fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP 5 (05.29-31)

2020.06.02

Savaitgalio atradimai kurorte tęsiasi. Nuo savaitgalio džiazo ritmu, neįprastų kelionių būdų ir ekskursijų iki tūkstančio druskinių kolekcijos – atrasti Druskininkus naujai jums padės gegužės 29-31 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

SAVAITGALIS DRUSKININKUOSE DŽIAZO RITMU

SU PLEPIA PONIA – PO MYLIMUS DRUSKININKUS

TUK TUK PO DRUSKININKUS

PASIPLAUKIOJIMAI NEMUNU IR DRUSKONIO EŽERU

DRUSKINIŲ KOLEKCIJA MIESTO MUZIEJUJE

Kitas

SAVAITGALIS DRUSKININKUOSE DŽIAZO RITMU

Savaitgalis Druskininkuose džiazo ritmu

Tikros ir geros muzikos mylėtojams savaitgalį neteks nusivilti – jų laukia išskirtinis dviejų skirtingų krypčių atlikėjų – Tomas Sax ir DJ Awesome J – bendras muzikinis projektas prie Druskonio ežero: spalvingos improvizacijos, netikėti sąskambiai ir crazy muzikos šėlsmas, priversiantis judėti muzikos ritmu.

Tomas Sax (Tomas Čiukauskas) – aktyviai koncertuojantis profesionalus saksofonistas, tarptautinių muzikinių projektų dalyvis ir iniciatorius, Druskininkai JAZZ koncertų įkūrėjas, subūręs etno folk džiazo projektą „Leliumai“, kuriame skambėjo šiuolaikiškai improvizuotos dzūkų liaudies dainos.

Koncertas vyks 17–18 val. Druskininkų miesto muziejaus terasoje ( M. K. Čiurlionio g. 59). Koncertas nemokamas, tačiau būtina registracija mob. 8 620 25160. Vietų skaičius ribotas, rezervacija galioja iki 16.50 val.

Muzikuojantis autobusiukas ir toliau, siųsdamas muzikinius linkėjimus, keliaus Druskininkų parkais, pėsčiųjų takais, Nemuno krantine, Druskonio paežere. Savaitgalio nuotaiką kurs R&R (Ronata ir Rūta Kotryna), DJ Paula. Laukite jų nuo 15 iki 17 val.

Daugiau informacijos – Tomas Sax ir DJ Awesome J | Džiazo ritmu

Kitas

SU PLEPIA PONIA – PO MYLIMUS DRUSKININKUS

Plepi ponia Druskininkuose

Kas nežino „Plepios ponios“? Gidė Plepi Ponia Druskininkuose veda žaismingas, įdomias, intriguojančias ekskursijas išskirtinai tik pačiame kurorte.  Ar žinote apie gatvę, kuri XX a. pr. liaudyje buvo vadinama „Purvinoji”? Kur Druskininkuose šiandien visada kvepia cinamonu?

Ekskursijos „Po mylimus Druskininkus“ metu kartu su Plepia Ponia Druskininkuose apsilankysite viename kurorto senamiesčio kvartale. Jį kadaise juosė Vokiečių, Naujoji, Vladimiro gatvės ir Turgaus skersgatvis. Čia kiekvienas išlikęs namas turtingas savo praeitimi ir liudija labai įdomią kurorto 225-rių metų istoriją. Čia atsiveria vaizdai į naujausias statybas ir akį džiugina medinės architektūros paminklai. Ekskursijos pabaigoje Jūsų laukia intriga. Sužinosite apie atradimą, kuris dar viešai neskelbiamas.

Ekskursija vyks gegužės 30 d. 11 val.

Pradžia – priešais lynų keltuvo kasas (Vilniaus al. 13). Pabaiga – priešais bažnyčią. Trukmė – 1,5 val. Kaina – 5 €/asm. BŪTINA registracija: 8 655 58180 ir asmeninės saugumo priemonės.

