fbpx
A A
A A

Skani naujiena sušių mėgėjams „Click e-sushi Druskininkai“

2022.10.13

Druskininkuose atidaryta profesionaliai gaminamų sušių virtuvė. Virtuvėje dirbs šios srities profesionalai, nes šio įmantraus ir daug atidumo reikalaujančio patiekalo be patirties ir tikrų žinių nepagaminsite. Pagrindinis virtuvės šefas, sušių meistras – druskininkietis, ilgą laiką dirbęs vieno sostinės sušių tinklo gamybos vadovu, grįžęs į gimtuosius Druskininkus.

Šiuolaikinis gyvenimo ritmas diktuoja savo taisykles, daug ką tenka planuoti iš anksto, todėl mūsų gaminamus sušius, galima užsisakyti išsinešimui, atvykstant į svečių namuose „Greta“ esančią sušių virtuvę (Šlaito g. 13, Druskininkai), paskambinus telefonu 8 654 44416.

Mūsų partnerių interneto svetainėje www.bigmeniu.lt užsakytus sušius galime atvežti Jums į namus. Taip pat svečių namuose „Greta“ galima iš anksto rezervuoti staliuką didesnei kompanijai. O gal norėtumėte užsisakyti degustacinius sušių pietus ar vakarienę grupėms, įmonėms ar šiaip kokia nors įsimintina proga?

O gal Jūs dar niekada neragavote sušių? Tai – visame pasaulyje populiarus tradicinis japonų patiekalas, jūros dumblių, ryžių ir žuvies ar kitų jūros gėrybių suktinukas, gaminamas ir labiausiai nuo Japonijos nutolusiose šalyse. Jį esame įpratę vadinti sušiu, tačiau šiam patiekalui gali būti suteikiama įvairi forma. Tekančios saulės šalyje populiaresni nigiri – pailgi ryžių kąsneliai, uždengti plonu žuvies gabaliuku ar kitu gardumynu.

Japonijoje sušiai buvo neturtingų darbininkų maistas, parduodamas gatvėje, – ryžių su įvairiais priedais kąsneliai, kuriais galima buvo greitai pasisotinti. Ilgainiui sušius pamėgo ir turtingieji, susiformavo sušių gamybos kultūra turinti gausybę taisyklių .

Labai džiaugiamės, kad Druskininkuose atsirado specializuota šio patiekalo virtuvė. Smagu, kad druskininkiečiams ir miesto svečiams galėsime patiekti kokybiškus sušius.

„Mes esame susipažinę su Druskininkų maisto gamybos rinka, o, išanalizavę kurorto svečių ir pačių druskininkiečių pageidavimus interneto platformos www.bigmeniu.lt užklausų formose, sužinojome, kad žmonės labai norėtų sušių“, – sakė www.bigmeniu.lt įkūrėjas Mindaugas Kvetkauskas.

Šiandien sušiai visame pasaulyje yra kasdienis, visų mėgstamas patiekalas. Tad kviečiame ir Jus užsisakyti sušių ir jais mėgautis!

„Facebook“ – https://www.facebook.com/sushipristatymas/ Tel. 8 654 44416

WEB – www.bigmeniu.lt Tel. 8 630 45599

Visit Druskininkai