fbpx
A A
A A

Druskininkai atveria duris miesto svečiams

2020.05.06

Pamažu ir atsakingai Druskininkai praveria duris miesto svečiams, kurių esame taip išsiilgę. Kurortas ruošiasi: kvepiame švara, pamėgtus takus pražydinome gėlėmis, kasdien vis sodrėja parkų žaluma, pušys jau paskleidė sveikatos kerus.
Šį savaitgalį miesto širdis uždainuos pavasario natomis: jausmus žadins paukščiai savo trelėmis, o sielas atgaivins netikėtose vietose suskambėję tikros muzikos akordai, gatve važiuojantis grojantis autobusiukas. Jums jau klojami šilti patalai, nosis kutena gurmaniški lauko kavinių kvapai ir kavos aromatas. Ir tai dar ne visos kurorto dovanos svečiams!
Gatvėse rikiuojasi dviračiai, paspirtukai, pasirengę nuvežti jus į K. Dineikos sveikatingumo parką – juk reikia išjudinti raumenis! Iš miško pasukusius į kurorto centrą, kviečia Gydyklų parkas. Čia rasite išsipuošusią kurortinę erdvę su mineralinio vandens biuvetėmis, skulptūromis, gėlynais, muzikiniu fontanu, jaukiais Džiuljetos balkonėliais. Neskubėkite! Vaikštinėkite iš lėto, klausykitės, uoskite, žiūrėkite. Nusileiskite prie Nemuno, nusiprauskite Grožio šaltinio vandeniu, nusifotografuokite ant lenkto tiltelio.
Tai tik trumpos užuominos, ką jums sezoną atidarantis sveikatos šaltinių kurortas. Atvykite šį ir kitą, ir dar kitą savaitgalį. Atraskite Druskininkus iš naujo ir priimkite kurorto dovanas!

Druskininkų kultūros centro informacija.

 

Visit Druskininkai