fbpx
A A
A A

TAI BENT Kalėdos Druskininkuose: laukia daug pasakiškų staigmenų!

2023.11.27

Sinoptikai praneša: ateina gruodis su žiema už parankės. Saulė vis anksčiau skubinasi į patalus, gamta vis labiau apmiršta tamsoje ir šaltyje, o mes lėtiname darbų tempą ir imamės ruoštis Kalėdoms. Druskininkai iškilmingai skelbia, kad šįmet kurorte bus ne paprastos, o TAI BENT Kalėdos, ir kviečia  leistis į svaiginantį, neišdildomų įspūdžių kupiną kalėdinį nuotykį kurorte, kartu laukti artėjančių švenčių, o tamsius vakarus nušviesti jaukiomis pasakiškomis spalvomis.

Kalėdos kurorte žada būti pasakiškos

„Druskininkai vieninteliai Lietuvoje gali garantuoti, kad gražiausios metų šventės bus ne tik nuotaikingos, bet ir snieguotos, – sako Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas.  – Šiais metais nusprendėme  aktyviai išnaudoti Snow Arenos erdves – čia duris atvers ir iki pat Trijų karalių veiks ypatinga Kalėdų rezidencija, kurioje lauks Kalėdų Senelis, elfai, vyks koncertai  ir, žinoma, visi norintys galės išmėginti žiemiškas pramogas, kurių daugelis esame pasiilgę. Kaip ir kasmet, paruošėme intensyvią šventinę programą, žėrinčiomis instaliacijomis papuošėme miesto erdves – Kalėdos Druskininkuose bus tikrai pasakiškos, laukiame visų atvykstant.“

Kada tik beatvyktumėte – prieš ar po Kalėdų, Druskininkuose Jus pasitiks spindinčios, šventiškai nuteikiančios ir melodingai skambančios miesto erdvės. Į medžius jau nusileido žvaigždės, parke nutūpė grojančios fėjos, paslaptingos burtininkės ir šokėjai – jauties lyg pasakoje! Šaltyje sustingęs Muzikinis fontanas ir eglėje pasislėpusi balta Sniego fėja seka Ledo pasaką, o aplink kuriasi pasakiškas eglučių parkas.

„Druskininkai jau gyvena švenčių laukimu, o kad šis laukimas neprailgtų, visą gruodį bendruomenę ir kurorto svečius kviesime į edukacijas, koncertus, linksmas fotosesijas, keliones traukinuku, Kalėdų rezidenciją Snow Arenoje, jaukius pasivaikščiojimus šviečiančiuose Druskininkuose ir siūlysime daugybę kitų veiklų. Mūsų programą papildo ir verslo iniciatyvos, tad gruodį pasitinkame su stipria šventine programa – gerai praleistas laikas ir turiningas laisvalaikis Druskininkuose garantuotas“, – sako Druskininkų savivaldybės vicemeras Simonas Kazakevičius ir pažymi, kad laisvų vietų kurorto viešbučiai ir SPA centrai gruodžio mėnesį dar turi, bet jos sparčiai mažėja, todėl norintys aplankyti gražiausią Lietuvos kurortą jau turėtų suskubti su rezervacijomis.“

Nuo linksmų fotosesijų iki prabangių klasikinės muzikos koncertų

Į pasakiškų stabuklų kupiną kalėdinį nuotykį Druskininkai kviečia leistis jau pirmąjį gruodžio šeštadienį. Pramogų aikštėje laukia vakaras, pilnas gerumo, muzikos, spindesio, linksmų pramogų, kvapų, skonių ir, žinoma, šviesos. Čia bus įžiebta ir švytinčiu spalvotu rūbu apgaubta didžioji miesto eglė, aplink Muzikinį fontaną nušvis verslo ir bendruomenės sukurtų originalių kalėdinių eglučių parkas – bus gražu kaip pasakoj! Ant savivaldybės pastato fasado spalvinga 3D projekcija pasakos nuotaikingą Kalėdų istoriją – vyks net 5 įspūdingi vaizdo ir garso spektakliai. Maltiečiai vaišins karšta sriuba ir kvies paaukoti – nuoširdžios paramos bei Kalėdų stebuklo laukia vieniši seneliai. Kaip visada, vyks karšta, ugninga, originali Kalėdų eglės įžiebimo ceremonija.

