fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (08.07-08.09) + video

2020.08.05

Atrasti Druskininkus naujai jums padės rugpjūčio 7–rugpjūčio 9 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

NAKTINIS KREPŠINIS

TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

TEATRO FESTIVALIS „SANKRYŽA“

SNOW KART

FOLKLORO ŠVENTĖ

Kitas

NAKTINIS KREPŠINIS

Vienintelis pietų Lietuvoje, jau ketvirtus metus organizuojamas NAKTINIS KREPŠINIS 2020 vėl drebins Druskininkus šį savaitgalį, šeštadienį, nuo 20 val.

Nereali atmosfera, atkakli kova ir suvienyta krepšinio bendruomenė – atvyk pažaisti 3×3 su savo komanda, ar tiesiog stebėti naktinės krepšinio fiestos. Renginys vyks Druskininkų jaunimo užimtumo centro (JUC) lauko erdvėje, Veisiejų g. 17.

Registracija – https://bit.ly/3gv563l

 

Kitas

TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

Jau tapo tradicija, kai į Druskininkai kasmet rugpjūčio pradžioje svetingai priima šunų mylėtojus iš visos Europos.

Jau šį savaitgalį, rugpjūčio 7-9 d.  Druskininkų aerodrome (Mizarų g. 59) vyks trys tarptautinės šunų parodos: „Dzūkija 2020“, „Druskininkų mero taurė 2020“ ir „Druskininkai 2020“.

Penktadienį ekspertizė ringuose prasidės 12.00 val., kitomis dienomis nuo 10.00 val.

Tai neeilinis renginys, kuriame dalyvaus apie 1060 šunų, o visame mieste bus galima pamatyti daugybę įspūdingų, draugiškai nusiteikusių egzotiškų veislių keturkojų.

Kitas

TEATRO FESTIVALIS „SANKRYŽA“

Rugpjūčio 5–15 dienomis pagaliau laisviau įkvėps tie, kas karantino metu pasiilgo teatro: tomis dienomis vyks jau šeštasis tarptautinis teatro festivalis „Druskininkų vasaros teatro sankryža“.  Žiūrovams bus pasiūlyta tikra muzikos, šokio ir teatro šventė. Kaip ir kasmet, tarptautiniame festivalyje pasirodys Lietuvos ir užsienio atlikėjai.

Šį savaitgalį kviečiame į spektaklius „Eglės“ sanatorijoje ir Druskininkų jaunimo užimtumo centre.

RUGPJŪČIO 7 D., 19:00, „Eglės sanatorijoje“ (Eglės g. 1), kino-koncertų salėje

Charlie’o Chaplin’o „MAŽYLIS“. Nebylusis kinas ir gyva muzika

Atlikėjai: Arkadij Gotesman (mušamieji, perkusija), Dmitrij Golovanov (pianinas)

Arkadijus Gotesmanas – vienas ryškiausių ir savičiausių Lietuvos džiazo ir improvizacinės muzikos perkusininkų bei būgnininkų, Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojas, muzikos ir teatro projektų autorius ir atlikėjas, kompozitorius. Dmitrijus Golovanovas – klavišinių virtuozas, puikiai valdantis ir akustinį fortepijoną, ir elektroninius instrumentus, muzikuojantis su ryškiausiais šalies džiazo atlikėjais. Perkusininkas ir pianistas drauge improvizuoja pagal klasikinę Charlie’o Chaplin’o nebyliojo kino komišką dramą „Mažylis“ (1921). Muziką filmui sukūrė pats Charlie’is Chaplin’as, filmą režisavo ir jame vaidina Charlie’is Chaplin’as.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

RUGPJŪČIO 8 D., 19:00, „Eglės sanatorijoje“ (Eglės g. 1), kino-koncertų salėje

„ANT FLAMENKO SPARNŲ“

Atlikėjos: Dovilė Kazonaitė – sopranas, Rūta Mikėlaitytė-Kašubienė – fortepijonas, Natalija Kovaliova – flamenko šokis. Programoje: Fernando Obradors, Francisco Asenjo Barbieri, Manuel de Falla, Georges Bizet.

