fbpx
A A
A A

„Lynų kelio“ kabinos bus papildomai dezinfekuojamos šiuolaikiška rūko sistema

2020.11.03

Nuo lapkričio 3-osios dienos Druskininkuose ekologiškos transporto priemonės „Lynų kelio“ kabinos bus papildomai dezinfekuojamos šiuolaikiška rūko sistema, net 1700 kartų efektyvesne nei rankiniu būdu purškiamas dezinfekcinis skystis. Taip pat bus dezinfekuojami ir kurorto autobusai.

„Urfog” – nedidelis, lagaminėlį primenantis automatinis garų generatorius, kuris LR Sveikatos apsaugos ministerijos licencijuotą dezinfekcinį skystį „Dezifog” per mažiau nei pusę minutės paverčia rūku. Rūkas patalpą užpildo per labai trumpą laiką ir pasklinda ant visų horizontalių bei vertikalių paviršių, pasiekdamas net ir mažiausius tarpelius.

Tai itin efektyvi ne tik paviršių dezinfekcijos, bet ir oro valymo priemonė šių dienų kovos su Covid-19 virusu kontekste. Nuo pavasario visiems įprastas dezinfekciniu skysčių kvapas taip pat neries nosies, nes rūkas kvepės apelsinais. Tiek „Kautros“ autobusai, tiek „Lynų kelio“ kabinos bus dezinfekuojamos kasdien, siekiant maksimaliai užtikrinti keleivių bei darbuotojų saugumą.

Lynų kelias

Visit Druskininkai