fbpx
A A

Naujųjų metų sutikimas Druskininkuose

2022.12.12

Svarstote, kur sutiksite ateinančius Naujuosius 2023-uosius metus? Druskininkai parengė įsimintinas Naujametines programas, o taip pat galėsite mėgautis mineralinio kurorto teikiamais malonumais! Pasirinkusių sutikti Naujuosius metus Druskininkuose, lauks ne tik šventinės programos, bet ir galimybė pasidžiaugti vandens pramogomis, pasilepinti karšta pirtele, mėgautis masažu bei kitomis grožį ir sveikatą puoselėjančiomis procedūromis. O taip pat galėsite pasigrožėti šventiškai pasipuošusiu kurortu, kurio pagrindinėje aikštėje pamatysite net 20 m švytinčią puošnią miesto eglę, bet ir galėsite aplankyti šalia jos įsikūrusį kalėdinį miestelį bei jau tradicija tapusį kalėdinių eglučių parką. Grįšite ne tik linksmai atšventę Naujuosius metus, bet ir puikiai pailsėję!

Senųjų metų palydos | Vilniaus kvartetas | L. Geniušas (fortepijonas) | D. Bagurskas (kontrabosas)

Daugiau nei pusę amžiaus Druskininkuose gyvuoja tradicija rengti Senųjų metų palydas su Valstybiniu Vilniaus kvartetu – daugelio prestižinių premijų laureatu, vienu ryškiausių kolektyvų Lietuvos kultūriniame gyvenime, pelnančio geriausius įvertinimus Lietuvoje ir užsienyje. Tai išskirtinis vakaras druskininkiečiams ir miesto svečiams, suteikiantis galimybę kartu su Vilniaus kvartetu išgirsti garsiausiose pasaulio scenose koncertuojančius jaunuosius atlikėjus.  Valstybinis Vilniaus kvartetas, daugelio prestižinių premijų laureatas, įvardijamas kaip vienas ryškiausių kolektyvų Lietuvos kultūriniame gyvenime, pratęs beveik pusę amžiaus Druskininkuose gyvuojančią Senųjų metų palydų koncerto tradiciją; „Kontraboso dainius“ – tokiu epitetu po vieno iš koncertų apdovanotas kontrabosininkas Donatas Bagurskas tampa vis ryškesniu savo instrumento ambasadoriumi Lietuvoje ir svetur. Anot muzikos kritikų, Donato Bagursko rankose kontrabosas skamba subtiliai ir švelniai; Lukas Geniušas yra vienas pačių ryškiausių fortepijono virtuozų ir talentingiausių Lietuvos pianistų. Giriamas už savo talentą ir brandą („The Guardian“), jis yra nuolat kviečiamas atlikti rečitalius prestižiškiausiose pasaulio koncertų salėse nuo Paryžiaus iki Tokijo, nuo Montevidėjaus iki Toronto. Dėl jam būdingo smalsumo ir plataus kūrybinio akiračio, L. Geniušas pasižymi plačiu atliekamos muzikos spektru, nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos. Menininkas žavi klausytojus ne tik įspūdingu virtuoziškumu, bet ir stilingumu, intelektualia ištarme, temperamento, emocijų ir logikos derme.
Vieta: Mokymo centro „Dainava“ konferencijų salė (Maironio g. 22)
Vakaro pradžia: 19.00 val.
Kaina: 10€, įsigyti galima Druskininkų kultūros centre darbo dienomis 13–16 val. 4 kab.
Užsakymas tel. (8 313) 53122, mob. 8 620 25160.

Perskyrimas

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS VIEŠBUTYJE  „DE LITA“

Jauki restorano aplinka, gardūs virtuvės patiekalai, malonus restorano personalas, skoninga muzika ir šventinė nuotaika. Vakaro metu Jus lydės specialiai šiam vakarui parinkti muzikiniai kuriniai. Mėgausitės iš anksto savo išrinktais patiekalais. Skaičiuojant paskutines šių metų sekundes pakviesime Jus pasitikti Naujuosius 2023 m. su šampano taure rankose!
Vieta: Viešbutis ,,De Lita”
Vakaro pradžia: 21.30 val.
Daugiau informacijos čia.

PerskyrimasNAUJIEJI METAI „EGLĖS SANATORIJOJE“

KONCERTAS – abejingų nepaliks nuotaikingoji Asta Pilypaitė su Steponu Januška. Gerą nuotaiką jums dovanos vakaro vedėjas: Dainius Martinaitis. kuris, be kita ko, stebins jus įvairiais žaidimais, dovanomis ir siurprizais! Svečių sulauksime ir iš užsienio – Vokietijos, Izraelio, Latvijos ir kitų šalių, tad vedėjas Naujųjų metų šventę ves dviem kalbom – lietuvių ir rusų.
Šiuo metu į Naujųjų metų šventę galime pakviesti tik tuo metu sanatorijoje gyvenančius svečius, tad rezervuokite norimą sveikatinimo programą jau dabar ir pasitikite Naujuosius metus drauge su „Eglės sanatorija“! REGISTRACIJA Į NAUJŲJŲ METŲ ŠVENTĘ ATLIEKAMA TIK TELEFONU +370 313 60 220
Vieta: Eglės sanatorija Druskininkai.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

NAUJIEJI METAI 2023 VIEŠBUTYJE „EUROPA ROYALE“

Nepamirštamas Naujųjų metų sutikimas Druskininkų kurorto širdyje. Šventinė 4 patiekalų vakarienė. Gintarės Korsakaitės ir „MIDNIGHT GENTS” gyvos muzikos pasirodymas.
Vieta: Viešbutyje Europa Royale.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS RESTORANE „DRUSKININKAI“

Jūsų laukia visų laikų geriausi hitai (gyva muzika), konkursai, prizai ir gera nuotaika viso vakaro metu:
Pasitikimo kokteilis; šaltas užkandis individualiai; karštas užkandis individualiai;  karštas patiekalas pasirinktinai; šaltieji užkandžiai (bufetas); desertai; kava / arbata; gėrimai (2 asm.)
Vieta: „Druskininkų“ viešbučio restoranas.
Vakaro pradžia: 20.00 val.
Daugiau informacijos čia.

