fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP 5 (05.22-24)

2020.05.13

Savaitgalio atradimai kurorte tęsiasi. Nuo muzikinio savaitgalio iki skrydžio unikaliomis „Oro linijomis“ – atrasti Druskininkus naujai padės jums paruoštas gegužės 22-24 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

INDRAYA IR MUZIKINIS DRUSKININKŲ SAVAITGALIS

Muzikinis savaitgalis INDRAYA

 

Druskininkai švenčia pavasarį išradingai, kiekvieną savaitgalį nustebindami netikėtais sprendimais. Muzikinio koncerto laukimo ritualas yra nepakartojamas – šviesų pritemdymas, muzikantų išėjimas į sceną, ošiantys žiūrovai. Tačiau netikėtas „pop-up“ pasirodymas, valiūkiškas siurprizo elementas, muzika netikėtoje erdvėje ir netikėtu laiku gali ne ką mažiau nustebinti. Druskininkai šį savaitgalį tęsia pasiteisinusį muzikinį formatą. Muzikuojantis autobusiukas tęs savo keliones po Druskininkų parkus, važiuos pėsčiųjų gatvėmis, suks ratus aplink Druskonį – muzika pati jus atras.

Taip pat miesto svečių ir gyventojų šeštadienį laukia spalvingas koncertas Druskininkų miesto muziejaus terasoje. Indraya – ypatingo balso savininkė, stebinanti klausytojus unikaliu balso tembru bei sceniniu charizmatiškumu. Kiekvienas pasirodymas kupinas nuoširdumo ir uždegančio temperamento, o atlikėjos dainos ypatingos savo šviesiu garsu ir spalvingomis improvizacijomis.  Vietų skaičius ribotas. Registracija tel. 862025160. Vietų rezervacija galioja iki 16.50 val.

Daugiau – Muzikinis savaitgalis Druskininkuose.

Kitas

SKRYDIS DRUSKININKŲ „ORO LINIJA“

Lynų keltuvai

Nors pasaulio oro linijos sustojo ir išgyvena ne pačius geriausius laikus, Druskininkų „Lynų kelio“ oro linija jau atidaryta! „Lynų kelias“ savaitgalį dirbs nuo 10 iki 19 val. ir kviečia paskraidyti virš Druskininkų.

Lynų kelias Druskininkuose – vienintelis toks Lietuvoje. Tai viena iš ekologinių transporto rūšių, kuri neteršia aplinkos ir yra puiki pramoga tiek vaikams, tiek suaugusiems. Keturi dešimtviečiai keltuvai iš Lynų kelio stotelės prie Druskininkų vandens parko į kitą Nemuno pusę, 1,16 km atstumą 45 metrų aukštyje Jus „nuskraidins“ per 7,5 minutes. Kelionės metu pro keltuvo langus, tarsi iš apžvalgos rato, išvysite įspūdingus Druskininkų kurorto miškus, Nemuno upės vingius ir nuostabią miesto panoramą.

2020 05 22-23-24 d. lankymosi „Lynų kelyje“ taisyklės.

Kitas

JOGA KAROLIO DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKE

Joga Karolio Dineikos parke

Pandemijos laikotarpio atokvėpį gali suteikti gamtos prieglobstis. Karolio Dineikos sveikatingumo parkas, išsidėstęs vaizdinguose sraunaus Ratnyčios upelio šlaituose, turi ilgą istoriją – parko veiklos užuomazgos siekia XIX a. pabaigą. Parkas yra pritaikytas visų amžiaus grupių ir įvairių poreikių asmenims. Jame yra ir specialios supynės, skirtos judėjimo negalią turintiems žmonėms. Tai ypatinga vieta su turininga sveikatinimo  istorija ir tradicijomis.

Jei nori patirti kažką ypatingo, atsipalaiduoti ir pakelti savo mintis virš pušų viršūnių – ateik į jogos užsiėmimus Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

Atsinaujinimas, šviežia perspektyva, grįžtantis pasitikėjimas aplinka – atrask tai Druskininkuose naujai.

Būtina išankstinė registracija – 862133701.

Kitas

DRIVE IN KINO SEANSAI

Drive In Druskininkuose

Karantino laikotarpiu Drive In lauko kino teatrų formato populiarumas ženkliai išaugo. Iš tiesų, Drive In kino teatrai turi daugybę privalumų. Ideali lokacija pasimatymui, neformali atmosfera, šeimoms draugiška vieta – kur kitur gali atvažiuoti pažiūrėti filmo su pižama, nebijodamas išgąsdinti kitų lankytojų?

Kino seansai neišlipant iš automobilio – jau Druskininkuose. Filmai bus rodomi originalo kalba, daugiau informacijos – Tobulas pasimatymas DRIVE IN Druskininkai

Kitas

IŠSKIRTINĖ MŪRINĖ ARCHITEKTŪRA

Išskirtinė medinė architektūra

Druskininkams būdinga savita, daugiausia medinė, rekreacinė architektūra, tačiau čia rasite ir netikėtų mūrinės architektūros perlų. Daktaro Bujakovskio, priklaususio kurorto turtingiausiųjų dešimtukui, vila – viena iš nedaugelio mūrinių vilų Druskininkuose, dabar čia įsikūrusi Druskininkų savivaldybės administracija. Vila „Linksma“, pastatyta 20-ojo amžiaus pradžioje, priklausė Druskininkų kurorto akcinės bendrovės nariui bankininkui Adolfui Kersnovskiui – ji iki mūsų dienų atlieka reprezentacinio miesto pastato funkcijas: šiuo metu viloje veikia Druskininkų miesto muziejus. Savo originalia modernizmo stiliaus architektūra viešbutis „Pušynas“ primena didelį pušies kankorėžį, nukritusį pačioje Druskininkų miesto širdyje.

Plačiau apie mūrinę architektūrą galite sužinoti čia – Išskirtinė mūrinė architektūra.

Atraskite šį mūrinės architektūros paveldą, pakeliui jaukiai įsitaisykite lauko kavinukėje, paskraidykite virš Druskininkų „Lynų kelio“ oro linija – Druskininkai pilni galimybių.

 

Ir žinoma tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

Visit Druskininkai