fbpx
A A
A A

Pavasario sveikatinimo programos Druskininkuose

2022.04.26

Balandis švaros mėnesiu vadinamas neatsitiktinai, atšilus orams skubame tvarkytis namus ir aplinką. Tai puikus metas ne tik susitvarkyti, bet ir pasirūpinti savo sveikata, pasilepinti grožio procedūromis, sustiprinti imunitetą bei atgauti jėgas!

Detoksikuojanti programa „Gera pradžia“

Pavasaris, taip puikus laikas pokyčių startui! Reabilitacijos ir poilsio centro „UPA Medical SPA” gydymo vadovė Anna Poddubnaja rekomenduoja rinktis detoksikuojančią programą „Gera pradžia“. Jos metu pirmiausia atliekame bazinio metabolizmo matavimą. Parinktos Jums procedūros pagerins kraujotakos sistemos veiklą, suaktyvins limfinę sistemą, stimuliuos medžiagų apykaitą, stangrins odą, mažins poodiniame riebaliniame sluoksnyje susikaupusių toksinų ir vandens kiekį. Tai suteiks organizmui energijos ir žvalumo. Programa padės sumažinti įtampą, įveikti nuovargį, grąžins gerą savijautą ir norą šypsotis!
⏱ Minimali trukmė: 3 nakvynės.
🗸 Rezervuokite čia.

upa Druskininkai

Jūros dumblių perlinė vonia su hidromasažu sveikatos ir poilsio namuose „UPA Medical SPA“

Sveikatinimo programa „GRAND“

Sveikatingumo ir poilsio kompleksas „Grand SPA Lietuva“ kviečia išbandyti savo unikalią sveikatinimo programą „GRAND“! Jos metu FMR gydytojas kiekvienam parinks procedūras, atsižvelgdamas į individualų atvejį. Gydymo padalinio vadovė, FMR gydytoja Dalia Vosylienė džiaugiasi, kad

svečiai pasirinkę GRAND programą galės išbandyti įstaigos „perliukus“: mineralines vonias, gydomąjį purvą, masažą, fizioterapiją, kineziterapiją.

Procedūros pagerins medžiagų apykaitą, teigiamai veiks nervų sistemą, mažins jautrumą bei pagerins ir išlaikys kaulų ir raumenų, širdies ir kraujagyslių, bei kitų sistemų funkcinę būklę.
⏱ Minimali trukmė: 2 nakvynės
🗸 Rezervuokite čia.

grand sveikatinimo programa

Poilsio akimirka sveikatingumo ir poilsio komplekse „Grand SPA Lietuva“

Patirti lengvumą | detoksikuojanti terapija

Medicinos ir sveikatingumo SPA „Amberton Green SPA Druskininkai“ ragina klausytis savo kūno ir suteikti jam naują pradžią. Leiskitės į detoksikuojančią terapiją – pamirškite įtampą, stresą ir blogas mintis bei susigrąžinkite tą malonų lengvumo jausmą. Gyvenimo tempas ne visada leidžia tinkamai pasirūpinti visomis svarbiomis detalėmis, bet tai galite suderinti su giliu ir atpalaiduojančiu poilsiu mūsų viešbutyje, kur specialistų komanda, moderniausios technologijos ir Druskininkų gamtos ištekliai užtikrins nepriekaištingus rezultatus. Programos metu išvalysite toksinus, sustiprinsite kūną, atgaivinsite odą, sumažinsite fizinį ir psichologinį nuovargį bei sustiprinsite žvalumą ir darbingumą.

⏱ Minimali trukmė: 2 nakvynės.
🗸 Rezervuokite čia.

Pasinerti į mineralinę vonią  „Amberton Green SPA Druskininkai“

Sveikatinimo programa „Sveikas, pavasari!“

„Eglės sanatorija“ kviečia išbandyti naujieną – specialią 3 naktų pavasario programą „Sveikas, pavasari!“. Gydytojas įvertinęs jūsų sveikatos būklę, sudarymas individualų sveikatinimo planą, kurio metu išbandysite net 12 procedūrų. Pasinersite į mineralinę vonią, mėgausitės masažais ir deguonies terapija, ragausite deguonies-vaistažolių, pajusite gydomojo masažo galią!

⏱ Trukmė: 3 dienos
🗸 Rezervuokite čia.

masažas

Pajusti masažo galią „Eglės sanatorijoje“

Visos sveikatinimo programos yra sudarytos Druskininkų kurorto fizinės medicinos ir reabilitacijos gydytojų bei kitų specialistų, todėl efektyvumas garantuotas. Trūksta laiko? Skyrę vos kelias valandas galėsite ne tik sustiprinti imunitetą, bet ir išbandyti efektyvias kūną puoselėjančios procedūros, kurios yra ypač aktualios šiltajam sezonui. Palepinkite savo kūną atpalaiduojančiais prisilietimais, kerinčiais kvapais bei atokvėpio galia. Tavo kūnas to nusipelnė!

Po apsilankymo Druskininkų kurorte į kasdienybę sugrįšite ne tik sveikesni ir pailsėję, bet galiausiai jausitės tiesiog gerokai laimingesni!

Perskyrimas

Daugiau turizmo informacijos galite sužinoti telefonu +370 313 51 777, el. paštu information@druskininkai.lt bei apsilankę turizmo informacijos centre adresu M. K. Čiurlionio g. 65, Druskininkai.

Parengė Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centras

www.druskininkai.lt

Visit Druskininkai