fbpx

Druskininkai su vaikais

2023.03.01

Pagaliau atėjo ta ilgai laukta diena, ir jūs važiuojate atostogauti į Druskininkus su visa šeima. Galima būtų atsipalaiduoti ir mėgautis akimirka, bet… Atostogos su vaikais – tai ne tik džiugus momentas, tačiau ir nemažas iššūkis. Kaip padaryti, kad visi būtų laimingi? Kaip atplėšti vaikus nuo išmaniųjų telefonų ekrano ir patirti bendrų nuotykių? Kas pasirūpins vaikais, jeigu norėsite skirti laiko sau?

DRUSKININKŲ VANDENS PARKAS

Daug atrakcijų rasite Druskininkų vandens parko vaikų erdvėje. Vaikams čia paruošti baseinai su „jūros“ vandeniu (druskingumas apie 17 g/l) ir speciali garinė pirtis. „Šeimos su vaikais mūsų parke ras daug veiklos mažiesiems: įkurta dviejų aukštų erdvė, kurioje yra trys nusileidimo kalneliai, skirti patiems mažiausiems, veikia kaskados, yra „beždžionių“ tiltas, urvų, baseinas su jūros smėliu ir šeimai pritaikyta pirtis „Karakum“. Joje siūlome programą su citrusinių vaisių ir egzotiškais kvapais bei programėlę vaikams“, – sako Druskininkų vandens parko vadovas Edmundas Antanaitis. Tėveliai gali pramogauti kartu su vaikais arba užsisakyti vaikų priežiūros paslaugą.

Druskininkų vandens parkas

Perskyrimas

ŠEIMOS PRAMOGŲ PARKAS „O KAS ČIA?“

Patys mažiausi, lankydamiesi Druskininkuose, tiesiog privalo pabuvoti viename didžiausių Lietuvoje šeimos pramogų centrų „O kas čia?“. Tai – daugiau nei 1000 kv. m. pramogų erdvė, į kurią atvykus vaikus pasitiks parko karalienė žirafa ir pakvies pilnai nuotykių kelionei po nuostabų vaikų atradimų pasaulį. O KAS ČIA? tai: rojaus paplūdimys ir gelbėtojų stotis, baltasis kanjonas, piratų sala ir slėptuvės tikriems nuotykių ieškotojams su netikėtomis laipynėmis, žaislų ligoninė mažosioms svajotojoms, fėjų dvaras su grožio namais, kinas, ramybės oazė ir pyplių skveras mažiausiems.

PerskyrimasNUOTYKIAI „UNO“ PARKE

Vaikas trykšta energija taip, kad jį sunku suvaldyti? Laikas išbandyti „Uno“ nuotykių parką. Iš koto verčiantys nuotykiai bus neužmirštami – vaikai galės karstytis tinklais, medžių viršūnėmis, lakstyti, šėlti su draugais nameliuose medžiuose.  Nėra blogo oro – yra tik didelis noras būti gamtoje ir gerai leisti laiką!

Laipiojimas medžiuose „Uno“ nuotykių parke – aktyvi, fizinio pasirengimo nereikalaujanti  pramoga, skirta visoms amžiaus grupėms. Išklausę instruktažą lipti pradėsite nuo lengviausių trasų ir būsite nuolat prižiūrimi instruktorių. Vaikams įrengtos 4 skirtingos ir nuolat instruktorių prižiūrimos trasos, o čia pat mažiesiems įrengtas ir batutas. Kviečiame apsilankyti su visa šeima ir išbandyti šią stiprių emocijų suteiksiančią pramogą bei pasidžiaugti gamta!

Uno parkas Druskininkuose

Perskyrimas

KAROLIO DINEIKOS SVEIKATINGUMO PARKAS

Tai ypatingas šeimos sveikatingumo parkas, tikras Druskininkų perlas, į kurį sudėtos šimtametės sveikatingumo tradicijos. Karolio Dineikos sveikatingumo parkas – gamtos kampelis, svajojantiems ištrūkti iš miesto. Jauniesiems lankytojams neteks nuobodžiauti, nes parke įrengta kurorto vietinių ir svečių pamėgta laipiojimo ir žaidimų aikštelė, o paaugliai čia gali pažaisti tinklinį arba stalo tenisą. Parkas taip pat pritaikytas ir judėjimo negalią turintiems žmonėms, čia įrengtos specialios neįgaliesiems skirtos sūpynės.

