fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (liepos 17-19) + video

2020.07.14

Atrasti Druskininkus naujai jums padės liepos 17-19 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

SNOW ARENA

NAKTINIS BĖGIMAS

MINERALINIO VANDENS BIUVETĖ GYDYKLŲ PARKE

GRŪTO PARKAS

„VILKĖS“ GOLFO AIKŠTYNAS

Kitas

SNOW ARENA

Atsinaujinęs žiemos pramogų kompleksas „Snow Arena“ jau atvėrė duris! Pasinerk į žiemiškas pramogas Druskininkuose.

Vėl sugrįžta „2in1“ „Žiema+vasara“ pasiūlymai, kurių dėka galėsite pasinerti į žiemos pramogas ir vasaros malonumus. Prie „Snow Arenos“ potyrių prijunk ir Druskininkų vandens parką su vandens pramogų ir pirčių erdvėmis. O kodėl gi pakeliui neišbandžius ir „Lynų kelio“, kuris jus nuskraidins iš vasaros į žiemą ir atgal?

Daugiau informacijos – www.snowarena.lt

 

Kitas

NAKTINIS BĖGIMAS

Yra bėgikai mėgėjai. Yra bėgikai profesionalai. Ir yra bėgikai lunatikai!

Druskininkų visuomenės sveikatos biuras šeštadienį, liepos 18 d. kviečia dalyvauti NAKTINIAME BĖGIME. Bėgimo startas – 22.00 val. Druskininkų miesto muziejaus papėdės aikštelėje.

Dėl saugumo ir smagumo ateik su atšvaitu, turėk šviečiančių priemonių, dėvėk ryškią aprangą.

Daugiau informacijos – vsb.stiprinimas@gmail.com, 8 313 55391.

BĖGIMO ŽEMĖLAPIS

Kitas

MINERALINIO VANDENS BIUVETĖ GYDYKLŲ PARKE

Druskininkų gydyklų parkas yra viena puošniausių ir ištaigingiausių, istoriškai seniausia pasivaikščiojimo vieta Druskininkuose. Parkas įkurtas prie seniausių Druskininkų mineralinio vandens gydyklų (įsteigtų 1838 m.), kad svečiai po procedūrų galėtų ateiti ir lėtai vaikštinėdami ar sėdėdami, kaip rekomendavo gydytojas, gurkšnoti mineralinį vandenį, kurio gertuvę pripildyti galima iš čia pat parke įrengtų mineralinio vandens biuvečių.

Senoji Druskininkų gydyklų parko mineralinio vandens biuvetė – seniausia biuvetė kurorte. Biuvetės langai papuošti dailininko Kazio Morkūno 1960 m. sukurtais vitražais „Eglės – žalčių karalienės“ motyvais. Viduje galima pailsėti ir pasimėgauti pro vitražus krintančia spalvota šviesa.

Galėsite paragauti mažos mineralizacijos šaltinio „Aušra“ (2,67 g/l) ir vidutinės mineralizacijos „Druskininkų“ (7,06 g/l) mineralinio vandens.

Mineralinio vandens biuvetė dirba kasdien, nuo 9:00 iki 20:00 val., sekmadieniais – nuo 9:00 iki 19:00 val.

Liepos 17 d. (taip pat 24 ir 31 d.) – puiki proga sužinoti apie mineralinio vandens paslaptis daugiau, kadangi Druskininkų gydykla visus kviečia į pažintinį susitikimą mineralinio vandens biuvetėje. Šio susitikimo metu Jūs ragausite mineralinį vandenį „Aušra” ir „Druskininkai”, sužinosite apie geriamąjį mineralinį vandenį, jo sudėtį, teigiamą poveikį žmogaus organizmui, teisingą vartojimą.

