fbpx
A A
A A

Mylimiausia kurorto vieta išrinktas muzikinis fontanas: skaitykite istorijas-nugalėtojas!

2021.02.22

Kartu su www.geradovana.lt Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras pristatė akciją „Meilės miestas Druskininkai“. Jos metu tiek lietuviškoje, tiek užsienio Druskininkų „Facebook“ paskyrose buvo renkama mylimiausia Druskininkų vieta. Taip pat vyko konkursas „Meilė, gimus Druskininkuose“, skirtas gražiausioms kurorte užsimezgusioms meilės istorijoms.

Druskininkai garsėja kaip sveikatingumo ir poilsio sostinė, tačiau unikalią ir netikėtumų kupiną kurorto istoriją lydi stipri meilės tema. Daugiau apie meilės miestą galite skaityti čia – Meilės miestas Druskininkai: nuo legendų iki kurortinių romanų.

Muzikinis fontanas labiausiai mylimas tiek Lietuvos, tiek užsienio turistų

Tiek „Druskininkai-sveikatos šaltinių kurortas“, tiek „Люблю Друскининкай“, „Kochamy Druskienniki“ ir „We Love Druskininkai“ kurorto „Facebook“ paskyrų sekėjai didele balsų dauguma pačia mylimiausia Druskininkų vieta išrinko Muzikinį fontaną. Tai – gražiausiu Lietuvoje išrinktas muzikinis fontanas, prie kurio skiriami romantiški pasimatymai, o muzikos ir šviesos simfonija skleidžia meilės kerus. Romantiką ir ypatingą vakarų prie muzikinio fontano žavesį akcentavo daugelis balsavusiųjų.

Muzikinis fontanas Druskininkuose

Tiesa, daugelis rašė, kad labai sunku išsirinkti vieną mylimiausią vietą, nes „nėra Druskininkuose vietos, kuri nebūtų verta Meilės“. Visiškai su jais sutinkame!

❤️ IŠRINK MYLIMIAUSIĄ DRUSKININKŲ VIETĄ

🕵 Nuo legendų iki kurortinių romanų – Druskininkai kupini su meile neatsiejamų…

Posted by Druskininkai – sveikatos šaltinių kurortas on Thursday, 11 February 2021

 

Meilė, gimusi Druskininkuose – istorijos nugalėtojos

Laimėjusių istorijų autoriai jau greitai galės dovanoti Druskininkus vienas kitam dar kartą – www.geradovana.lt juos apdovanojo Druskininkų miesto kortele. Tai daugkartinio atsiskaitymo Druskininkų miesto dovanų kortelė, su kuria bus galima išbandyti aktyvias pramogas, apsilankyti muziejuose bei atsiskaityti kavinėse, restoranuose, viešbučiuose, SPA centruose ir parduotuvėse.

Garlaivis tą dieną neplaukė, bet meilė prisišvartavo ilgam

Meilė, gimus Druskininkuose - garlaivis

„Druskininkai tikrai mums įrodė, kad tai yra meilės miestas, kuriame ne tik galimos romantiškos pažintys, bet ir ilgalaikis santykių puoselėjimas lydintis mus lig šiol“ – sako Ramunė M.

Jos meilė užsimezgė prieš 25 metus, o viskas prasidėjo nuo šios nuotraukos, kuri daryta 1996 m. rugsėjo mėnesio 20 d. Tą dieną Ramunei buvo paskirtas pasimatymas ir su dabartiniu vyru ji vaikščiojo Nemuno pakrantėmis, kol galiausiai priėjo prie garlaivio. Tą dieną garlaivis neplaukė, bet būdami labai jauni (17 metų) ir smalsūs, būsimi jaunavedžiai įlipo į garlaivį ir paprašėme praeivių juos nufotografuoti. Tą visą dieną jie praleido kartu vaikščiodami po kurortą: su fotoaparatu ir susikabinę už rankų.

Romantiškas pasivaikščiojimas po kurortą tęsiasi jau 25 metus!

Prie malūno – velniškai netikėta žinia

Meilė, gimus Druskininkuose - A. Česnulio parkas

Na o štai šioje nuotraukoje užfiksuotas kitas ypatingas momentas – būtent čia, Antano Česnulio skulptūrų ir poilsio parke, prieš kelias sekundes šis vyriškis sužinojo žinią apie į pasaulį pasibelsiantį mažą „velniūkštį“. Nuotrauka daryta 2019 metais, o ši pora iš Lenkijos nuo 2010 m. kiekvienais metais lankosi Druskininkuose. Lauksime sugrįžtant pagausėjusios šeimynos!

Nedidelis kurortinis romanas įsiminė visam gyvenimui

Tuo tarpu Žana P. papasakojo istoriją apie pirmąjį vizitą Druskininkuose 1988 m. Kavinukėje netoli bažnyčios, ragaudama šakotį, ji susipažino su Jonu – simpatišku vilniečiu. Jie praleido įsimintiną savaitgalį – restoranai, maudynės ežere, ilgi ir romantiški pasivaikščiojimai po kurortą. Tada Jonas pakvietė ją pasisvečiuoti Vilniuje, kur Žana pajuto, kad kažkas ne taip. Grįžtant į Druskininkus, autobuse jis prisipažino, kad yra vedęs.

Žana visą kelią verkė, kadangi mintyse jau svajojo apie gyvenimą Lietuvoje ir lietuvių kalbos mokymąsi (ЦИГАРЕТАС И КАВА-ВЬЕНАС МАЛАНУМАС). Praėjo jau 32 metai, tačiau kai nuotraukose Žana pamato mažyti žalią miestelį, visada prisimena šį mažyti, tačiau itin įsimintiną kurortinį romaną.

Druskininkai – tai amžinos meilės istorija.

Druskininkai – tai nuolat besitęsiantis kurortinis romanas.

Ar pasiruošę vėl įsimylėti?

 

Visit Druskininkai