fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (liepos 24-26) + video

2020.07.22

Atrasti Druskininkus naujai jums padės liepos 24-26 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

YPATINGAS „LYNŲ KELIO“ BILIETAS

JOTVINGIŲ ŠVENTĖ LEIPALINGYJE

„AIDOS“ GARINĖ PIRTIS IR LEDO KAMBARYS

„BUDDIES WAKE“ VANDENLENČIŲ TRASA

ŠVENDUBREI – 400 METŲ

Kitas

YPATINGAS „LYNŲ KELIO“ BILIETAS

Atvykęs į Druskininkus nepraleisk progos leistis į nuostabų skrydį virš pušų viršūnių. „Snow arena“ ir „Lynų kelias“ siūlo ypatingą bilietą, į kurį įskaičiuotas persikėlimas lynu keltuvu į abi puses, „Snow arenos“ apžiūrėjimas bei sumuštinis „SNOW BO“ bare.

Pakilk, pamatyk, pasivaišink!
„Snow arenoje“, „SNOW BO“ bare jums bus pasiūlytas vienas iš kelių rūšių „Panini“ sumuštinių, bare taip pat rekomenduojame pasimėgauti ypatinga „Primrose“ kava – šimtaprocentinių arabikos pupų mišiniu.

Ypatingas bilietas parduodamas tik darbo dienomis, tačiau šiam savaitgaliui daroma išimtis ir liepos 25-26 d. turėsite išskirtinę galimybę jį įsigyti. Bilieto kaina – 7 EUR, bilietų skaičius ribotas.

Daugiau informacijos – lynukelias.lt ir snowarena.lt
„Lynų kelio“ darbo laikas:
VII-IV 10.00 – 19.45
V-VI 10.00 – 21.45

 

Kitas

JOTVINGIŲ ŠVENTĖ LEIPALINGYJE

 

Liepos 23 d. iš Kauno autobusų stoties autobuso maršrutu Kaunas–Kapčiamiestis–Druskininkai vyko iš ligoninės pabėgęs COVID-19 užsikrėtęs Lazdijų rajono gyventojas. Leipalingio miestelyje išlipo paskutiniai 4 žmonės, važiavę šiuo maršrutu su sergančiuoju. Minėti žmonės saviizoliuosis, jiems bus suteikta visa reikalinga pagalba. Druskininkų savivaldybė apgailestaudama informuoja, kad dėl šių aplinkybių, laikantis visų saugumo reikalavimų, Leipalingio Jotvingių šventė, turėjusi vykti savaitgalį, atšaukiama.

Kitas

DIDŽIAUSIA DRUSKININKŲ VANDENS PARKO GARINĖ PIRTIS

Kurorto svečių pamėgtas Druskininkų vandens parkas toliau stebina pramogomis ir naujovėmis, leisdamas prisiliesti prie tobulos atostogų svajonės. Išbandykite naują garinę pirtį ir ledo kambarį!

Naujai atvėrusi duris „Aida“ (47 °C, 80 % drėgmė) – didžiausia Druskininkų vandens parko garinė pirtis. Purpuro ir aukso spalvų derinys apgaubs prabangia atmosfera, aukšti kupolai ir kolonos primins įspūdingą rūmų menę, pripildytą raminančio levandų kvapo.

Didžiausioje garinėje pirtyje kasdien vykstančios pirties programos su medumi bei druska atgaivins kūną ir pažadins visus pojūčius.

Vandens parko erdvėse tvyrantis karštis užliūliuoja, tačiau ledo kambarys šalia sausųjų pirčių atgaivins po malonios pirties kaitros. Himalajų viršūnių apsupti, vėsa apgaubti, smulkių ledukų vonioje panardinkite rankas ir ledo kubeliais ištrinkite savo kūną.

Daugiau informacijos – akvapark.lt

Kitas

„BUDDIES WAKE“ VANDENLENČIŲ TRASA

 

Savaitgalį ieškai ekstremalių pojūčių? Išbandyk „Buddies Wake“ vandenlenčių trasą Alkos ežere su 170 metro ilgio sistema. Tai bene gaiviausia pramoga Druskininkuose, skirta tiek pradedantiems, tiek profesionalams.

Vandenlenčių parkas – tai traukos lynų sistema priešinguose ežero krantuose. Prie lyno pritvirtinta virve lankytojas traukiamas vandens paviršiumi su vandenlente (wakeboard) ant kojų.
Galvoji, kad pramoga skirta vien patyrusiems sportininkams? Nesijaudink, pradedantieji paprastai atsistoja ant kojų jau per pirmąjį plaukimą.

Rezervacija itin pageidautina, nebent mėgstate trypčioti ant kranto stebėdami kitų linksmybes.

Rezervuokis plaukimą 867117837. Daugiau informacijos – „BUDDIES WAKE“ FB paskyroje.

Kitas

ŠVENDUBREI – 400 METŲ

 

Švendubrė – 5 km nuo Druskininkų esantis gatvinis kaimas, architektūrinis unikumas Dzūkijos miškuose. Tai populiari į Druskininkus atvykstančių dviračių mėgėjų destinacija.

Švendubrė įsikūrusi vaizdingoje vietoje – vaiskiai žaliu kilimu pasipuošęs Raigardo slėnis, legendomis apipintas Švendubrės akmuo, įeinantis į didžiausių Lietuvos riedulių dešimtuką, M.K. Čiurlionio išvaikščioti takai ir kvapą gniaužiantys peizažai, įkvėpę garsiojo menininko kūrybą.

Šį sekmadienį rekomenduojame šokti ant dviračio ir vaizdingu dviračių maršrutu šalia Nemuno atminti į svetingą kaimelį – Švendubrė švęs 400 metų jubiliejų! Šventėje lauks kūrybinės dirbtuvės ir pramogos visai šeimai, dzūkiškų linksmybių kupina programa „Kaip Dzūkas žmonos ieškojo“ ir vakarinis koncertas.

ŠVENTĖS PROGRAMA

DVIRAČIŲ NUOMA

DVIRAČIŲ MARŠRUTAI

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

YPATINGAS „LYNŲ KELIO“ BILIETAS

JOTVINGIŲ ŠVENTĖ LEIPALINGYJE

„AIDOS“ GARINĖ PIRTIS IR LEDO KAMBARYS

„BUDDIES WAKE“ VANDENLENČIŲ TRASA

ŠVENDUBREI – 400 METŲ

Visit Druskininkai