Dineikos sveikatingumo parkas

Perskyrimas

APVERSTAS NAMAS

Juokas, įspūdingos šeimos nuotraukos ir geras laikas garantuoti. O tikrai keistiems pojūčiams išbandykite netoliese esantį Apverstą namąAr kada nors susimąstėte, koks būtų gyvenimas, jeigu viskas vyktų aukštyn kojomis? Juk būtų smalsu sužinoti, kaip jaustumėtės, jeigu galėtumėte lakstyti lubomis? Apverstas namas – tai ant stogo pastatytas namas, kuriame viskas apversta aukštyn kojomis, žaismingai sujaukiant kasdienę rutiną ir pojūčius.

Perskyrimas

PAŽINTINIS DRUSKININKŲ TRAUKINUKAS

Druskininkų traukinukas kviečia pasivažinėti po kurortą! Apžvalginiu traukinuku po gražiausias kurorto vietas pasivažinėti galima visais metų laikais ir vaikams, ir suaugusiems. Važiuodami galėsite grožėtis kurorto gamta ir patraukliausiais miesto objektais. Siūlome išbandyti maršrutą, kuris kursuoja miesto centre po lankomiausias kurorto vietas. Taip pat kurortą pamatyti galima keliaujant ekologišku elektromobiliu Ecotours.

Perskyrimas

PAŽINKITE DRUSKININKUS IR SUDALYVAUKITE EDUKACINĖJE VEIKLOJE

Brangiausias laikas praleistas kartu su mylimais žmonėmis. Mėgaukitės buvimu kartu, pažinkite Druskininkų kurortą ar sudalyvaukite edukacinėje veikloje kartu.

Amatų centras „Menų kalvė‟ – universali kūrybinė erdvė, kurioje nuolat eksponuojamos menininkų kūrybos darbų parodos, taip pat čia galėsite įsigyti rankų darbo gaminių ir autorinių meno kūrinių bei sudalyvauti kūrybinėje, edukacinėje veikloje.

Būtina išankstinė rezervacija į edukacijas! Daugiau informacijos rasite čia.

Druskininkų miesto muziejus ir galerija kviečia pamatyti unikalią kurorto istorijos ekspoziciją gyvai. Suburkite vos 5 asmenų grupę ir išbandykite unikalias muziejaus rengiamas edukacijas. Kai apsilankysite viloje „Linksma“ įsikūrusiame muziejuje, nepraleiskite progos palypėti aukščiau į vilos bokštelį ir pasigrožėti unikalia Druskininkų panorama.

Išsamesnė informacija ir išankstinė registracija teikiama tel. (8~313) 51024 arba e. p. muziejus@druskininkai.lt

edukacijos vaikams Druskininkuose

Perskyrimas

ŽIEMOS PRAMOGOS SNOW ARENOJE

Į žiemos pramogų kompleksą kviečiame visą Jūsų šeimą – Snow Arenoje esančiomis pramogomis mėgautis gali visi! Čia užsiėmimą ras ir jauniausias, ir vyriausias Jūsų šeimos narys. Jauki ir komfortabili aplinka leis pamiršti visus dienos darbus, kad praleistu laiku kartu su pačiais mylimiausiais žmonėmis mėgautumėtės be jokių rūpesčių. 8 hektarų teritorijoje įrengtos trys slidinėjimo trasos, skirtos kalnų slidinėjimo ir snieglenčių sportui. Nedrįstate stotis ant slidžių ar snieglentės? Išbandykite Snow tubing pramogą arba praleiskite laiką su pačiūžomis ant „Snow Arena“ ledo. Atvykite ir pasimėgaukite žiemos pramogomis ir malonumais!

snow arena druskininkuose

Perskyrimas

LYNŲ KELIAS

Vienintelis toks Lietuvoje – Lynų kelias – jungia du populiariausius Druskininkų taškus: vandens parką, kuriame ištisus metus vyrauja tropinis klimatas, ir žiemos pramogų kompleksą – „Snow Areną“ –, kurioje visuomet žiema. Iš vieno upės kranto į kitą virš medžių (45 metrų auštyje) skrendama apie 7,5 minutės. Per tą laiką spėsite pasigrožėti įspūdingais vaizdais: miesto panorama, kurorto miškais ir Nemuno vingiu. Nepraleiskite progos paskraidyti virš Druskininkų!

Vyresniems vaikams ir paaugliams siūlome:

Žinoma, tai ne visos paslaugos ir pramogos, kurias Druskininkai gali pasiūlyti vaikams. Jeigu norėtumėte sužinoti daugiau – skambinkite į mūsų Turizmo ir verslo informacijos centrą.

Visit Druskininkai