PerskyrimasNAUJIEJI METAI 2023 VIEŠBUTYJE „GODA“

Viešbutis “Goda” kviečia pasitikti Naujuosius 2023 metus mūsų “Šeimos restoranėlyje”!!!
Vieta: Viešbutis „Goda” Šeimos restoranėlis.
Vakaro pradžia: 20.00 val.
Daugiau informacijos čia.

PerskyrimasNAUJI 2023 METAI RESTORANE „KOLONADA“

Šventinio vakaro metu koncertuos: duetas „INDRAYA IR SAKSOFONISTAS TOMAS SAX“, IR ATLIKĖJAS ANATOLIJ OLEINIK. 5-ių dalių programoje skambės pasaulio koveriai ir geriausi Lietuviški  hitai. Ir žinoma šokdins – DJ MUSIC.
Vieta: DRUSKININKŲ KOLONADA, Restoranas – muzikinis klubas, V. Kudirkos gatvė 22.
Vakaro pradžia:  20.00 val.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

SIAUTULINGAS NAUJŲJŲ METŲ VAKARĖLIS SU KATAŽINA!

Jūsų laukia: Naujametinė muzikinė charizmatiškosios Katažinos Zvonkuvienės programa; Vakaro vedėjas televizijos, radijo laidų bei renginių vedėjas Arnas Švilpauskas; Muzikinį foną viso vakaro metu palaikys DJ;  Gala vakarienė, dieviško skonio užkandžiai ir desertai.
Vieta: „GRAND SPA Lietuva“
Vakaro pradžia: 20.00 val.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

NAUJIEJI METAI  2023 RESTORANE „UPA”

Jūsų lauks: Pasitikimo gėrimas; Šventinė vakarienė; Naujametinė programa su vakaro vedėju Domantu Bugailiškiu; Egzotiniai kokteiliai, paruošti meistro Artūro Grigorjevo (suaugusiems ir vaikams); Vakaro muzika su DJ; Naujųjų metų sutikimas su įspūdinga putojančio vyno piramide ir šventiškais desertais.
Vieta: ,,Upa” Sveikatos g. 36, Druskininkai.
Renginio pradžia: 21.30 val.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

NAUJŲJŲ METŲ SUTIKIMAS RESTORANE „SURR“

Gruodžio 31 dienos vakarą, atlikus visus svarbiausius Naujųjų metų išvakarių ritualus, kviečiame Naujuosius metus pasitikti Druskininkuose, restorane SURR.
Čia svečių lauksime su putojančio vyno taure ir gurmanišku austrių baru. Pakilia vakaro nuotaika rūpinsis “Kito kampo” aktoriai – Audrius Bružas ir Kirilas Glušajevas su improvizacijų šou. Šokių atmosferą kurs gyvo garso, Marijono Mikutavičiaus mokinių grupė “Midnight Gents”!
Vieta: Restoranas ,,Surr”, viešbutis ,,Amberton Green SPA Druskininkai”, Kurorto g. 3, Druskininkai.
Renginio pradžia: 18.30 val.
Daugiau informacijos čia.

PerskyrimasNAUJIEJI 2023 METAI DRUSKININKUOSE VIEŠBUTYJE REGINA

ŠVENTINE DEGUSTACINE VAKARIENE IR GYVOS MUZIKOS GRUPE „MUSKATO“! Dvi nakvynės iš gruodžio 30d. į sausio 1 d. – pasirinktame kambaryje su švediško stalo pusryčiais; Šventinė Naujųjų 2023 Metų vakarienė su grupe Muskato: Šventinis užkandis (pasirinkimas iš trijų patiekalų); Pagrindinis patiekavlas (pasirinkimas iš trijų variantų); 00:00 val. – taurė putojančio vyno; Švediško stalo užkandžiai, desertai, kava/arbata.
Vieta: viešbučio ,,Regina” restoranas, T. Kosciuškos g. 3, Druskininkai.
Renginio pradžia: 19.00 val.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

NAUJŲJŲ SUTIKIMAS „ALISA STEBUKLŲ ŠALYJE“

Lai tai bus nesibaigiančio nuotykio pradžia, kurio detalėmis pasirūpinsime mes: gardžiausiais LABAI restorano patiekalais, šokti ir linksmintis kviečiančia grupe ANTIKVARINIAI KAŠPIROVSKIO DANTYS ir žinoma – gausiomis magiškomis staigmenomis su Anton Lavrentjev. Pasitikite Naujuosius 2023 metus SPA VILNIUS Druskininkuose!
Vieta: ,,SPA Vilnius”, K. Dineikos g. 1, Druskininkai.
Renginio pradžia: 21.30 val.
Daugiau informacijos čia.

Perskyrimas

VISI RENGINIAI DRUSKININKUOSE.

Norite pateikti savo Naujųjų metų šventės pasiūlymą? Rašykite komunikacija@druskininkai.lt

Visit Druskininkai