fbpx
A A
A A

Atrask Druskininkus naujai – savaitgalio TOP5 (liepos 3-6)

2020.07.01

Atradimai kurorte tęsiasi. Ką nuveikti ilgąjį liepos savaitgalį Druskininkuose? Atrasti Druskininkus naujai jums padės liepos 3-6 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

IRKLENTĖS SUP’AS.lt

LAUKO KINO MARATONAS

LINIJINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS 2020

SVEIKATOS RATAS

KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA

Kitas

IRKLENTĖS SUP’AS.lt

Nuolatiniame bėgime pailstame. Ateina laikas, kai nebesinori lėkti, nebesinori klausyti dešimtis kartų įkyriai skambančio žadintuvo? Tik įsivaizduokite, jeigu mūsų žadintuvas būtų rytinė saulė, paukščių simfonija, nuostabūs bundančios gamtos vaizdai ir vanduo…

Mums nesvarbu rytas ar vakaras, pietūs ar popietė, mūsų žirgai pasiruošę pasitikti Jus ir nerti į kelionę bet kuriuo jums tinkančiu metu. Tereikia su mumis susisiekti.

Kitas

LAUKO KINO MARATONAS

Šiais metais jau 3-ąjį sezoną pradėjęs Druskininkų lauko kino maratonas kaip visada žiūrovams pristato įdomią ir vertingą kino filmų paletę. Filmais mielai dalinasi „Kino pavasario“ ir „Scanoramos“ rengėjai, Lietuvos kino centras. Kadangi Lietuvos kino centras restauravo ir pritaikė šiuolaikiniams ekranams nemažai senųjų lietuviškų filmų, tad šįmet žiūrovams pristatoma atskira lietuviškos kino klasikos programa „Vasarok ir vakarok su lietuvių kino klasika“. Tai išskirtinė proga su lietuviška kino klasika supažindinti lietuvius, o reikšmingiausius mūsų kūrėjus pristatyti jų nepažinusiai užsienio auditorijai.
Lietuviškus filmus žiūrovams pristatys kino žinovai, primindami ar supažindindami su filmų atsiradimo istorija, kūrėjais ir pagrindinius vaidmenis atlikusiais aktoriais. Žiūrovai galės pamatyti 8 kultinius lietuviškus filmus: „Herkus Mantas“, „Sadūto tūto“, „Skydis per Atlantą“, „Gražuolė“, „Jausmai“, „Riešutų duona“, „Maža išpažintis“ ir „Vaikai iš Amerikos viešbučio“.

Paprastai lauko kino seansai Druskininkų pramogų aikštėje vyksta savaitgalio vakarais, nuo 21.30 val. Atšilus orams ir vasaros vakarams, filmai jau demonstruojami ketvirtadieniais, penktadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Žiūrovų patogumui filmai rodomi originalo, dažniausiai anglų kalba, su lietuviškais subtitrais, lietuviškai įgarsinti filmai bus rodomi su angliškais subtitrais.
Repertuarą galima rasti čia: https://renginiai.kasvyksta.lt/druskininkai/kinas

 

Kitas

LINIJINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS 2020

Po ilgos ir niūrios tylos, kviečiame į pirmąjį šiemet Linijinių šokių festivalį „Druskininkai šokio ritmu 2020“, kuris vyks liepos 3-5 dienomis.

Jūsų laukia nuostabus savaitgalis geriausiame Lietuvos kurorte su ypatinga festivalio programa: vakarinis koncertas, 15-kos šokių programos repeticija tiek pagrindinėje kurorto aikštėje, tiek ir Vijūnėlės ežero paplūdimyje, įvairūs užsiėmimai gryname ore skirtingose miesto vietose, finalinis 15-kos šokių pasirodymas Druskininkų širdyje kartu su fontanu, bei apdovanojimai.

Renginys NEMOKAMAS.
Registracija dalyviams iki birželio 29 d.
El.p. studijadosado@gmail.com
Tel:. 8-674-49919
Detalesnė informacija artimiausiu metu.

Kitas

SVEIKATOS RATAS

Pristatome unikalią sveikatingumo programą, kurioje žingsnis po žingsnio susipažinsite su geriausiomis Druskininkų kurorto gydomosiomis tradicijomis. Į sveikatingumo kompleksą sudėjome daugiau kaip 150 metų patirtį, mūsų pasididžiavimą – mineralinį vandenį ir gydomąjį purvą – mankštas, pirtis, gydomuosius dušus ir mūsų darbuotojų šiltus prisilietimus. Atsipalaiduokite ir leiskite mums Jumis pasirūpinti!

1 žingsnis. Garinė pirtis (10 min.)
2 žingsnis. Mankšta mineralinio vandens baseine arba vertikali vonia (20 min.)
3 žingsnis. Garinė arba sausa pirtis (15 min.)
4 žingsnis. Poilsis mineralinio vandens baseine (20 min.)
5 žingsnis. Gydomojo purvo aplikacijos (15 min.)
6 žingsnis. Gydomieji dušai: šarko, cirkuliacinis, kylantis dušas (20 min.)
7 žingsnis. Druskos pirtis (20 min.)
8 žingsnis. Kūno šveitimas (10 min.)
9 žingsnis. Poilsis ir arbata (20 min.)

Pertraukose tarp procedūrų mėgaukitės poilsiu mineralinio vandens baseine su srovėmis, o po visų procedūrų atsipalaiduokite antrame aukšte įrengtoje poilsio erdvėje.

Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas“ (trukmė 2 val. 30 min.) – 25 €
Sveikatingumo kompleksas „Sveikatos ratas“ su 20 min. klasikiniu masažu (trukmė 3 val.) – 39 €
Papildomai galite įsigyti klasikinio masažo paslaugą pagal galiojančias Druskininkų gydyklos kainas.

Darbo laikas:

I – VI 8.00 – 20.00
VII 8.00 – 19.00

Vilniaus al. 11, LT-33119 Druskininkai
Tel. +370 313 60508, +370 697 08000
E.p. info@gydykla.lt , www.gydykla.lt

 

Kitas

KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA

Renginiai, skirti Karaliaus Mindaugo karūnavimo, Valstybės diena ir visuotinė himno giedojimo akcija.

Liepos 5 d. 17 val. Vijūnėlės parke
Aitvarų dirbtuvės
Norintys sukurti savo aitvarą, nemokamai gaus medžiagas ir priemones jam išmarginti, profesionalai padės aitvarus nuskraidinti į dangų. Pajuskite skrydžio polėkį!
Organizatorius Marius Abramavičius Neboisia

Liepos 6 d. Pramogų aikštėje (Vilniaus al. 24) 20 val.
Tautinio roko grupės THUDERTALE koncertas.

21 val. Visuotinė akcija „Tautiška giesmė”. Visi drauge giedosime savo šalies himną.

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

IRKLENTĖS SUP’AS.lt

LAUKO KINO MARATONAS

LINIJINIŲ ŠOKIŲ FESTIVALIS 2020

SVEIKATOS RATAS

KARALIAUS MINDAUGO KARŪNAVIMO DIENA

Visit Druskininkai