Kalėdiniu laikotarpiu savaitgaliais didžiojoje aikštės scenoje po atviru dangumi vyks muzikiniai vaizdo koncertai, kalėdiniai įvairių atlikėjų pasirodymai, BE HAPPY fotosesijos su linksmais pasakų herojais, aukštaūgiais elfais, žais ir šėls mimai, važiuos šventinis traukinukas, vyks kalėdinės orientacinės vaikučiams ir visai šeimai, ledo šou ir kitos pramogos. Kalėdų dieną kviesime į šventinį kalėdinių giesmių koncertą Druskininkų bažnyčioje, o palydėti senuosius metus – į tradicinį Valstybinio Vilniaus kvarteto koncertą su pianiste iš Ukrainos  K. Diadiura ir kontraboso virtuazu D. Bagursku.

Netoliese esančiame Leipalingio dvare įsikurs kalėdinės kūrybinės dirbtuvės, kurios kvies susikurti namus puošiančias detales ar nuoširdžias dovanas artimiesiems, Viečiūnų laisvalaikio salėje kiekvieną sekmadienį vyks kvapnios kakavos popietės, o amatų centre „Menų kalvė” – kalėdinių puokščių konkurso „Kalėdiniai akcentai“ ekspozicija.

Ir tikrai miesto gatvėse sutiksite šviesomis žaižaruojančiu kalėdomobiliu tyliai pralekiantį Kalėdų Senelį ar jo pagalbininkus – stebuklingojo Kalėdų miško gyventojus. Galėsite jiems perduoti dailiai ir nuoširdžiai parašytą laišką su pačiais gražiausiais linkėjimais, o jei neapvyks – įmeskite jį  į kalėdinio pašto dėžutę prie didžiosios miesto eglės ir jis bus pristatytas tiesiai į Kalėdų rezidenciją Snow Arenoje.

Stebuklai ten, kur niekada neištirpsta sniegas

Tad leiskite pagaliau atskleisti ypatingą Druskininkų kalėdinę naujieną – dėl spartaus oro atšilimo Kalėdų Senelis priėmė sprendimą savo namelį laikinai perkelti į Druskininkų Snow Areną – ten, kur žiemą vasarą neištirpsta šaltutėlis sniegas! Persikraustyti jam padėjo šventinio TV Kalėdų serialo kūrėjų komanda kartu su elfais ir visais stebuklingo Kalėdų miško gyventojais. Joje bus laukiami visi – ir maži, ir dideli, ir čia atvykę tikrai pamatys daugiau nei TV ekrane.

Kasdien (iki pat Trijų Karalių!) bus galima pasisvečiuoti stebuklingame Senelio namelyje, gyvai susitikti su elfais, pamatyti, kaip tvarkingai Rudolfas įsirengė savo gardelį, sukrimsti sausainį su žolelių arbata prie židinio, pasigaminti aplinką tausojantį Kalėdų eglutės žaisliuką, spalvinti ir kurti stebuklingojo Kalėdų miško veikėjus. Senelio namelyje bus  sekamos gražiausios pasakos, vyks elfų, Kalėdų Senelio ir jo grupės muzikiniai pasirodymai, miesto bendruomenės ir Lietuvos atlikėjų koncertai bei dar neregėtos pramogos! Čia pat įsikurs jauki Kalėdų mugė, o išsiilgusiems sniego pramogų tai bus puiki proga prisiminti, kad čiuožti nuo kalno yra ne tik smagu, bet ir privaloma bent  kartą metuose!

„Išties labai smagu, kad serialas, užgimęs pandemijos metu, išaugo ir savo ketvirtąjį sezoną pradeda su ypatingomis naujienomis, – džiaugiasi serialo „Tai bent Kalėdos” ir viso projekto „Tai bent” prodiuseris ir režisierius Mykolas Vildžiūnas. – O tai ir pirmoji „Tai bent knyga“, ir naujas muzikinis albumas „Tai bent didžiausia dovana”, ir jo pagrindu sukurtas „Tai bent koncertas”, kurį bus galima išvysti Druskininkų Snow Arenoje įsikūrusioje „Tai bent rezidencijoje”. Esame dėkingi už kvietimą ir pasitikėjimą Kalėdų dvasią ir projekto misiją įkurdinti ten, kur visada yra sniego ir kur atvyksta žiemos ir švenčių išsiilgusi publika.“

„Tai bent rezidencija” duris atvers pirmą žiemos dieną (gruodžio 1 d.) ir tęsis iki pat atsisveikinimo su Kalėdų eglute šventės per Tris Karalius (sausio 6 d.).

Taigi, sekite programą kaledoskurorte.lt, planuokite žiemiškai pasakišką kelionę į kurortą ir kurkite savo kalėdinę pasaką, nes šįmet Snow Arenoje ir visuose Druskininkuose bus TAI BENT Kalėdos!

 

 

Visit Druskininkai