fbpx
A A
A A

Druskininkai birželio 19-21 d. taps miestu-festivaliu „KURORT IN 2020“

2020.06.04

Švęsk Druskininkų gimtadienį bei atsiveriantį gyvenimą. Nors didieji festivaliai šiai vasarai užvėrė savo vartus, birželio 19-21 dienomis visi Druskininkai taps miestu-festivaliu „KURORT IN 2020“.

Skirtingose miesto-festivalio zonose tavęs lauks netikėtos veiklos, pramogos, gyvo garso koncertai ir kitos Druskininkų gimtadienio staigmenos. Mieste-festivalyje atrasi šias kurortINimo erdves:

✈️ AERO STAGE galėsi drąsiai išskleisti sparnus piknike / drive-in koncerte Druskininkų aerodrome. Nepamiršk visų tikram piknikui reikalingų atributų, įjunk vasarą ir pakurortINk kartu su smagia kompanija: Indraya ir Saksofonistas Tomas Čiukauskas – TOMAS SAX, Evita Cololo ir grupė , Antikvariniai Kašpirovskio dantys ir „Baltic Balkan“.

🌳 CHILL-DINEIKA pakvies į sveikatingumo parko gamtos prieglobstį – gyvo garso atlikėjų pasirodymai, jogos užsiėmimai, sportinės veiklos pušų apsuptyje ir atpalaiduojanti vasaros ramybės oazė.

🎺 KURHAUZONOJE atgims istorinė į Druskininkus atvykstančių poilsiautojų susirinkimo, pažinties ir poilsio vieta: koncertai, teatralizuotos gidų programos – žaismingai atversk Druskininkų istorijos puslapius Nemuno pakrantėje.

👐💕ALĖJOS ARTerija, džiazuojanti ir šurmuliuojanti miesto-festivalio zona, išpūs visas dulkes nuo kasdienių minčių. Tavęs lauks tautodailės ir amatų mugė Vilniaus alėjoje, tiesioginė koncerto transliacija iš AERO STAGE, nebyliojo kino koncertas „Garsinės peržiūros“ su Sheep Got Waxed pramogų aikštėje ir kiti atradimai.

🎨🎼ČIURLIONIS FUN Druskonio pakrantėje skirta tiek tikriems muzikos gurmanams, tiek linksmų pramogų išsiilgusiems. Muzikos ir žodžio programos, koncertai, parodos ir vaikų pramogų erdvė. Lokacija – Druskonio amfiteatras, M.K.Čiurlionio memorialinis muziejus ir Druskininkų miesto muziejaus terasa.

PakurortINam Druskininkų gimtadienio festivalyje!

🚗 BILIETAI Į AERO-STAGE drive-in koncertą
👍 asmeniui – 10 eurų, nepamiršk 🚗automobilio ir draugų 😉

Atrask Druskininkus naujai. Miestas-festivalis pasiruošęs tave nustebinti.
Kurortas In. Ar tu In?
#KurortIn2020

👉„Facebook“ įvykis

Visit Druskininkai