fbpx
A A
A A

Vaikų rudens atostogų TOP10 Druskininkuose

2020.10.24

Ruduo – geriausias laikas poilsiui Druskininkuose. Atostogos su vaikais – tai ne tik džiugus momentas, tačiau ir nemažas iššūkis. Kaip padaryti, kad visi būtų laimingi? Kas pasirūpins vaikais, jeigu norėsite skirti laiko sau? Į visus šiuos klausimus Druskininkai paruošė atsakymą – suplanuoti atostogas kurorte saugiai ir įdomiai jums padės TOP10 vaikų rudens atostogų idėjų.

COVID-19 pandemijos kontekstas gali daryti įtaką/koreguoti siūlomas paslaugas ir jų laikus.

ŠEIMOS PRAMOGŲ CENTRAS „O KAS ČIA?“

DVIRAČIAIS PO RUDENINIUS DRUSKININKUS

DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS

DRUSKIUKO KELIONĖS PO DRUSKININKUS IR JŲ APYLINKES

DRUSKOS STUDIJA – Kastuko Čiurlionio ABC ir „Šviesuliukas“

SNOW ARENA IR LYNŲ KELIAS

NUOTYKIAI „UNO“ PARKE

KAROLIO DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKAS

DRUSKININKŲ JUC LAUKO ERDVĖ

„ILLUSION ROOMS“ IR APVERSTAS NAMAS

_________________________________________________________________________

ŠEIMOS PRAMOGŲ CENTRAS „O KAS ČIA?“

O kas čia - šeimos pramogų centras

Patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

O spalio 26 d., pirmadienį, nepraleisk 2-ojo „O KAS ČIA?” GIMTADIENIO! Ta proga vis apsilankę vaikučiai vaišinsis MINIMELTS LEDAIS.
Būtinai atsiveskite ir draugą – nes gimtadienio proga du vaikai galės pramogauti už vieno bilieto kainą.

„O KAS ČIA?“ FACEBOOK’e
DARBO LAIKAS VAIKŲ ATOSTOGŲ LAIKOTARPIU

_________________________________________________________________________

DVIRAČIAIS PO RUDENINIUS DRUSKININKUS

Dviračiai Rudeniniai Druskininkai

Druskininkuose yra įrengta daugiau kaip 60 km dviračių takų – jais keliaudami galėsite grožėtis nuostabia rudenine kurorto gamta, patirti neįkainojamų įspūdžių bei aplankyti lankomiausias kurorto vietas. Todėl planuojant atostogas Druskininkuose, nepamirškite ir šeimos dviračių ar paspirtukų. Dviračius nesunkiai galima išsinuomoti ir vietoje.

Druskininkai pasižymi ypač palankiomis rekreacinėmis sąlygomis. Aplink Druskininkus nėra pramonės ir kitų taršos šaltinių; miestą supantys didžiuliai pušynai išvalo orą ir prisotina jį eteriniais aliejais. Trumpai tariant, oras čia irgi gydo!

Dviračiais (paspirtukais, velomobiliais, riedžiais, segvėjais, vienračiais) galima apvažiuoti miesto centrą, Nemuno pakrantę, Vijūnėlės parką, Vilniaus alėją, užsukti į Karolio Dineikos sveikatingumo parką. Norintys tęsti kelionę po Druskininkų apylinkes gali rinktis „Žvaigždžių orbitos“, „Žilvino tako“, „Nemuno tako“, „Saulės tako“ dviračių maršrutus, šiaurietiškojo pasivaikščiojimo takus. Meilės salos panorama, unikalus Švendubrės gatvinis kaimas su Velnio akmeniu, legendomis apipintas ir M. K. Čiurlionio pamėgtas Raigardo slėnis…  Miško takais pasieksite „Grūto parką“ ir muziejų „Girios aidas“. Naujai išasfaltuotomis takų atkarpomis galite važiuoti net sutemus, nes šalia tako įrengti šviestuvai.

Leiskitės į kelionę dviračiais – nepamirštami reginiai ir atradimai laukia jūsų šeimos!

_________________________________________________________________________

DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS

Druskininkų vandens parkas

Sveiki atvykę į gerų emocijų ir žaidimų kupinas džiungles Druskininkų vandens parke! Vaikų erdvėje jaunieji lankytojai pasiners į nesibaigiančias pramogas – didelėje erdvėje vaikų laukia kojytes kutenantis švelnus, tikras jūros smėlis, šiltas mineralinis vanduo, kurio mineralizacija kaip Baltijos jūroje (17 g/l), garinė pirtis, pritaikyta specialiai vaikams, karstynės, čiuožyklės, beždžionių tiltas, paslaptingos uolos ir ypatingą nuotaiką kuriančios džiunglių dekoracijos. Ar gali būti smagiau?

Jei norėsis atsipūsti nuo mažųjų, pasinaudokite vaikų priežiūros paslauga – Jūsų 5-13 metų vaikais pasirūpins vaikų erdvės darbuotojas.