Ispaniškos muzikos temperamentas žavi įvairių tautų kompozitorius, jos ritmai vilioja ir kitų sričių menininkus – dailininkus, atlikėjus, šokėjus. Ne veltui ir prancūzų kompozitorius G. Bizet, įkvėptas ispaniškos muzikos spalvingumo, sukūrė savo žymiausiąją operą „Karmen“, kurios arijos taip pat skambės ir šioje šventinėje programoje. Trijų menininkių – dainininkės Dovilės Kazonaitės, pianistės Rūtos Mikelaitytės-Kašubienės ir flamenko šokėjos Natalijos Kovaliovos parengta programa – tai temperamentingi ispaniško gyvenimo paveikslai, magiškai užburiančios įvairių kompozitorių kūrinių melodijos, ir, žinoma, svaiginantys ritmai, perteikiami šokėjos kūno plastika.

ĮSIGYTI BILIETĄ

 

RUGPJŪČIO 9 D., 19:00, Druskininkų jaunimo užimtumo centre, Veisiejų g. 17. 

„UNĖ“

Birutės Mar monospektaklis (SOLO teatras, Lietuva) apie aktorės Unės Babickaitės likimą.

„Unė“ – spektaklis, sukurtas pagal pačios Birutės Mar pjesę, kurią įkvėpė aktorės Unės Baye-Babickaitės (1897–1961) dienoraščiai. Spektaklyje panaudotos nuotraukos iš Lietuvos teatro, muzikos ir kino muziejaus rinkinių. Unė Babickaitė – viena ryškiausių ir spalvingiausių praėjusio šimtmečio lietuvių teatro asmenybių, aktorė ir režisierė, vaidinusi Holivudo filmuose, Niujorko, Vašingtono ir Paryžiaus scenose. Birutė Mar: „Jos 1930–1932 metais Paryžiuje rašytas dienoraštis tiesiog prašėsi į sceną – Unė mokėjo dramaturgo akimis žvelgti į aplinką – su autoironija, aistra, humoru. Buvo nepaprastai gražios sielos asmenybė, ganėtinai ekstravagantiška – ištekėjo už savo tikro pusbrolio Vytauto Graičiūno, sutikto Amerikoje, ir išliko laiminga su juo visą gyvenimą. Ypač garbino, idealizavo teatrą. (…) Pagalvojau, kad per Unės personažą galima būtų apmąstyti ir savas teatrines patirtis, sukurti spektaklį apie TEATRĄ – jo žavingą ir trapią iliuziją. Ir apie mūsų – lyg spektaklis – pralekiantį gyvenimą, būties miražą…“

ĮSIGYTI BILIETĄ

Pilna festivalio programa

 

Kitas

SNOW KART

Pasisemk gerų emocijų bei adrenalino pliūpsnį naujame SNOW KART kartodrome! SNOW KART – azartiška pramoga tiek jaunam, tiek senam, o šviežutėlėje kartingų trasoje jus nustebins autentiška „Snow arenos“ aplinka. Praėjusį savaitgalį įspūdingai startavęs su atidarymo renginiu „KART WARS“, kartodromas neslepia didelių ambicijų ir ruošia naujas staigmenas.

Darbo laikas: šiokiadieniais nuo 12 iki 20 val., penktadienį-šeštadienį nuo 12 iki 22 val., sekmadienį nuo 12 iki 20 val.

Važiavimo kaina – 12 eurų (važiavimas trunka apie 8 minutes, pravažiuojama apie 18-20 įskaitinių ratų).

Daugiau informacijos –

SNOW KART

Tel. nr. (8-603) 04480

El. paštas: snowkart.druskininkai@gmail.com

 

Kitas

FOLKLORO ŠVENTĖ

Sakote, autentiškas lietuviškas folkloras nuobodu? Tuomet paklausykite folkloro kitaip!

Jau šį savaitgalį Druskininkų pramogų aikštėje pasklis ypatinga atmosfera, pripildyta magiško senųjų liaudies dainų ir muzikos skambesio, užburs neskubia gyvenimo ritmika, sielą išlaisvinančiais kvapais ir skoniais, mistiškais ritualais. Tai, kas čia vyks, žadins norą atvirą ir nuoširdų mūsų protėvių pasaulio suvokimą bei tikėjimą grąžinti į beprotiškai lekiantį šiandieninio gyvenimo sūkurį. Sveiki gyvi, sveteliai!

Daugiau informacijos  –bit.ly/PostFolkloras

Renginys Facebook’e – 27-oji Dainavos krašto folkloro šventė

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

NAKTINIS KREPŠINIS

TARPTAUTINĖS ŠUNŲ PARODOS

TEATRO FESTIVALIS „SANKRYŽA“

SNOW KART

FOLKLORO ŠVENTĖ

Visit Druskininkai