsčiomis.

Druskininkų kempingo teritorijoje rasite kavinę „Armank“ kur galėsite pasimėgauti ne tik tikru armėnišku šašlykų kurį jums iškeps pats kavinės šeimininkas armėnas, bet ir skaniais lietuviškos virtuvės patiekalais.
Grupėms apsigyvenusioms kempinge kavinė pasiūlys specialų meniu pagal individualius poreikius.

Kempinge mielai laukiami ir svečiai su keturkojais augintiniais.

Atvykus į Druskininkus iš Vilniaus ar Kauno A4 plentu ir įvažiavus į miestą (sekant kelio ženklus) šviesoforo sankryžoje prie degalinės “Circle K” sukti į kairę, privažiavus kitą šviesoforo sankryžą sukti į dešinę. Nuvažiavus apie 500 m nuoroda Druskininkų kempingas.

Sezonas: nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 dienos.
Kempingo paslaugų kainos. 

+370 614 70250

  • 4 žvaigždutės
  • Šaldytuvas
  • Kavinė
  • Virtuvėlė
  • Virdulys, indai
Rodyti viską
Visit Druskininkai