Apsilankę biuvetėje, nusileiskite į pakrantę, kur pateksite prie žymiojo Grožio šaltinio, kurį simboliškai saugo laumių arka (skulptūra „Laumės“) – tai sūriausias ir giliausias, trykštantis iš 300 metrų gylio Druskininkų šaltinis, turintis odą valančių ir jauninančių savybių. Jo vanduo naudojamas ir Druskininkų gydykloje. Šiuo vandeniu galima praustis, skalauti skaudamą gerklę, jis veikia kaip efektyvi priešuždegiminė priemonė, tačiau negalima gerti – jis tiesiog per sūrus – viename litre Grožio šaltinio vandens yra ištirpę net apie 50 g druskos.

Jie norėtumėte pratęsti mineralinio vandens šaltinių kelionę, galite užsukti į pačias Druskininkų gydyklas, „Grand SPA Lietuva“ mineralinio vandens biuvetę, ar biuvetę „Eglės sanatorijoje“.

Kitas

GRŪTO PARKAS

Vienintelis Lietuvoje tokio pobūdžio teminis parkas leidžia pažinti sunkius Lietuvai laikus – sovietinę okupaciją. Parke eksponuojami šio laikotarpio simboliai, monumentalistika ir įrengta ekspozicija – unikalus reiškinys pasaulyje.  Po atviru dangumi įrengta demontuotų sovietmečio paminklų ekspozicija atskleidžia to laikotarpio dvasią. Čia pat esančioje kavinėje galėsite paragauti „sovietinių“ patiekalų ir gėrimų. Mažiesiems parko lankytojams įrengtas mini zoologijos sodas.

Daugiau informacijos – grutoparkas.lt

KAINOS
KONTAKTAI
Darbo laikas vasarą –  9.00–22.00 val.

Kitas

„VILKĖS“ GOLFO AIKŠTYNAS

Tarptautinius standartus atitinkančiame, 18 duobučių Škotiško links tipo golfo aikštyne „Vilkė“ Jūs ne tik atsipalaiduosite ir mėgausitės savo pamiltu žaidimu, tačiau ir būsite apsupti neįtikėtino grožio gamtos. Škotiško tipo „Vilkės“ aikštynas užima 65 ha plotą, o žaidimo atstumas viršija 10 km – tai, ko gero, vienas sudėtingiausių golfo aikštynų ne tik Lietuvoje, bet ir visame regione. Šiame pažangiame golfo aikštyne laukiami ir naujokai. „Vilkės“ golfo klubo treniruočių aikštėje dirba profesionalūs golfo treneriai, padedantys pradedantiesiems golfo žaidėjams įgyti pagrindines žinias ir išmokti žaisti golfą, o jau žaidžiantiems – patobulinti savo įgūdžius. „Vilkėje“ patiks net patiems mažiausiems, kadangi aikštyne veikia Druskininkų vaikų golfo mokykla. Golfo aikštynas „Vilkė“ – unikalus kompleksas visai šeimai.

Pagal architekto, švedo, Johan Benestam ir amerikiečių dizainėrio Robert Pedigo sumanymą, aikštyno projektas išlaiko natūralų Dzūkijos kraštovaizdį: viena aikštyno dalis yra apsupta pušyno, kita – atvira, o per vidurį teka „Vilkės“ upelis, kurio vardu ir pavadintas aikštynas. Tuo tarpu, pats aikštynas ribojas su „Vilko“ ežero gamtos draustiniu. Ypatingi vaizdai suteiks papildomą malonumą tiek patyrusiems žaidėjams, tiek pradžiamoksliams.

Vilkės golfo aikštyno klubo name yra 8 miegamieji kambariai, mini konferecijų salė bei kavinė. Čia gali apsistoti bei leisti laiką tiek patyrę, tiek pradedantys, tiek ir norintys pažinti šią sporto šaką. Aikštynas yra įsikūręs patogioje poilsiautojams vietoje,  Kamorūnų kaime prie Leipalingio, 19 kilometrų nuo Druskininkų.

Daugiau informacijos – dzukijosgolfas.lt

Tel. 8 611 45333, el. paštas – reception@dzukijosgolfas.lt

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

SNOW ARENA

NAKTINIS BĖGIMAS

MINERALINIO VANDENS BIUVETĖ GYDYKLŲ PARKE

GRŪTO PARKAS

„VILKĖS“ GOLFO AIKŠTYNAS

Visit Druskininkai