fbpx

Druskininkų savivaldybės svetainę rasite čia

A A
A A

Šeimos Kalėdos Druskininkuose

APIE ŠEIMOS KALĖDAS DRUSKININKUOSE

Šeimos Kalėdų miestas jau pasirengęs stebuklingam laukimui

Druskininkuose jau kvepia Kalėdomis – beveik mėnesį trukę kurorto puošybos darbai baigti, penktadienį jau įžiebta daugiau kaip 20 metrų aukščio stulbinanti karūnuota didžioji miesto eglė, apšviesta specialiais lazeriais, o šalia jos suspindo beveik 60 originalių, verslo ir bendruomenės sukurtų kalėdinių eglučių parkas, stebinantis netikėtais sprendimais.

Žiemos švenčių sezono pradžią Druskininkai paskelbė gruodžio 4 dieną – tiesioginės transliacijos metu buvo galima stebėti šventinius pasirodymus ir karūnuotos eglės įžiebimą Pramogų aikštėje.

Druskininkai – vienintelis miestas visoje Lietuvoje, galintis garantuoti, kad kalėdiniu laikotarpiu sniego tikrai bus! Jei sniego nepadovanos gamta, tuomet sniegu pasirūpins „Snow Arena“.

Šiais metais kurortas ypač orientuojasi į inovatyvius sprendimus: šventinei nuotaikai sukurti bus pasitelkti garso ir šviesų dronai, lazeriai, specialus apšvietimas. Specialiai šioms šventėms Druskininkai sukurs Instagram filtrus, o visi norintys pasigrožėti kurortu galės tai padaryti virtualiame ture.

Šalia didžiosios Kalėdų eglės, skaidriame kupole įkurta ir Kalėdų senelio rezidencija – visi, einantys pro šalį, tarsi pro padidinamąjį stiklą matys paslaptingą ir magišką Kalėdų senelio pasiruošimą didžiosioms šventėms. Skaidriuose kupoluose įkurtos ir specialios kalėdinės vitrinos.

Druskininkų Kalėdų eglutė 2020

Mažųjų kurorto svečių čia pat laukia ir prakartėle su gyvomis avelėmis, jiems įrengtas ir Kalėdų senelio paštas. Visą gruodžio mėnesį įvairiose papuoštose erdvėse bus galima sutikti kalėdomobiliu ar spindinčiu kalėdiniu traukinuku pralekiantį ir patį Kalėdų senelį!

Šįmet aktyvus ir smagus pasiruošimo šventėms gyvenimas persikels ir į internetinę erdvę.

Druskininkų kultūros centras kartu su floristais ir amatininkais parengė kalėdines edukacijas, kurių metu pasigaminti kalėdinius papuošimus eglutei ir akcentus namams, gražiai supakuoti dovaną, pasidaryti kalėdinį vainiką, pasisiūti šių metų mūsų mažųjų draugą ─ medžiaginį Nykštuką, pasigaminti senovinį Kūčių patiekalą, iškepti vitražinius sausainius.

Mažųjų kurorto svečių laukia ir daug siurprizų ─ konkursų, darbelių, virtualių susitikimų ir video-skambučių su Kalėdų seneliu, kuris perskaitys pačius gražiausius ir nuoširdžiausius gautus laiškus ir palinkėjimus!

Druskininkai kviečia šventes pasitikti saugiai, jaukiai, optimistiškai, kartu su mylima šeima grožintis stebuklinga ir išskirtine, būtent Jums sukurta pasaka.

Šeimos Kalėdos Druskininkuose 2020

PROGRAMA

GRUODIS

PirmadienisAntradienisTrečiadienisKetvirtadienisPenktadienisŠeštadienisSekmadienis
1234
Miesto eglės ĮŽIEBIMAS
5
Kalėdinio pašto startas
6
78910111213
14151617181920
2122232425
Šv. Kalėdos
26
Šv. Kalėdų
II-oji diena
27
28293031
Naujųjų metų išvakarės
Visit Druskininkai