fbpx
A A
A A

Svarbi žinia medikams: išskirtinė galimybė nemokamai pasinaudoti Druskininkų teikiamomis paslaugomis

2020.07.23

Svarbi žinia medikams: išskirtinė galimybė nemokamai pasinaudoti Druskininkų teikiamomis paslaugomis

Kviečiame Druskininkų savivaldybės medikus bei medikus iš visos Lietuvos rudens atostogų metu pasinaudoti valstybės kompensacija pasirinktoms turizmo paslaugoms, išnaudoti Druskininkų kurorto privalumus ir nemokamai mėgautis šiame kurorte teikiamomis paslaugomis.

Ruduo Druskininkuose – ypatingai gražus metas, kuomet galima pasimėgauti gausybe procedūrų, pasidžiaugti čia esančios gamtos grožiu ir spalvomis, rugsėjo mėnesį laukia ir jau tradiciniais tapę turizmo gurmanų renginiai.

Mažinant COVID-19 sukeltas pasekmes, valstybė atsižvelgė ir į pirmose kovos su pandemija gretose jau daugiau kaip keturis mėnesius esančius medikus – LR Ekonomikos ir inovacijų ministras pasirašė įsakymą, kuriuo gydytojams, bendrosios praktikos slaugytojams ir akušeriams skirta 200 eurų kompensacija turizmo paslaugoms Lietuvoje.

„Tai išskirtinė galimybė ir mūsų vietiniams, ir visos Lietuvos medikams pasinaudoti Druskininkų teikiamomis paslaugomis ir procedūromis. Druskininkų apgyvendinimo, sveikatinimo ir SPA paslaugas teikiančios įstaigos jau rengia specialius paslaugų paketus medikams ir išskirtinius nuolaidų pasiūlymus medikų šeimos nariams. Iki rudens dar nemažai laiko, kviečiu visus medikus pasirūpinti savo sveikata ir emocine savijauta bei suplanuoti rudens atostogas Druskininkuose“,  – sako Druskininkų savivaldybės meras R. Malinauskas.

Pasinaudoti valstybės skirta kompensacija turizmo paslaugoms medikai galės tris mėnesius, rugsėjo 1 – lapkričio 30  dienomis.

Minėtos lėšos bus mokamos pasirinktų turizmo paslaugų teikėjams. Ši suma į dalis neskaidoma, o jei turizmo paslauga  brangesnė nei 200 eurų,  skirtumą padengia paslaugos pirkėjas.

Norint pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turi kreiptis į pasirinktą turizmo paslaugų teikėją ir pateikti profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį ir asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją.

Turizmo paslaugoms skirtus 200 eurų bus galima panaudoti pasirinktų valstybės patvirtintų įstaigų sąraše esančių įstaigų teikiamoms paslaugoms ir procedūroms.

Pateikiame Druskininkų savivaldybės įstaigų sąrašą:

  

Detalesnę informaciją ir mokėjimo prašymo formą rasite čia.
D.U.K paslaugų teikėjams
Kaip tai veikia?

Visit Druskininkai