fbpx
A A
A A

Druskininkų savaitgalio TOP5 (07.31-08.02) + video

2020.07.29

Atrasti Druskininkus naujai jums padės liepos 31–rugpjūčio 2 d. savaitgalio gidas #TOP5Druskininkai.

PALEPINKITE KŪNĄ IR SIELĄ – GRAND SPA LIETUVA PASIŪLYMAS

DRUSKOS STUDIJA

SNOW ARENOS APŽVALGOS AIKŠTELĖ

SVETINGUMO VARTAI

MEDINĖ ARCHITEKTŪRA

Kitas

PALEPINKITE KŪNĄ IR SIELĄ GRAND SPA LIETUVA

Sveikame kūne – sveika siela. Ir abu juos tikrai galite palepinti šį savaitgalį Druskininkuose.

Druskininkų „Grand SPA Lietuva“ gydykloje – vienoje didžiausių ir moderniausių Baltijos šalyse – šį savaitgalį galėsite pasinaudoti išskirtiniu pasiūlymu, į kurį įeina gydytojo konsultacija, klasikinis gydomasis masažas, haloterapija, fitoterapija ir 2 valandų apsilankymas vandens parke ir pirčių zonoje (arba gydomoji vonia).

Mėgstate pramogas vandenyje? išbandykite ilgąjį plaukimo baseiną, pasisupkite ant bangų išdykusių jūros bangų baseine, leiskitės nešami sraunios kalnų upės, pajuskite krioklių galią, skriekite žemyn įspūdinga nusileidimo trasa.

Kūno ir sielos sveikatai – garinė, lauko, infraraudonųjų spindulių, suomiška, „Hammam“ pirtys, Ledo kambarys.

Pasiūlymo kaina vienam asmeniui – 37 EUR. Daugiau informacijos – grandspa.lt. Pasiūlymas įprastai galioja darbo dienomis, tačiau šį savaitgalį turėsite išskirtinę galimybę juo pasinaudoti.

 

Kitas

DRUSKOS STUDIJA

Nėra abejonių, – daugelis buvote Druskininkuose. Bet… Ar susimąstėte kodėl toks „sūrus“ miesto vardas ir kur yra tos d r u s k o s ?

O druskines skulptūras – 5oo-800 kg svorio, lietėte ?

Kūrybos namuose „Druskos studija“ menininkai Aušra ir Tauras Česnulevičiai pirmiausiai Jus pavaišins tikra Druskininkų šaltinių druska, o po to jau – bus druskos iki kelių !

Ilsitės kurorte su šeima? Menininkai Jums skirs ir laiko, ir dėmesio. Aplankykite Druskenius !

Keliaujate su draugų kompanija? Sukurtas bendras Jūsų komandos druskos darbas bus geriausias prisiminimas iš Druskos miesto.

„Druskos studija“ siūlo nepamirštamas edukacijas, ekskursijas, pramogas Druskininkų svečiams, į miestą atvykstančioms draugų kompanijoms, įmonių kolektyvams. Čia kūrybinį džiaugsmą patyrė ir druskos skonį pajuto svečiai iš penkių pasaulio žemynų.

DAUGIAU INFORMACIJOS – www.druskosstudija.lt

Prieš atvykdami, būtinai susisiekite 8 686 45528 arba info@druskosstudija.lt

Kitas

SNOW ARENOS APŽVALGOS AIKŠTELĖ

Apsilankę atsinaujinusioje „Snow arenoje“, nepraleiskite progos su kava ir ledais pasikelti į apžvalgos aikštelę ir pasigrožėti kvapą gniaužiančia Druskininkų panorama. Patekimas į apžvalgos aikštelę yra visiškai nemokamas ir neribojamas.

Daugiau informacijos – snowarena.lt

Kitas

SVETINGUMO VARTAI

Pačiame Druskininkų centre, skverelyje ties Taikos ir Šv. Jokūbo gatvių sankryža, galima nusifotografuoti stovint po didžiule bronzine pasaga. Taip vietiniai vadina skulptūrą „Svetingumo vartai”, kurią 2013 m. sukūrė skulptorius Tadas Gutauskas Lietuvos Sąjūdžio 25-osioms metinėms paminėti.

Pasaga lietuvių ir kitų tautų tautosakoje simbolizuoja laimę, sėkmę, gerovę, todėl paprotys kabinti pasagą virš namų durų išliko iki mūsų dienų. Lietuviai nuo seno tikėjo, kad kelyje rasta net ir nudilusi pasaga – gera pranašaujantis ženklas. Tad neatsitiktinai kai kurie kurorto svečiai kaskart atvykę į Druskininkus praeina pro šiuos „vartus”. Jei šis ritualas laimės neatneš, galbūt padės tikėjimas, kad ateitis žada ką nors šviesaus.

Atidžiai įsižiūrėję į šį kūrinį, pastebėsite, kad pasaga papuošta dar šešiolikos kitų šalių, iš kurių daugiausia svečių atvyksta į Druskininkus, laimę nešančiais simboliais, po aštuonis kiekvienoje pusėje. Netoliese rasite informacinę lentą su paaiškinimu, ką reiškia kiekvienas iš jų.

Skulptūros autorius T. Gutauskas tikina, kad šis kūrinys išreiškia tautos, išsaugojusios unikalų papročių paveldą, atvirumą pasauliui, norą dalytis sukauptais kultūros lobiais.

Kitas

MEDINĖ ARCHITEKTŪRA

Druskininkuose galima pamatyti įspūdingą vietinę medinę architektūrą, kuri buvo išgelbėta nuo nykimo ir mena dar XIX a. sanatoriniam poilsiui skirto kurorto laikus.
Autentiška Druskininkų kurorto medinė architektūra dabar yra XIX a. Europos profesionalios kurortinio miesto architektūros pavyzdys, bei rodo unikalias regioninės etnografinės statybos tradicijas, ir taip pritraukia vis daugiau turistų, besidominčių paveldu, istorija ir architektūra.

Vilos „Imperial“ ir „Omega“ – vieni pirmųjų privačių poilsio namų Druskininkuose, egzotiškoji vila „Maurė“, žaismingoji romantinių bruožų vila „Radium“, kurios pavadinimas kildinamas nuo cheminio elemento radžio (lot. Radius – spindulys)… Unikalus architektūros paveldas įsikūręs visai šalia pagrindinių Druskininkų traukos objektų. Kai kuriuose iš jų galima ir apsistoti (pvz. „Maurėje“ dabar veikia svečių namai „Dalija“), bei skaniai pavalgyti (pirmame vilos „Imperial“ aukšte yra įsikūrusi turistų ir vietinių pamėgta poetiškoji kavinė „Širdelė”).

DAUGIAU APIE DRUSKININKŲ MEDINĘ ARCHITEKTŪRĄ

 

Tai tik dalis to, ką siūlo Druskininkų kurortas. Savaitgalį atrask Druskininkus naujai. Papasakok apie savo #Top5Druskininkai, rašyk information@druskininkai.lt ar Facebook‘e.

PALEPINKITE KŪNĄ IR SIELĄ – GRAND SPA LIETUVA PASIŪLYMAS

DRUSKOS STUDIJA

SNOW ARENOS APŽVALGOS AIKŠTELĖ

SVETINGUMO VARTAI

MEDINĖ ARCHITEKTŪRA

Visit Druskininkai