Druskininkų vandens parkas rudens vaikų atostogų metu taip pat paruošė specialų pasiūlymą ir siūlo iškeisti mokyklos suolą į jų padangą! Apsilankymas pirmadienį trims valandoms 4 asmenų šeimai kainuoja tik 38,4 €. Nepamirškite kasose pašnibždėti slaptažodžio #NusipelniauAtostogų

_________________________________________________________________________

DRUSKIUKO KELIONĖS PO DRUSKININKUS IR JŲ APYLINKES

Druskiuko kelionės - girios aidas

Kol tėveliai mėgausis kurorto pramogomis ir SPA procedūromis, vaikai turės unikalią galimybę pažinti Druskininkus ir jų apylinkes.

Stebuklingi šaltiniai, Nemuno ir Ratnyčėlės meilė, legendomis apipintas Velnio akmuo ir Raigardo slėnis – vaikų laukia nepaprasta kelionė geltonuoju autobusiuku kartu su Druskiuku bei patyrusiomis keliautojomis Aušra ir Janina.

Atraktyvūs pasakojimai ir žaidimai, viešnagė Švendubrėje pas svetingus vietinius, pažintinė edukacija unikaliame „Girios aido“ muziejuje ir kiti nuotykiai – rudens atostogos Druskininkuose įsimins ilgam!

Daugiau informacijos ir registracija 

_________________________________________________________________________

DRUSKOS STUDIJA – Kastuko Čiurlionio ABC ir „Šviesuliukas“

Druskos studija. Čiurlionio Druskininkai

„Druskos studijoje“ laukia linksmos edukacijos visai šeimai –  jose patirsite tikrą kūrybos džiaugsmą, fantazuodami, improvizuodami ir susikurdami jūsų pačių druskinuką.

Rudens atostogų metu „Druskos studija“ taip pat siūlo naujus potyrius programose „Slapta Kastuko Čiurlionio ABC” ir „Šviesuliukas“: rekomenduojame išbandyti pasivaikščiojimą po Čiurlionio Druskininkus, kurti atvirlaiškius slapta Kastuko abėcėle. Ieškosite karališkų simbolių, ragausite arbatą ir čiurlioniškas bandeles, su skulptoriumi kursite „Šviesuliuką“!

Slapta Kastuko Čiurlionio ABC

  • vaikštynės po Čiurlionio Druskininkus
  • Kastuko Namų lankymas
  • atvirlaiškio slapta abėcėle rašymas
  • kvapnios arbatos su bandele užstalė

Pradžia: Druskonio ežerėlis, trukmė 2.5 val.

Veda menotyrininkė Aušra Česnulevičienė

Rezervacija tel.: +370 686 45528

Kaina asm./10eur  ( neįskaičiuota: bilietai muziejuje)

„Šviesuliukas”

Druskos studijoje paragausite tikro kurorto šaltinių druskos, patys su skulptoriumi kursite šviesuliuką, Taip pat bandysite elektromobilį, roboto koją, prie Druskos židinio gersite kvapnią arbatą.

Trukmė 2:00 val.

Rezervacija tel.: +370 686 45528

Kaina asm./10eur

Pažadinkite savyje kūrybinį pradą, pabūkite menininkais ir padovanokite vaikams nepaprastus įspūdžius!

Druskos studija

www.druskosstudija.lt
Smiltynų g. 9, Ratnyčia, LT- 66227 Druskininkai
Mob. tel. 8 686 45528
El. p. info@druskosstudija.lt

_________________________________________________________________________

SNOW ARENA IR LYNŲ KELIAS

Snow Arena ir Lynų Kelias

Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių.

Kol tėveliai slidinėja, vaikai, prižiūrimi auklių, gali įsimintinai leisti laiką pašėlusiame pramogų parke DruFunPark. Tai vieta, kurioje vaikai atranda daugybę skirtingų pramogų bei atrakcionų vienoje vietoje. Parkas skirtas 3-12 m. vaikams. Didelis (plotas -487,5 m2) ir šiltas parkas dekoruotas kalnų fragmentais, į dekoracijas įmontuoti keli gelbėjimo darbams kalnuose naudojami malūnsparniai ir vienas buldozeris. Žaisminga parko aplinka Jūsų mažyliui leis įsitraukti į smagų, įdomų bei nepertraukiamą žaidimą, o sukonstruoti atrakcionai išsklaidys bet kokį nuobodulį. Parke rasite 5 m bokštą Spidertower, kurio viršūnę reikia pasiekti kopiant tinklais, rogučių kalniukus, kuriais nusileidžiama tarsi nuo tikrų kalnų rogėmis, karuselę, batutą, įvairaus tipo čiuožyklas, labirintus su daugybe paslaptingų bei įdomių žaislų. Vaikai, įpratę laiką leisti ramiau, galės mėgautis piešimo kampelio bei naujausių edukacinių žaidimų teikiamais džiaugsmais.

