fbpx
A A
A A

Renginių gausa ir įvairovė kviečia svečius atvykti į kurortą

2022.03.08

Kiekvienas metais Druskininkų kurorte organizuojama vis daugiau švenčių ir renginių. Šiais metais svečius džiugins jau visų pamėgti ir neatsiejama Druskininkų tradicija tapusios šventės bei nauji renginiai. Didelis dėmesys skiriamas sporto renginiams, kurie sutrauks sporto entuziastus ir mėgėjus iš viso pasaulio.

Kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną, Druskininkai kviečia į nepaprastą SOLO ekskursiją: 11 istorinių vietų Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo link. Kovo 12-ąją vyks Lietuvos moterų krepšinio lygos „Neodenta Karalienės taurė“ finalinės varžybos. Renginį kviečiame stebėti naujajame LSC sporto komplekse, kurį ves muzikantas ir aktorius Vidas Bareikis.

Visą balandį turistus trauks narcizų žydėjimas ir jo proga rengiamas festivalis. Balandžio 2 d. vyks vienas gražiausių bėgimo renginių Lietuvoje – „RASA Druskininkai Run“ pusmaratonis. kada rinksis ne tik bėgimo mėgėjai, bet ir pajėgiausi šalies stajeriai. Kaip ir kasmet margiausia pavasario šventė – Šv. Velykos trauks šeimas į kurortą iš visos Lietuvos.

Narcizų šventė Druskininkuose

Narcizų žydėjimo šventė

Gegužės paskutinį savaitgalį sezoną atidarys Druskininkų kurorto šventė „KURORT IN 2022“. Trims dienoms miestas taps didžiąja koncertų, parodų, atrakcijų scena. Po dviejų pandemijos metų pertraukos, šventę vėl atidarys įspūdinga teatralizuota eisena. Šį mėnesį vyks net du automobilių lenktynių renginiai: orientacinės – pramoginis ralis „Ladies go“ ir Lietuvos Streetrace čempionato „Race day Druskininkai“ VII etapas.


Birželį švęsime trumpiausią metų naktį ir ieškosime paparčio žiedo Druskininkų kurorte. Taip pat planuojamas ESBA Europos krepšinio veteranų čempionatas Druskininkuose.

joninių šventė druskininkuoe

Joninių šventė

Liepos mėnuo dedikuotas sportui, kada vyks „XI Pasaulio lietuvių sporto žaidynės“, pasaulio galiūnų turnyras „Pasaulio taurė 2022“ ir sutrauks sporto mylėtojus iš viso pasaulio. Ir žinoma, švęsime karaliaus Mindaugo karūnavimo dieną.

Rugpjūtį tradiciškai atsisveikinsime su vasara šventėje „Vasaros aidai“, skanausime tradicinius dzūkiškus patiekalus kulinariniame festivalyje „Grikio kelias“. O sporto entuziastus kvies žirgų konkūro varžybos „Druskininkų mero taurė“ ir Lietuvos krepšinio 100-mečio karavanas.

Birželis – Liepa – Rugpjūtis
Vasaros savaitgaliais vyks: festivalis „Druskininkų vasara su M. K Čiurlioniu“, muzikiniai renginiai K. Dineikos sveikatingumo parke, renginių ciklas „Muzikiniai kurorto savaitgaliai“, kino festivalis „Lauko kino maratonas“.


Rugsėjis bus gausus sporto renginiais, kada vyks ir Lietuvos triatlono taurės varžybos, ir Tarptautinis žurnalistų futbolo turnyras, ir XXX Tarptautinės sportinio ėjimo varžybos „Druskininkai 2022“. Mėnesio pabaigoje bus skelbiamos Turizmo gurmanų dienos su ypatingomis nuolaidomis ir pramogomis.

Rudenišką spalio mėnesį sušildys šviečiantys moliūgų vakarai, kurie traukte trauks druskininkiečius ir miesto svečius pasivaikščioti ir pasigrožėti.

Paskutinį rudens mėnesį, lapkritį, ėjimo entuziastus ir mėgėjus pakvies į žygį „Trenkturas“, kurio metu galėsite grožėtis išpuoselėtu miestu ir amžinai žaliuojančiais pušynais.

šviečiantys moliūgai Druskininkuose

Šviečiančių moliūgų šventė


Metus tradiciškai vainikuos renginių ciklas „Druskininkų Kalėdos 2022“. Gruodžio 2 d. vyks Druskininkų Kalėdų eglės įžiebimas, o kartu ir eglučio parko atidarymas. Savaitgaliais šurmuliuos šventinė mugė, Kalėdų dirbtuvės, vaikus kvies pasisupti linksmose karuselėse ir pasivažinėti kurorto traukinukų. Šventinė nuotaika garantuota ir mažiems, ir dideliems lankytojams Druskininkų svečiams.

Kalėdų šventės Druskininkuose

Visi renginiai: renginiai.druskininkai.lt

Renginių sąrašas yra nuolat atnaujinamas. Organizatorius pasilieka teisę keisti renginio datą ir kt.

Visit Druskininkai