fbpx
A A
A A

„Žaliasis taškas“ kviečia į edukacinį renginį „Poilsiautojai nori rūšiuoti!“

2024.07.11

Druskininkiečiai bei miesto svečiai liepos 24 d. nuo 13 iki 15 val. kviečiami užsukti į Pramogų aikštėje vyksiantį edukacinį renginį „Poilsiautojai nori rūšiuoti!“, kurį organizuoja pakuočių atliekų tvarkymo organizacija „Žaliasis taškas“. Turiningų veiklų užteks visiems!

Renginio svečiai bus kviečiami pasitikrinti rūšiavimo žinias bei jas praplėsti, dalyvauti rūšiavimo turnyruose, o mažųjų svečių lauks žaidimai iš antrinių žaliavų bei „Žaliojo taško“ prizai.

Poilsiautojai nori rūšiuoti! O kad tai daryti būtų paprasta, taip pat „Žaliasis taškas“ renginio metu visiems apgyvendinimo paslaugų teikėjams, kurie išreikš norą, „Žaliasis taškas“ dovanos specialius pakuočių atliekų rūšiavimo maišus ir kvies suteikti galimybę Druskininkų kurorto svečiams atsakingai tvarkyti atliekas.

Jei tą dieną nebus galimybės atvykti į renginį, nemokamus rūšiavimo maišus bus galima atsiimti iki vasaros pabaigos Druskininkų turizmo ir informacijos centre, Gardino g. 3 (kiekis ribotas).

————–

*Šia iniciatyva „Žaliasis taškas“ siekia atkreipti ne tik poilsiautojų, bet ir turizmo sektoriaus atstovų dėmesį į rūšiavimo svarbą bei reikšmę klimato kaitai, kartu edukuoti ir ugdyti atsakingą požiūrį į rūšiavimą.

Visit Druskininkai