KELETAS PATARIMŲ:

  • Į pačią „Snow Areną“ pasikelkite visus metus veikiančiomis Druskininkų „oro linijomis”, Lynų keliu – nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų.
  • Išmokti slidinėti galite DrusSkiSchool mokykloje, kurią rasite „Snow Arenoje“.
  • Tiek „Snow Arena“, tiek „Lynų kelias“ siūlo „Nusipelniau atostogų“ akcijas, nepamirškite jomis pasinaudoti, pasakę slaptažodį – druskininkai.lt/nusipelniau-atostogu
  • Paskutinį spalio penktadienį, spalio 30 d. „Snow Arena“ dirbs ilgiau, iki pat vidurnakčio! Norint užtikrinti saugumą, lankytojų skaičius bus ribojamas iki 300 ir vykdoma privaloma registracija.

Daugiau informacijos – www.snowarena.lt

_________________________________________________________________________

NUOTYKIAI „UNO“ PARKE

UNO nuotykių parkas

„Uno“ nuotykių parkas kviečia pramogauti medžiuose ištisus metus. Iš koto verčiantys nuotykiai bus neužmirštami – vaikai galės karstytis tinklais, medžių viršūnėmis, lakstyti, šėlti su draugais nameliuose medžiuose.  Nėra blogo oro – yra tik didelis noras būti gamtoje ir gerai leisti laiką!

Laipiojimas medžiuose „Uno“ nuotykių parke – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių.

Vaikams įrengtos 4 skirtingos ir nuolat instruktorių prižiūrimos trasos, o čia pat mažiesiems įrengtas ir batutas.

Kviečiame apsilankyti su visa šeima ir išbandyti šią stiprių emocijų suteiksiančią pramogą bei pasidžiaugti gamta!

_________________________________________________________________________

KAROLIO DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKAS

Karolio Dineikos parkos sveikatingumo parkas

Tai ypatingas šeimos sveikatingumo parkas, tikras Druskininkų perlas, į kurį sudėtos šimtametės sveikatingumo tradicijos. Karolio Dineikos sveikatingumo parkas – gamtos kampelis, svajojantiems ištrūkti iš miesto. Jauniesiems lankytojams neteks nuobodžiauti, nes parke įrengta kurorto vietinių ir svečių pamėgta laipiojimo ir žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą.

Parkas taip pat pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms, čia įrengtos specialios neįgaliesiems skirtos sūpynės.

_________________________________________________________________________

DRUSKININKŲ JUC LAUKO ERDVĖ

Druskininkų jaunimo užimtumo centras

Druskininkų jaunimo užimtumo centras (JUC) – didžiausias ir moderniausias jaunimo centras Lietuvoje. Vaikai ir jaunimas gali išbandyti jėgas parkūro aikštelėje, BMX-dviračių, riedlenčių, riedučių ir paspirtukų parke, jei oras leidžia – krepšinį, lauko ir stalo tenisą.

Neturite ar neatsivežėte priemonių? Ne bėda, visiškai NEMOKAMAI galite pasinaudoti riedučiais, BMX dviračiais ir kita reikalinga įranga – tiesiog pasiteiraukite JUC darbuotojų.

Nepamirškite dezinfekuoti rankas ir naudoti apsaugines veido priemones.

Sekite Druskininkų JUC Facebook puslapį – centre ir atvirose jaunimo erdvėse organizuojama daugybė įdomių veiklų jaunimui, pirmadienio ir penktadienio vakarais renkasi Druskininkų stalo žaidimų klubas „Board Punks“.

Dėmesio! Nuo spalio 27 iki lapkričio 10 dienos Druskininkų JUC pradeda darbą nuotoliniu būdu – lauko erdvė išlieka atvira. Daugiau informacijos – šiame įraše.

_________________________________________________________________________

„ILLUSION ROOMS“ IR APVERSTAS NAMAS

Apverstas namas Illusion rooms
Šioje vietoje vaikams atsivers neįprastas stebuklų ir iliuzijų pasaulis – rekomenduojame apsilankyti „Illusion Rooms DruskininkaiGalaktikos kambarys nukels į beribę erdvę ir leis pasijusti lyg žvaigždžių platybėse. Kreivi veidrodžiai leis pažvelgti į save kitu kampu. Dydžio kambaryje tapsite tokiais dideliais arba tokiais mažas, kokiais niekada nemanėte esą. Apverstas kambarys apvers aukštyn kojomis, o Optinės iliuzijos eksponatai parodys, kad ne visada ir ne viskas yra taip, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio.

Juokas, įspūdingos šeimos nuotraukos ir geras laikas garantuoti. O tikrai keistiems pojūčiams išbandykite netoliese esantį Apverstą namą. Ar kada nors susimąstėte, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis? Juk būtų smalsu sužinoti, kaip jaustumėtės, jeigu galėtumėte lakstyti lubomis? Apverstas namas – tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius.

Visit Druskininkai