fbpx
A A
A A

Druskininkuose nauja koncertų erdvė -Tech Spa Terasa!

2022.06.02

Druskininkuose – koncertai po atviru dangumi kiekvieną savaitgalį

Druskininkai šią vasarą tampa itin skambiu kurortu – nuo gegužės 27 d. čia vartus atvėrė gyvos muzikos erdvė „Tech Spa Terasa“. Pagal pavadinimą nesunku nuspėti, jog koncertų erdvė įsikūrė būtent „Tech Spa“ kieme V. Kudirkos g. 33. Muzikinę programą kuruojantis „Damn Good“ kolektyvas čia jau suplanavo ryškiausių Lietuvos roko bei popmuzikos atlikėjų pasirodymus ir žada kokybiškus koncertus visą vasarą.

„Nuo didžiųjų miestų iki Druskininkų – vos pusantros valandos, tačiau nujautėm, kad tiek vietiniams, tiek savaitgalio poilsiui atvykstantiems pramogų čia trūksta, ir pasiryžom tai ištaisyti. Programoje numatėme ir daug jaunimui aktualių, alternatyvių grupių, kurios dar nė karto nekoncertavo Druskininkuose“, – kalbėjo „Damn Good“ vadovė Aistė Naveckaitė.

Jaukioje terasoje gyvos muzikos koncertai vyks kone kiekvieną savaitgalį. Visų kortų organizatoriai kol kas neatskleidžia, tačiau jau pažada „G&G Sindikato“, „Saulės kliošo“, Gabrielės Vilkickytės, Lino Adomaičio ir daugybės kitų publikos numylėtinių pasirodymus.

„Druskininkuose gimiau ir užaugau. Pamenu tėčio koncertus senoje vasaros estradoje, kurioje pasiklausyti muzikos susirinkdavo gausybė žmonių. Čia 1998 m. vyko ir garsusis „Šokių maratonas“. Muzikinės vietos čia trūko, ir ši mintis galvoje sukosi jau kurį laiką. „Tech Spa“ kiemelis buvo puiki vieta realizuoti šią idėją ir užpildyti tylius vasaros savaitgalius. Tikime, kad čia muzika gros ne vieną sezoną“, – sakė „Tech Spa“ vadovė Justina Lekavičienė.

Trečiadieniais-sekmadieniais čia taip pat kviečia apsilankyti baras „Wingis“ bei meksikietiško maisto furgonas „El Pablo“, o apsistojantys „Tech Spa“ bilietus į savaitgalio koncertus prie durų galės įsigyti su 50% nuolaida.

Nerimaujančius dėl ramybės koncertų organizatoriai tikina, jog muzika miegoti netrukdys. „Koncertai vyks tik iki 22 valandos, o vakarėlių, privačių švenčių ar didžėjų pasirodymų programoje nenumatome, tad nakties metu tikrai bus ramu“, – teigė A. Naveckaitė.

Renginių programą rasite „Tech Spa Terasa” FACEBOOK ir INSTAGRAM paskyrose.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Visit Druskininkai