fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (08.28-08.30) + video

2020.08.26

Atrasti Druskininkus naujai jums padės rugpjūčio 28–rugpjūčio 30 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

EUROPA ROYALE RESTORANAS

RALIS „APLINK LIETUVĄ 2020“

GRIKIO KELIAS

DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS ŠVENTĖ

ORIENTACINĖS „NEATRASTI DRUSKININKAI“

Kitas

EUROPA ROYALE RESTORANAS

Pačioje Druskininkų širdyje, istoriniame paveldo pastate įsikūręs Europa Royale Druskininkai viešbutis kviečia praleisti romantišką vakarą restorane. Jauki lauko terasa, gardūs patiekalai ir gaivūs kokteiliai bei kerintys vaizdai į žaliuojančią Nemuno pakrantę pavers Jūsų vakarą nepamirštamu.

Dėl staliukų rezervacijos skambinti restorano administratoriams: +370 616 74 992.

Europa Royale restoranas

 

Kitas

RALIS „APLINK LIETUVĄ 2020″

Tradicinės automobilių sporto varžybos Lietuvos Respublikos Prezidento taurei laimėti „Aplink Lietuvą 2020“ atvyksta į Druskininkus!

Šie raliai – seniausios automobilių sporto varžybos šalyje. Pirmasis ralis „Aplink Lietuvą“, kurio dalyviai varžėsi dėl Prezidento Antano Smetonos taurės, prasidėjo 1931 m. liepos 24 d.

Neatsitiktinai Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF) jį laiko oficialia organizuoto automobilių sporto mūsų šalyje pradžia.

Laukiame jūsų Gardino gatvėje rugpjūčio 28 d., 17 val. – patyrę vairuotojai varžysis ralio sportinėje rungtyje dėl Druskininkų savivaldybės mero Ričardo Malinausko taurės.

 

Kitas

GRIKIO KELIAS

Šeštadienį, rugpjūčio 29 d. 12 val. Vilniaus alėjoje (prie kavinės Velvetti) pirmą kartą Dzūkijoje vyks grikinių BABKŲ kepimo varžytuvės!

Dzūkai didžiuojasi savo kulinariniu paveldu, kurį lėmė prastose ir lengvose Dzūkijos žemėse labiausiai paplitusi javų kultūra – grikiai. Šiais laikas Dzūkijoje dar prisimenami ir kepami grikinių miltų pyragai – babkos. Babkų kepimo varžytuvėse dalyvaus Dzūkijos regiono kepėjos.

Varžytuvių metu bus varžomasi dviejose kepimo kategorijose: saldžios grikinės „babkos” ir grikinės „babkos” su lašinukais.

Kepėjos demonstruos, kaip ir iš ko gaminama grikinė babka: maišys tešlą, spirgins spirgučius. Kiekviena tešlą babkai sumaišys pagal savo unikalų receptą ir keps unikalioje restoranas Velvetti malkomis kūrenamoje lauko krosnyje.

Dar šiltas iškeptas babkas žiūrovai galės ragauti ir rinkti gardžiausią, labiausiai patikusią.

Recepto autentiškumą, ruošimo būdą, skonį taip pat vertins komisija ir išrinks nugalėtojas.

Daugiau apie renginį skaitykite – Grikio kelias: nuo grūdo iki babkos

 

Kitas

DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS ŠVENTĖ

Šeštadienį, rugpjūčio 29 d. Druskininkuose vyks  dainuojamosios poezijos šventė„SPINDULIUOJANTYS POEZIJĄ“ – miesto erdvėse karaliaus poezijos skaitymai, koncertai tiek visai šeimai, tiek tikriems poezijos gurmanams.

Gera poezija, mylimi aktoriais ir jaunieji bardai – pabėkite iš įtempto, paskendusio komercijoje gyvenimo, sustabdykite beprotišką lėkimą ir įkvėpkite gaivos.

Dainuojamosios poezijos, dainų autorių ir atlikėjų šventė –  tai dvasinė atsvara sukomercintam nūdienos gyvenimui. Užsiimantis kūryba ir paprastas klausytojas čia turės galimybę išgirsti, kaip galima kalbėti su tekstu, varijuoti įvairiais stiliais, pasisemti įkvėpimo.

RENGINIO PROGRAMA.

Kitas

ORIENTACINĖS „NEATRASTI DRUSKININKAI”

Orientaciniai nuotykiai sugrįžta! Šią vasarą tyrinėjome Druskininkus šeimomis, orientavomės su tėčiais, dalyvavome nepamirštamose Joninių orientacinėse.

Šį kartą turiningo laisvalaikio kūrėjai „Galva ant pečių“ kviečia pažinti dar neatrastus Druskininkus. Viskas, ko reikės – 3-5 žmonių komandos, geros nuotaikos ir telefono su šiek tiek mobiliųjų duomenų. Laukia pačios įvairiausios misijos/užduotys – kartais pravers greitos komandos narių kojos ir žvitrios akys, o kartais reikės niekur neinant iš vietos tiesiog gerai pakrutinti smegenis.

Jei turite galvas ant pečių, ši pramoga kaip tik jums!

Renginys Facebook’e

REGISTRACIJA

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

EUROPA ROYALE RESTORANAS

RALIS „APLINK LIETUVĄ 2020“

GRIKIO KELIAS

DAINUOJAMOSIOS POEZIJOS ŠVENTĖ

ORIENTACINĖS „NEATRASTI DRUSKININKAI”

Visit Druskininkai