fbpx
A A
A A

Bilietai į KURORT IN 2020 koncertą-pikniką Druskininkų aerodrome jau prekyboje!

2020.06.09

Birželio 20 d. 19 val. mieste-festivalyje Kurort IN 2020 vyks netikėto formato koncertas, o bilietai – jau prekyboje!

BILIETUS gali įsigyti čia – bit.ly/aero-stage

Kaina žmogui –  tik 10 eurų, nepamiršk 🚗 automobilio ir draugų!

Druskininkų aerodrome tavęs laukia viena iš miesto-festivalio „KURORT IN 2020“ erdvių – AERO STAGE zona, kurioje galėsi drąsiai išskleisti sparnus piknike / drive-in koncerte. Nepamiršk visų tikram piknikui reikalingų atributų, įjunk vasarą ir pakurortINk kartu su smagia kompanija: Indraya ir Tomas Sax (Čiukauskas), Evita Cololo ir grupė, Antikvariniai Kašpirovskio dantys ir „Baltic Balkan“.

Gyvo garso atlikėjų ir grupių pasirodymus galėsite girdėti  tiesiogiai transliuojamu radijo dažniu, o saugiai stebėti – patogiai įsitaisę ant pievelės šalia automobilio. Jums tereikia turėti patogias pagalvėles, pledukus pasitiesti ar apsisiausti, sulankstomas kėdes, iškylos krepšį, pilną gardžiausių užkandžių ir gėrimų, staltiesėlės maistui sudėti, saugius žibintus romantiškai vakarienei.

Jums beliks patogiai įsikurti ir atsipalaiduoti. Na, o jei muzika įtrauks į dūksmą, 25 kv. metrų, skirtų Jūsų automobiliui, tikrai užteks smagiai pašėlti šokio ritmu.

Didelėje koncertinėje scenoje šėls žiūrovų išsiilgę atlikėjai:

Indrayja ir Tomas Sax (Čiukauskas) – charizmatiškas duetas, panardinsiantis į spalvingas vokalo ir saksofono improvizacijas. Dueto atliekama programa romantiška ir tuo pat metu uždeganti, joje skamba žymiausi pop ir smooth jazz muzikos kūriniai.

Evita Cololo ir grupė. Evita – ką tik pasibaigusio projekto „Lietuvos balsas“ 2020 nugalėtoja. Šmaikščios improvizacijos, stiprus balsas, išskirtinis aprangos stilius, įdomus repertuaras: R&B, jazz, soul, gospel stiliaus kūriniai, papildyti hiphop ir rap ritmika.

„Antikvariniai Kašpirovskio dantys“ –  stereotipus laužantys muzikos padūkėliai, daugkartiniai muzikinių apdovanojimų M.A.M.A čempionai, šiais metais nuskynę Metų grupės laurus. Reaguodami į šių dienų gyvenimo ritmą ir atakuodami stipria energetika bei aktyvumu, muzikantai sudaro tai romantikų, tai chuliganų įspūdį. Koncerte skambės ne tik kultiniai kūriniai ir hitai, bet ir dainos iš naujausio grupės albumo „Nieko nereikia daryt“.

Baltic Balkan“ – sprogstamasis balkanų, klezmerių ir čigoniškos muzikos mišinys, užkuriantis tikrą muzikos pragarą, iš kurio nieku gyvu negali išeiti, nes tai – kažkas nepaprasto: lyg vienu metu būtum vestuvėse, laidotuvėse, dardėtum kaimo keliais vežime, ant šieno kaugės, iš kurios kyšotų suslėptų ikonų auksiniai rėmai, o tave sektų budri pripažinto kino metro akis.

KURORT IN 2020 Facebook’e – bit.ly/kurortIN

AERO STAGE

Visit Druskininkai