fbpx
A A
A A

Skelbiame logotipo sukūrimo konkursą projektui „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025”

2024.02.26

2025-aisiais Druskininkai taps Lietuvos kultūros sostine, o Lietuva minės miestui svarbaus dailininko, kompozitoriaus, kultūrininko Mikalojaus Konstantino Čiurlionio 150-ąsias gimimo metines. Čiurlionis – neatsiejama Druskininkų miesto kultūros ir istorijos dalis. Čia kūrėjas praleido didelę vaikystės dalį, augo, ieškojo įkvėpimo ir kūrė.

Visus, neabejingus miesto istorijai ir M.K Čiurlionio gyvenimui bei kūrybai, kviečiame dalyvauti logotipo sukūrimo konkurse projektui „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025”.

Palikite savo pėdsaką istorijoje

Dalyvavimas logotipo kūrimo konkurse – tai išskirtinė galimybė kūrybiškai prisidėti prie kultūros ir paveldo puoselėjimo. Konkurso dalyviai gali ne tik atskleisti savo meistriškumą, tačiau kartu pagerbti Druskininkų miesto kultūrinį ir istorinį paveldą bei Čiurlionio atminimą.

Konkursą laimėjusio logotipo autorius paliks ilgalaikį pėdsaką Druskininkų miesto identitete. Logotipas bus naudojamas informacinėje ir reklaminėje medžiagoje, renginių, įvykių, suvenyrų žymėjimui ir kitose, su „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025” susijusiose aktyvacijose.

Dalyvavimas logotipo dizaino konkurse ne tik palaiko Druskininkų kultūrinį gyvybingumą, bet ir skatina bendruomenės įsitraukimą bei pasididžiavimą.

Konkurso laimėtojas bus paskelbtas 2024 m. kovo 29 d.

Numatyta konkurso premija – 500 Eur.

Konkurso nuostatas rasite čia: Projekto „Druskininkai – Lietuvos kultūros sostinė 2025” logotipo sukūrimo konkurso nuostatai

Konkursas organizuojamas nuo 2024 02 23 iki 2024 03 24.

Konkurso medžiagą iki 2024 03 24 (imtinai) prašome siųsti el. paštu: info@druskininkukulturoscentras.lt

Visit Druskininkai