 

Kitas

TUK TUK PO DRUSKININKUS

Tuk tuk Druskininkuose

Ar žinojote, kad Druskininkuose galima išsikviesti ne tik taksi, bet ir triratį tuk tuk tuksi?  Tai puiki alternatyva pažinti Druskininkus ir neįprastas būdas pasiekti mylimiausias miesto vietas. Kitaip negu kelionėje automobiliu galėsite mėgautis grynu kurorto oru, bet tai ne vienintelis privalumas. Jeigu norite saugios, linksmos, nepamirštamos, greitos ir nebrangios kelionės po Druskininkus – kvieskite tuk tuką 😉

Įprastai „tuk tuką” galima rasti šalia sanatorijos „Pušynas”, bet visuomet galimas iškvietimas telefonu 8 603 27215.

Kitas

PASIPLAUKIOJIMAI NEMUNU IR DRUSKONIO EŽERU

Pasiplaukiojimai Druskininkuose

Druskininkus galima pažinti pačiomis įvairiausiomis transporto priemonėmis ir keliavimo būdais, vandens maršrutai – taip pat ne išimtis.  Savo veiklą jau atnaujino „Laivas Druskininkuose“. Įstabios kelionės Nemunu metu galima ne tik pamatyti žinomiausius Druskininkų objektus iš vandens: Druskininkų vandens parką, „ONE nuotykių parką“, „Snow Areną“, legendomis ir mitais apipintą Meilės salą – grįžtant taip pat praplaukiama Ratnyčėlės ir Nemuno upių santaka, yra galimybė pasigrožėti Lenktuoju vadinamu tilteliu bei Nemuno pakrantės pasivaikščiojimo takeliais.

Jaukus ir švarus laivas „Bentley”, kartu su nuoširdžiu kapitonu laukia kiekvieno, norinčio patirti nuotykį. Plaukiant norintys galės išgirsti ne vieną paslaptingą legendą tiek apie Druskininkus, tiek apie Meilės salą. Valandos trukmės ekskursija prabėgs nepastebimai, o grįžę į krantą jausitės tarsi po gerų ilgų ir svaiginančių atostogų,

Laivą rasite prieplaukoje, šalia „Beatos virtuvės ledainės”. Plaukiama kiekvieną dieną, net ir esant nedideliam vasariškam lietui. Kaina asmeniui 8 EUR. Dėl plaukimo ar viso laivo rezervacijos kreipkitės tiesiai į kapitoną Algirdą: 8 686 15819.

Galite rinktis ir pasiplaukiojimą Druskonio ežeru vandens dviračiais ir valtimis, neskubėdami grožėtis miesto panorama ir vandens fontanu. Šalia, Vijūnėlės parke, jau veikia ir kitos turistų pamėgtos pramogos – velomobiliai, elektriniai plačiaračiai paspirtukai, batutas vaikams. Kontaktinis tel. Justė – 8 684 56685.

 

Kitas

DRUSKINIŲ KOLEKCIJA MIESTO MUZIEJUJE

Druskinių kolekcija

Druska, druska, druska… Druskininkų miesto muziejaus fonduose saugoma daugiau nei tūkstančio druskinių kolekcija. Pasirodo, kad paprastas buities daiktas – indelis druskai – gali papasakoti istoriją ne tik apie patį indelį, konkretų žmogų, miestą, bet ir dalį pasaulio istorijos.

Nereikia būti labai akylam, kad Druskininkų varde pastebėtum pasislėpusį žodį „druska”. Pačiu druskininku buvo vadinamas žmogus, kuris iš jos gyveno (ją kasė, garino, pardavinėjo, ar net valė). Manoma, kad vietovės pavadinimas kaip tik kilo iš tokio vietinių gyventojų užsiėmimo.

Muziejus dirba kiekvieną dieną 10–18 val., išskyrus sekmadieniais.

Ir žinoma tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

 

SAVAITGALIS DRUSKININKUOSE DŽIAZO RITMU

SU PLEPIA PONIA – PO MYLIMUS DRUSKININKUS

TUK TUK PO DRUSKININKUS

PASIPLAUKIOJIMAI NEMUNU IR DRUSKONIO EŽERU

DRUSKINIŲ KOLEKCIJA MIESTO MUZIEJUJE

Visit Druskininkai