fbpx
A A
A A

Įkvėptas narcizų žydėjimo savaitgalio TOP 5 Druskininkuose

2021.04.23

Jau šį savaitgalį kolekcionuokite naujai išgyventus pirmus kartus Druskininkuose.

Pusė milijono narcizų žydės jau dešimtą pavasarį, o žvaigždėtas dangus… nusileis ant žemės.

Taip kurortas pasitiks gražiausią metų laiką.

Jūsų dėmesiui – TOP 5 dalykai, kuriuos galėsite nuveikti savaitgalį Druskininkuose narcizų žydėjimo metu!
Visa reginio programa – druskininkai.lt/narcizai

Perskyrimas

Žydinti narcizų jūra – grožėkis pavasarine gamtos dovana

Druskininkų narcizų jūra

Pagrindinis pavasario akcentas Druskininkuose – nuostabaus grožio šimtatūkstantinė narcizų jūra. Tai reginys, kurį reikia pamatyti gyvai! Pasivaikščiokite sodriu narcizų geltoniu nusidažiusiame parke. Saldaus žiedų aromato sklidinas oras svaigins, atpalaiduos ir kvies svajoti. Kartą metuose įvykstantis kurorto gamtos stebuklas primins, kad ir vasara jau ne už kalnų.

Be abejonės, išskirtinis reginys pritraukia daugybę žmonių, tačiau saugumo priemonės, erdvių ženklinimas leis mėgautis gera atmosfera.

Perskyrimas

To dar nebuvo – pražydę žvaigždynai ir ant žemės nusileidęs dangus 

Žvaigždynai
Narcizų žydėjimas šiais metais unikalus tuo, kad pasakišku vaizdu bus galima grožėtis ir naktį. Inovatyvios meninės šviesų instaliacijos sukurs nusileidusio ant žemės žvaigždėto dangaus vaizdinį. Dangaus šviesuliai paskleis deimantinį žėrėjimą, o mistiški žvaigždžių ūkai seks paslaptingą švytinčios nakties pasaką.

Balandį danguje sušvitę įmantrūs žvaigždžių raštai nusprendė šį stebuklingą pavasario savaitgalį nutūpti kurorte.

Tikriausiai taip būna tik Druskininkuose, tiesa?
Perskyrimas

Skriek žvaigždžių orbita orientacinėse su dviračiais

Orientacinės dviračiais

Druskininkuose laukia ne tik pavasariški narcizų žvaigždynai, bet ir nuotykiai kurorto žvaigždžių orbitoje! Šeimoms skirtose orientacinėse dviračiais laukia nepaprasta kelionė po Druskininkus ir atnaujintus kurorto dviračių takus, pačios įvairiausios misijos ir užduotys. Vienur reikės kažką surasti, kitur nusifotografuoti su visa komanda kartu prie tam tikro objekto, išspręsti užduotį ir pan. Unikalus žaidimo formatas (komandos startuoja skirtingu metu, išvengiama susibūrimų ir fizinio kontakto, žaidimo metu kontaktuojama virtualiai) užtikrins dalyvių saugumą.

Orientacinio žaidimo prizinių vietų laimėtojus apdovanos restoranas ir baras „Elingas“, įsikūręs tiesiog pačiame šimtatūkstantinės narcizų pievos kraštovaizdyje, turintis jaukią šildomą terasą ir atsidarantis jau balandžio 23 d.!

Į kurortą atkeliausite be savo dviračių? Ne bėda, Dviratinė Druskininkuose visiems orientacinių dalyviams prie valandos pasivažinėjimo dviračiu pridės dar vieną nemokamą valandą.
Tereikės pasakyti slaptažodį, kurį gaus visi orientacinio žaidimo dalyviai.

Registruok šeimos komandą čia – bit.ly/zvaigzdziu-orbita (vietų skaičius ribotas).

Perskyrimas

 Įkvėptos žydėjimo meno erdvės

Įkvėptos žydėjimo
Pameditavus narcizų laukuose jūsų lauks įkvėptos žydėjimo kultūros ir meno erdvės.

Druskininkai jums paruošė išskirtines ir netikėtomis formomis atsiskleisiančias parodas ir ekspocizijas. Miesto muziejai, meno galerijos ir kultūros erdvės dirbs ilgiau, iki pat stebuklingo laiko, kai žvaigždėtas dangus nusileis ant žemės.

Tai bus potyriai, išgyventi tarsi pirmą kartą. Pažadinti savo kūrybinį smalsumą galėsite parodose ir renginiuose, kurie planuojami specialiai šiam ypatingam pavasario savaitgaliui Druskininkuose. Parodas ir ekspozicijas pristatys Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos moksleiviai, Druskininkų miesto muziejus ir galerija, Druskininkų amatų centras “Menų kalvė”, Mikalojaus Konstantino Čiurlionio namai-muziejus ir V. K. Jonyno galerija.

Plačiau apie įkvėptas žydėjimo parodas, kultūros ir meno erdves – druskininkai.lt/narcizai
Perskyrimas

Melodingas muzikos polėkis

Melodingas polėkis

Savaitgaliui druskininkiečiai parengė platų muzikinį meniu visiems skoniams.

Penktadienio ir šeštadienio vakarą kažkur iš balkono suskambėję specialiai šiai progai parinkti muzikos gerbėjų Lietuvoje gerai žinomų druskininkiečių Roe DeersGustavoMidis ir Padegimo muzikiniai takeliai išvalys mintis nuo rūpesčių ir paskandins vasaros nuotykių laukimo tėkmėje.

Šeštadienio ir sekmadienio popietę įsikūrę gamtai draugiškame Muzikuojančiame autobusiuke atlikėjai AnatolijusKarolina Rastenytė , Rūta Kotryna ir Ronata suras jus bet kurioje Druskininkų vietoje. Saksofonistai Rokas Barzdžius ir Tomas Čiukauskas su Indraya prakalbins instrumentus ir paskleis melodijų spiečių.

Muzikos garsų skambesys, melodijos, harmonija ir ritmas pažadins jausmus ir įkvėps kurti gyvenimą iš naujo.

Tarsi pirmą kartą.

Perskyrimas

Lankydamiesi Druskininkuose, laikykitės saugumo reikalavimų ir karantino metu galiojančių rekomendacijų! Sveikata svarbiausia.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

Visit Druskininkai