fbpx
A A
lt
A A
lt

„LTeam žiemos festivalis“ išjudins Druskininkus: nemokami renginiai, sporto varžybos ir GJan koncertas

2023.01.19

„LTeam žiemos festivalis 2023“ sugrįžta į Druskininkus! Jubiliejinė – jau 10-oji! – kasmetinė žiemos sporto ir pramogų šventė visai šeimai vasario 10–11 dienomis kviečia į „Snow areną“, kuri porai dienų tradiciškai virs aktyvaus laisvalaikio traukos centru.

Daugiau nei 30 nemokamų veiklų, galimybė išbandyti skirtingas žiemos sporto šakas ir rungtis, įvairios varžybos, turnyrai, užsiėmimai vaikams, kino seansas ir koncertas, siurprizai bei dovanos kiekvienam. Ir tai tik dalis to, ką kasmet siūlo patirti Lietuvos tautinio olimpinio komiteto (LTOK) ir Lietuvos olimpinio fondo (LOF) organizuojamas renginys.

„Tęsiame tradicijas ir džiaugiamės, kad kasmetinė „LTeam“ sporto ir pramogų žiemos šventė sulaukė gražaus jubiliejaus. Nuo 2014-ųjų organizuojamas renginys per 10-metų užaugino aktyvią, žiemos sportą mylinčią bendruomenę, kuri kartą sudalyvavusi festivalyje, į jį vėl noriai sugrįžta ir atranda vis naujas sporto rungtis“, – sako LTOK prezidentė, olimpinė čempionė Daina Gudzinevičiūtė.

O veiklų dvi dienas truksiančioje šventėje netrūks. „LTeam žiemos festivalis 2023“ prasidės vasario 10-osios vakarą – todėl dalyviai kviečiami į Druskininkus atvykti jau penktadienį. Atidarymui startą duos „LTeam naktinio sprinto“ rungtis: bėgimo varžybos prasidės jau sutemus, dalyviai varžysis miško takeliais ir asfalto danga vinguriuojančioje 3 kilometrų trasoje, kurioje paskutinius šimtus metrų teks labiau paprakaituoti įveikiant įkalnę – finišas laukia „Snow arenos“ lauko slidinėjimo trasos viršuje!

Iškart po to festivalio dalyviai kviečiami sušilti ir jaukiai praleisti vakarą žiūrint filmą – arenos viduje laukia išskirtinis, nemokamas sporto kino seansas.

Vasario 11-oji, šeštadienis, bus gerokai intensyvesnis – tai pagrindinė šventės diena, kurioje veiksmo netrūks nuo pat ryto iki vėlyvo vakaro. Prie „Snow Arenos“ veiks daugiau nei 30 nemokamų veiklų, festivalio dalyviai galės patys išbandyti skirtingas žiemos sporto šakas ir rungtis, pabendrauti su savo sričių profesionalais, žinomais sportininkais, olimpiečiais.

„Festivaliu skatiname ne tik dar labiau įsitraukti į aktyvias veiklas, bet ir geriau pažinti olimpinį sportą, olimpines vertybes – renginyje dalyvaus sporto federacijos, kurios pristatys pačias įvairiausias sporto šakas, leis patiems jas išbandyti. Siekiame išjudinti visuomenę, parodyti, kad sportas ir aktyvus gyvenimo būdas teikia daug džiaugsmo, svarbu pasirinkti patinkančią veiklą“, – kalbėjo D. Gudzinevičiūtė.

„LTeam žiemos festivalyje 2023“ bus galima iš arti susipažinti su greituoju čiuožimu, regbiu, orientavimosi sportu, grindų rieduliu, grindų kerlingu, išbandyti bavarišką akmenslydį, triračius ir daugelį kitų rungčių.

Kiekvienas dalyvis renginyje gaus taip vadinamą Dalyvio pasą – atlikęs įvairias veiklas ir užduotis, kaups taškus, vėliau juos iškeis į „LTeam“ bei rėmėjų prizus, medalius, suvenyrus ir dovanas.

Be nemokamų sportinių ir pramoginių veiklų, „LTeam žiemos festivalyje 2023“ organizuojamos įvairios rungtys, varžybos, tradiciškai šventės dalyvius džiugins daugelio pamėgtas sporto talismanų konkursas.

Azartiškiausieji galės ir pasivaržyti. Šeštadienį nuo pat ryto organizuojamas bėgimas: 500 metrų atkarpoje kviečiami susirungti vaikai, norintys įveikti simbolinę, lietuviškos olimpinės mylios 1988 metrų trasą, kurios ilgis simbolizuoja LTOK atkūrimo datą. Ištvermingesni – 5 ir 10 kilometrų krosą.

Orientavimosi sporto gerbėjai tradiciškai lenktyniaus „LTeam Rogaining 2023“ varžybose, kuriose laukiami ir bėgikai, ir dviratininkai. Priklausomai nuo pasiruošimo planuojamos 2 ir 4 val. laiko limito trasos.

Veiklos netrūks ir tiems, kurie dar neprisijaukino bėgimo, tačiau mielai prasieitų gražiausiomis Druskininkų trasomis, organizuojamas 5 ir 10 kilometrų „LTeam“ pėsčiųjų žygis, vyks „LTeam kukurūzinio“, geriau žinomo cornhole žaidimo turnyras.

„Snow Arenoje“ visą dieną vyks „Baltic cup 2023“ akrobatinio slidinėjimo ir snieglenčių varžybos, po jų – apdovanojimai, o visą festivalio šventę vainikuose NEMOKAMAS GJan koncertas bei naktinis slidinėjimas su DJ.

Vasario 10 – 11 d. organizuojamas „LTeam žiemos festivalis“ Druskininkuose vyks jau šeštą kartą. Daugiau informacijos rasite čia.

Visit Druskininkai